כמה זה 600 סמ"ק מים?

נופר30

New member
יקירתי

אני עובדת מהעבר השני של הכביש מאיקיאה לכן אין לי בעיה לקפוץ בכל פעם שאני רוצה בנתיים כל מה שראיתי היה להם במלאי לא מוציאה יותר מידי עכשוו על רהיטים מחפשת משהו אחר קצת פיצ´פקאס לקישוט של הבית ( מה שיש להם בטונות) בכל מקרה אני פשוט הולכת לקנות שם מתנה לזוג שנולדה להם ילדה

בורקס

New member
מסכימה עם דפדפ...

אמנם אני לא מדברת על הסניף בארץ, אלא במוסקבה, אבל כנראה שזה מדיניות הרשת. לגרום לאנשים להגיע מליוני פעם לסניפם כדי לקנות בכל פעם עוד מוצרים. אני גרה כעת בשכירות, ולכן לא רציתי מאוד להשקיע בריהוט איכותי. נסעתי לאיקאה, עם שעורי בית עשויים הייטב (כלומר כל המידות ותכנון מדויק של הריהוט שארכוש), ורק לאחר חודשיים זכיתי להשלים את מלאכת ההרכבה. בכל פעם (הייתי שם 4 פעמים) נאלצתי לצאת כשחלקים מסוימים עדיין חסרים. מה שהכי שיגע אותי היה שחייבו אותי בתשלום עבור השקיות בהם שמתי את המוצרים שקניתי. הם נורמלים????????? (לא מספיק שעשיתי קנייה ביותר מ- 2000$??) עדיין תוהה מה סוד ההצלחה שלהם.. למה עדיין אני נמשכת לחנות מסוג זה כמו אל מגנט?

נופר30

New member
בורקס

באיקיאה בארה"ב ובשאר המדינות באירופה שהייתי זה לאקרה בנושא חיוב על השקיות אנייודעת שגם באוסטריה עושים את זה אבל עושים את זה מטעם איכות הסביבה אנשים לא מוכנים לשלם על השקיות ולכן יש פחות שקיות שנזרקות לפח

בורקס

New member
ברוסיה עושים את זה מסיבות של

חסכנות. בדרך כלל כשקונים בחנויות (לא יוקרתיות) לא מקבלים שקית. אנשים מביאים שקיות מהבית... איקאה למדה את המנטליות הרוסית ונוכחה לראות שלא מקובל לחלק שקיות סתם כך, לכן היא דורשת תשלום נוסף על כל שקית. יתכן ואם זה לא היה כך, הייתה הסתערות המונית על השקיות, לכן הם גובים תשלום....

אני לא בטוחה שזאת לא מדיניות של

הרשת כולה. הלא בארץ בכל מקום מחלקים שקיות מלבד באיקאה.

נופר30

New member
את רוצה להגיד לי שקנית באיקיאה

ולא קיבלת את מה שקנית בשקית נייר חומה עם השם איקיאה בכחול ? אני לא מאמינה

הילית*

New member
נופר, אני הייתי באיקיאה בפראג

וגם שם שילמתי על השקית.. הטענה שלהם שאת לא משלמת על השירות בתוך המוצרים ולכן עטיפות ושקיות עולות כסף

נופר30

New member
הילית כפי שראית

אמרתי שגם באוסטריה זה קיים לא נתקלתי בזה בארה"ב או בארץ ואת רוצה להגיד לי שהייתי בפראג ולא נכנסתי לאיקיאה ? אני לא מאמינה אין מקום בעולם שאני נמצאת ויש איקיאה ואני לא נכנסת

נופר30

New member
ואם ביום שלישי לא בא לי

לא להגזים אבל כן אני אוהבת להיכנס לאיקיאה בכל מיני מקומות בעולם

הילית*

New member
יש לי וידוי בשבילך- לא הייתי עדיין

באיקיאה בארץ והייתי רק באיקיאה בפראג והאמת שחלק מהדברים שקניתי שם כבר מזמן בפח...

נופר30

New member
אוקיי הייתי באיקיאה וזה הולך ככה

על שקיות נייר משלמים שקל ועל שקיות ניילון לא משלמים זהו סופי

נופר30

New member
זה חידוש גם אני עד אתמול ידעתי

שלא משלמים ולאן נעלמת יקירתי ?

בורקס

New member
זה סופי לגבי הארץ. אצלינו משלמים

גם על שקיות ניילון! זה אמנם כסף קטן מאוד לגבי הקניה עצמה, אבל זה די מוזר לי לשלם על שקית אכסון עבור מוצרים שקניתי בסכומים לא מבוטלים!

למעלה