כמה הודעות בהולות (בנוסח הפורום)

ארשש

New member
כמה הודעות בהולות (בנוסח הפורום)

1. השתתפתי בהפגנת המקופחים בתור נער צעיר נעצרתי פעמיים אחרי שגיניתי בקול רם נשים עם תחת לא שטוח (מצטער - הייתי בחור ישיבה, נס שלא טחנתי גברים בכלל). היום סוף סוף, סגרתי את המעגל. השתתפתי בהפגנה נגד שכנתי דינה בורובסקי שהיא בעלת תחת שטוח. אני הייתי היחיד בהפגנה. "הלאה השיטחיות" זעקו שלטיי. בא שוטר עצר אותי וזה הכל. 2.זה קרה בשעה טובה הוצאתי אחר מאמצים רבים רישיון על מכסחת דשא מסוג "סופר וקס מודל". מהיום שום חצר אחורית לא תהיה כה בטוחה כנראה. 3.שלמה ארצי הודה לי שטעה אתמול פגשתי את שלמה ארצי, ראשון הזמרים, ברחוב. אמרתי לו שאין דבר כזה "גבר הולך לאיבוד ברך מרפסת", כי ברך היא איבר בגוף. אמר לי: "לא, ברך היא גם סוג של שביל או דרך". הוצאתי לו מילון והקראתי לו את הערכים "ברך" ו"דרך". הודה לי שטעה. ולוואי שבהוצאה החדשה של הדיסק הוא יתקן ל"גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת".גם זמר, גם ענוו, וגם ניסה לשלוח לי ידיים - מניאק! 4.מה שלומכם משעמם לי מאוד כעת וגם עברתי לדירה חדשה. יש למישהו אולי ספה חדשה לסלון שלי? ומיקרוגל, מכונה להכנת גלידה, 3000 דולר במזומן, חלוק רחצה, קלסרים מפלסטיק, מין אוראלי, מנורת נפט ומכנסיי קורדורויי מידה 34? 5.אז יצאתי לדייט לראשונה בחיי עם גבר חילוני מלידה. מילא בילבל לי כל הפגישה את המוח עם ה"אז איך זה אצלכם, עם סדין?", שלא לדבר על "רגע, בפעם הראשונה שחיללת שבת חשבת שיפלו עליך השמים?" כל זה מילא. אבל, היה חייב לגמור לי בפה? בפגישה ראשונה? נו, באמת, כל החילוניים אותו דבר. ביי.

מיניביז

New member
שכחת אחת...

זה הולך ככה: תיכף השפריצו על פני במדינת האוסטוליה בן המלך ושבעת הגמדים. בהולכי בהרחובות השוממים משהו של העיר החשוכה, אנסוני באכזריות ההרומנים ואי אלו חיות שונות שתיכף כשגערו מעלי חשתי בלחלוחית איברם הרוטט על גופי החסון ותיכף הגעתי לסיפוקי. יכולתי להשחיל עוד כמה "תיכף" אבל למי יש כוח...

אתה מענין

אמנם יכולתי להסתפק במלה אחת "מענין" אבל הדגשתי את העובדה שאתה עושה מהפורום מענין. ותבורך מפי עליון

סידארתא

New member
לפעמים קל מאוד לשכוח

שכל מאחורי כל ניק עומד בן אדם, ושמאחורי כל הודעה עומדות מחשבות, וקיימים רגשות, ושלא הכל כאן נאמר בהומור ושלא כל דבר ראוי לצחוק עליו. אנשים מרשים לעצמם להפתח לפעמים בפורום, באופן שהם לעולם לא יעזו להפתח אל מול זרים מחוץ לסייבר ספייס, וכמשתמשים בדברים האלה כבסיס להומור או לפארודיה, גם אם בהומור מוצלח וגם אם בכשרון יוצא מגדר הרגיל, אז אנשים עלולים להפגע, וחבל. . -- נקודה למחשבה.

הרשה לי להגיב

בגלל שגם אני מושא לצחוק. אז אני דווקא חושבת שזה נחמד ואפילו די מצחיק. לא נפגעת ולא חושבת שבגלל הגיחגוך כאן מישהו לא יקבל ברצינות את הדברים שלי. למרווות, שאני הייתי בוחרת בשפה קצת פחות גסה. אבל זו דעתי בלבד.

דסדס

New member
אני חושבת

שכל מי שכותב פה יותר מיומיים אמור כבר להכיר את זה. לא חושבת שמישהו נפגע מהערה שארשש כתב... אף הודעה של ארשש או עובבי תלקח ברצינות מידי ולא חושבת שמישהו חושב שיש להם איזו שהיא כוונה לפגוע... נ.ב. מה נשמע איש?! רואים אותך השבוע?

ארשש

New member
מצטער נורא לשמוע

לא העליתי על דעתי שזה מתחיל אפילו לפגוע במישהו. אלא שמסתבר שלא הייתי רגיש מספיק. אני מצטער ומבקש את סליחתך אם נפגעת, או סליחתו של כל מי שנפגע ממני. מצטער שוב. להבא אתן את דעתי יותר בעניין זה. והערה לדסדס - מה? כל הערה של "ארשש" לא תלקח ברצינות יתרה? התחרפנת? עכשיו אני אמור להיעלב - אבל לא לא נעלב , אגב. (זה היה בחברוווווות, נכון?) בכל אופן לילה טוב.

BatHell

New member
מקווה שזה לא פוגע

במי שזה נכתב עליו... אבל מה לעשות. זה מצחיק!

למעלה