כמה זה 600 סמ"ק מים?

עינתוש

New member
כמה זה 600 סמ"ק מים?

הורדתי מתכון מפורום האוכל של YNET וכתוב שם במתכון ללחם פוקצ´ה בצל ויין 600 סמ"ק מים. כמה זה? תודה לכם

yaron1

New member
אורן צריך לקחת בחשבון שהכוסות

שיש לרובנו בית (אלה שמשמשות לתה בגוון חום או שקוף) מכילות 250 סמ"ק (מדדתי בעצמי), ולכן זה יותר בכיוון 2 כוסות וקצת. אני מניח שכוס מידה בין לאומית היא אכן 200 סמ"ק.

ירון ואורן אני לא רוצה להתווכח

אבל כוסות המדידה שבבית שלי כתוב עליהן 240 ו250 מ"ל לדעתי כדאי לקנות מדיד ליטר או איךשזה נקרא ועליו יש שנתות למדידה כך שיש כל מידה נדרשת

adigreen

New member
בקבוק קטן של תינוקות

יאפשר לכל אחד מאיתנו למדוד את הכוס "הרגילה" שלו בבית

adigreen

New member
ראשית, שמח להצטרף למשפחה

שנית, תודה אני מסודר בעניין אלעד

שושkה

New member
אם את באיקאה ואין לך את הכלי

המיוחד לאיסוף שקיות ניילון, כדאי לך !!!! שווה בטירוף. קוראים לו רשיונל. חוץ מזה יש להם גם כלי פלסטיק לאגירת גבינה מגוררת וכד´-שווה שווה. קניתי כמה למתנות וכולם ממש היו
... נתנו לי
ו
מרוב אושר... וגם כדאי מאוד.....סט כפיות מדידה ב-5 שקלים.... יש בכמה צבעים. וגם.... פותחן בקבוקי בירה חמוד.... אבל תתרחקי כמו מאש מתבניות המתכת שאינן מצופות בטפלון וכד´. שלי החלידו עם השטיפה הראשונה ועברו לאגף משחקי המטבח של בתי... ועוד המלצה אחרונה.... יש להם כרטיסי ברכה מדהימים בכלום כסף וגם סרטים נורא יפים לאריזת מתנות-פחות מוכר אבל אם את משקיענית באריזות, שווה. תבלי

שרון אני ממש מצטעת על מה שקרה לך

חשבי רק שזה לא הכי גרוע שיכול לקרות והלחמי בחברות הביטוח הם רק יודעים לקחת כסף לתת זה כבר סיפור אחר. בקשר למה שהיצעת לביתי היא כבר מסודרת בכיון ההוא שוש

שושkה

New member
תודה אמא של על התמיכה ../images/Emo24.gif

ו...כמובן שאנחנו משנסים מותניים כדי לוודא שנקבל את מקסימום המגיע לנו כי עכשיו צריך לקנות אוטו במקום זה שנגנב וזה אומר שנצטרך להשקיע יותר כסף ממה שהוא היה שווה כדי לקנות משהו סביר.... אבל די לקיטורים כי עכשיו בעלי היקר ( שנשאר היום בבית כי הוא סוף סוף מקשיב לאשתו (?) לא ממש... כי הוא פשוט היה חייב לנוח כי גם הוא חולה...) הודיע לי שכשחזר מהרופא מצא בתיבת הדואר הזמנה זוגית מוואלה לספיישל של שר הטבעות, ביום שישי !!! וכל כך קיוויתי שנזכה בכרטיסים לזה !!!! אז יש נקודות אור
גם השבוע !!!

נופר30

New member
אני רואה שאמא שלי כבר ענתה לך

בעיקרון רוב הדברים שציינת יש לי כבר אבל ראיתי שדפדפ הציעה שם איזה מצנן עוגות שאין לי חוץ מזה אניצריכה הפסקה בקניות למטבח כי אין לי כבר ארונות

שושkה

New member
אני מבינה אותך גם אצלי אותו

הדבר.... יש כל כך הרבה דברים שפשוט חייבים לקנות ופתאום המטבח מפוצץ מדברים. רק בשבוע שעבר עשיתי סדר והעברתי למדף גבוה דברים שאינם בשימוש תדיר... השבוע מגירת הכלים שוב מלאה...
שרון

דפדפ

New member
ואני התלהבתי שם ממשטח המתכת לצינון

תבניות, גם כן לא יקר, בערך 45 ש"ח. הוא גם יפה ואפשר להניחו על השולחן להגשה. קניתי שם גם קלחת. את הכלי לאגירת גבינ"צ לא ראיתי, אחפש בפעם הבאה.

דפדפ

New member
ואני התלהבתי שם ממשטח המתכת לצינון

תבניות, גם כן לא יקר, בערך 45 ש"ח. הוא גם יפה ואפשר להניחו על השולחן להגשה. קניתי שם גם קלחת. את הכלי לאגירת גבינ"צ לא ראיתי, אחפש בפעם הבאה.

שושkה

New member
דפדפ זה כלי בצורת אליפסה

מפלסטיק גמיש בצבעים כחול או שקוף-לבן. עם 2 יחידות לגירוד: פומפיה דקה ועבה. חוץ מזה מציאות נוספות: משקל עגול מנירוסטה (שטוח) למטבח. כלי לנרות לחימום אוכל (כמו אלה שמשתמשים בהם במסעדות סיניות) אבל הרבה יותר יפה, מנירוסטה. וקניתי שם מחבת ענק וכבד עם ציפוי טפלון, איכות מעולה באמת ב-89 ש"ח שווה שווה. ועוד מציאה שלא בתחום האוכל לכל האמהות והאבות מיטת אטלס. חיכיתי ה-מ-ו-ן זמן עד שהגיעה המיטה אבל היה שווה! זו מיטה מעץ אורן קלה להרכבה , קלאסית והיתרונות: המיטה נמוכה כך שהילדודים עצמאיים לעלות ולרדת ממנה בבוקר ובערב. היא נפתחת, מה שאומר שהיא יכולה להגיע עד ל-1.80 מטר אבל עכשיו היא תופסת לה רק 1.10 מטר אורך בחדר. אבל מי שקונה צריך גם מזרון מתאים (נדמה לי וקסליג) ובסיס מיוחד שאינני זוכרת את שמו הכל יחד כ-900 ש"ח. לא זול אבל יחסית למחירי מיטות ילדים ולאפשרויות זה מה זה שווה. טוב די להלל את מוצרי איקאה כידוע לכולם הם לא מושלמים...

דפדפ

New member
אגב, נופר, אם את מחפשת ריהוט

תתכונני שהביקור יהיה היום, מחר ובשבוע הבא ולא בטוח שזה הסוף. אני הלכתי לראות שם ריהוט וכמעט בכל דבר חסרים להם איזה חלקים. כבר פעמיים הייתי ועוד היד נטויה.

למעלה