כמה זמן יש לעשות את הבטן בבר-אור?

Forester

New member
לרוב?

עד שלא תוכל יותר / קצב העליות והירידות שלך יקטן ככה זה היה בגיבוש שייטת ולעומת זאת בגיבוש צנחנים נתנו לנו 2 דקות על השעון לתת את כל מה שאפשר לא משנה באיזה קצב ככה שבכל מקום זה שונה

SSOTL

New member
אבל בכל זאת...

בטבלת ניקוד של הבר-אור ראיתי שמעל 86 אתה מקבל את הציון המקסימלי ואני יכול לתת הרבה יותר מ86...משהו כאן לא הגיוני...בשיעור ספורט עשיתי 75 לדקה, עליה עד הסוף, בלי להקפיץ ת'תחת וירידה עם הידים לצידי הראש... אתה בטוח שזה עד שלא תוכל לתת יותר?

Nimrodus

New member
תלוי איפה. ביום סיירות זה 2 דקות.

ומדובר כשהכפות הרגליים על הרצפה. לא 90 מעלות מצחיק כזה שעושים בשיעורי ספורט.

Forester

New member
כן תכל'ס, ביני לבינך -

בבית ספר בשיעור ספורט עשיתי 104 אבל עובדה בגיבוש צנחנים עשיתי רק 69 התנאים שונים... בבית ספר הרגליים על ספסל, חבר שלך מודד לך "וזורק" לך עוד 3-4 בונוסים ואתה לא צריך להגעת עם השכמות ברצפה + אתה עושה את כל העניין הזה על מזרון בגיבוש צנחנים (וגם ביום סיירות) עשינו את זה על בטון, כאשר לידך יש מפקד צמוד שאין לו זין אליך וכולה רוצה להקפיד שתגיע עם השמכות ברצפה, הרגליים גם על הרצפה, ויש חובה שהידיים תמיד יהיו משולבות מאחורי הראש, זה הרבה יותר קשה מהכיסוי תחת של בצפר מה גם שהמדריך חש חופשי לפסול לך עליות שלא נראות לו טובות...ככה שאתה מגיע ל70 אתה צריך לשמוע את השורה הנוראית - "תוריד לו 10"

SSOTL

New member
לא לא אצלנו אנחנו עושים את זה

כמו במצבא....כפות רגליים על הריצפה...ואני בדוגרי לא מרמה כי את מי אני מרמה? את עצמי! גם ככה אני עושה בזה מצטיין אז מה יעזור לי עוד 3-4? מה שנכון שהתנאים שונים...ת'אמת אצלנו אין מזרונים ואין בטיח עושים על הדשא (גם בחורף) ובאמת יש ת'חברים שמעודדים וזה...

למעלה