כמה התגעגעתי אלכם...

שרקייה

New member
כמה התגעגעתי אלכם...

מי אמר שאין מנוחה לרשעים?.....הוא צדק. ואני כנראה לפי הלוגיקה הזו מרשעת רצינית (מועמדת למטאטא...) כי למרות שחשבתי שאחרי " תל אביב - קהיר - תל אביב" האחרון, תהייה לי מנוחה קלה - התבדתי. אז אני די עוקבת אחרי הנעשה בפורום ע"י כניסה לאינטרנט דרך הטלפון - אבל זה לא ממש זה. רציתי לספר לכם על שתי הופעות שחווינו בתקופה האחרונה. שתי הופעות שונות בתכלית, שגרמו לי להירהורים. ההופעה הראשונה, התקיימה במאהל שמוקם בשדה פתוח בדרום הארץ, בסמוך לרהט. זו היתה הופעה מאד סוראליסטית שהתחילה בשעה מאד מאוחרת בלילה מול קבוצה של כ 30 אנשים מכל רחבי העולם שבאו לארץ לעבור קורס מאבטחי אישים. מכאן הם ארזו את חפציהם ונסעו ל....עיראק. אני חושבת שזו היתה אחת ההופעות שהכי היה לי קשה לצלם. כל תמונה הרגשתי שיש אפשרות שזו הפעם האחרונה שהאיש הזה מצולם בחיים. זה לא שכאן בארץ אנשים לא שמים את נפשם בכפם. אבל (לפחות בספר שלי...) כאן מתים בהגנה על המולדת , והם, קבוצה של נשים וגברים, צעירים, הולכים להגן על משהו שמבחינתם הוא חסר משמעות, רק כדי לזכות התגמול הכספי. מאז אני מחפשת מושג להרפתקנות יתר... בתמונה אסי עם נציגי הקורס ממקסיקו, שבדיה וקונגו

שרקייה

New member
והסיבוב השני, היה השבוע

בסוף השבוע האחרון התקיימה תערוכת הסוס הערבי, בקיבוץ נצר סירני. יקירי, אנחנו בתחום הלא נכון... לא היה שם סוס אחד שערכו ירד מ 30, 40 אלף דולר!!!! והבעלים, ישבו יחדיו עילית אצולת הממון של המדינה לצד עילית אצולת הפשע... מעורר מחשבה, לא? צריך להוריד את הכובע בפני מיה ואסי שרקדו אמנם חלק מהזמן על המחצלת, אבל בשאר הזמן - אל משטח הרכיבה של סוסים (ועל זה יאמר - מה שלא הורג אותנו - מחשל אותנו...

tlingit

New member
הדברים שאנחנו לא יודעים שקיימים...

כך בארצנו, שנראית לנו הקטנה, כל פעם אפשר לגלות דברים שאחרי שסיפרו לנו עליהם אני חושבת, "בעצם הגיוני" אבל לא דמיינתי לי קודם (או שאני פשוט תמימה
) והתמונה של מיה מדהימה - איזו נחישות לקיים את ההופעה ולא חשוב המשטח
שוב תודה לך שאת משתפת אותנו, בסיפור ובתמונות

leah1010

New member
הדברם שאנחנו לא יודעים

זה נכון, קיימים אצלנו דברים חבויים ש"במקרה" מתגלים. גם הרצון שלנו לבטא את ריקוד הבטן הוא הרבה יותר חזק ממה שאנחנו חושבים וזה בהחלט נותן לנו את היכולת לרקוד על כל משטח. התמונות משקפות את הרצון שלנו להראות לכל מי שמעוניין את מה שמביע ריקוד הבטן. לאה

מיה פיי

New member
../images/Emo8.gifסחתיין על התמונות..

גליה, כרגיל, גם מקלומטר את מצליחה להנציח את הרגע! אין ספק שזו היתה הופעה מיוחדת במינה..חשבתי בהתחלה לרקוד עם נעליים אבל ברגע האחרון החלטתי להנות עד הסוף! חברים, יש עשירון שאנחנו לא מכירים! לפני כמה זמן טיילנו על החוף של בית ינאי ושטפנו את העיניים בבית ,מזה בית? ארמון הצמוד למים. לתדהמתנו פתאום ראינו ראש של סוס מציץ! זו אורווה!! הממוקמת על האדמה היקרה בארץ! ואני אומרת אם כבר לרקוד על חרא, לפחות שזה יהיה של סוס ערבי השווה 100,000$!! נשיקות, מיה

fifi ness

New member
מיה את מדהימה ,מקסימה ותאמיני ב-

יכולות שלך. מתגעגעת,פיפי.

fifi ness

New member
איזה יפה ואפילו משמח,השחור שם עניין

אותי.[הוא לא צבוע בשוקולד נכון?]

למעלה