כמה דברים שלא ידעתי

• פותח הנושא LAYL
  • פורסם בתאריך

LAYL

New member
כמה דברים שלא ידעתי

על השכמה בחמש בבוקר. רגע...זו לא כותרת מדוייקת, כי פעם לפני כשש שנים, כשהקטנה נולדה, ראיתי את השעות האלה מדי לילה במשך זמן מה.... אה...וגם פעם....בצבא.... ובעצם, לפני כן ב"מחנות עבודה"...ובל"ג בעומר.... ובכל זאת, חלפו השנים והנה אני עם תובנות חדשות על השכמה בחמש בבוקר. 1. קשה לקום בחמש בבוקר בדיוק כמו שקשה לקום ב - 06:45. 2. חושך בחוץ. 3. לשכנים בקומה שלי מחכה שקית על הדלת עם חלב, לחם ולחמניות טריות. (טוב לדעת לשעת הדחק) 4. מאוד שקט בחוץ. 5. האור מתחיל ב - 05:45 6. באימון ערב/לילה אני בד"כ לבד בחדר הכושר (מקסימום עם עוד אחת). לעומת זאת, בשעות הבוקר ההזויות, היינו שש נשים בחדר הכושר של הבניין שלנו. 7. יש כח, אפילו בבוקר, לפטפטת נשים, בין נשימה לנשיפה ..... 8. בערב/לילה - יש טלוויזיה בשעת בוקר הזוייה - יש MP3 (לכולם חוץ ממני....
) 9. בבוקר היה לי כח לאימון אינטנסיבי וארוך יותר. 10.בשש וחצי בבוקר פתאום נהיים רעבים. (במקום ב 11:00 בבוקר ביום רגיל. זהו. הצלחתי. נראה לי שאמשיך. יש קסם מיוחד בהתעוררות הזו בבוקר. (ואני בכלל טיפוס לילה מובהק.....אבל מי אמר שאי אפשר לנצח את עצמך?) אה.. ועוד משהו... השעה עכשיו רק שמונה וחצי בבוקר. נראה איך אדבר עוד כמה שעות.....חחחח

Night Light

New member
../images/Emo6.gif

"לשכנים בקומה שלי מחכה שקית על הדלת עם חלב, לחם ולחמניות טריות. (טוב לדעת לשעת הדחק)" המשפט הזה הצחיק אותי
לגבי הרעב שהופיע ב-6:30: פעילות גופנית משחררת אנדורפינים. בטא-אנדורפינים (אחד מסוגי האנדורפינים המשוחררים) גורמים תחושת רעב. הם האויב הכי גדול של המתאמנים. היות וחשוב מאד בטווח של חצי שעה מסיום האימון לצרוך חלבונים (כדי שהגוף לא ילך לחפש אותם ברקמת השריר) כדאי לשלב בין תחושת הרעב לבין הצורך החיוני ולקחת לאימון יוגורט או סנדביץ' מלחם קל (קמח מלא) עם גבינה או חלבון אחר - ולאכול אחרי האימון.

הצופה.

New member
משהו אחר על אימוני בוקר

לפי היוגא הליכות ארוכות שחיה או פעילות אירובית אחרת אינה טובה לשעות הבוקר שכן הגוף עדיין לא מתעורר מומלץ להעביר פעילות זו לערב בבוקר מולץ לעסוק במדיטציה ואו באסנות (תנוחות) תרגילי גמישות ואו תרגיל השמש (סידרה של 12 תרגילים שחוזרת על עצמה) הממלאת את הגוף באנרגית חיים (פרנא) אישית אני מעדיף כוס קפה ושקטטטטטטטט וקריאה

Night Light

New member
למי שמתאמן לצורך שיפור הגיזרה

עדיף בכ"ז בבוקר. זה קשה יותר בגלל שהגוף עוד לא התעורר ועוד לא התחמם. אבל דווקא בגלל זה זה יותר אפקטיבי - שורף יותר קלוריות.

הצופה.

New member
מה קל יותר

קילו ברזל או קילו נוצות? למה באימון בוקר שורפים יותר קלוריות? (בהנחה שמבצעים אותו אימון)

LAYL

New member
צופיקו

תאמין לי....גם בערב, אחרי 13 שעות עבודה בחוץ ובבית, הגוף לא עירני.... אה...ועוד תובנה..... אני...שלא שותה בכלל קפה, ובטח שלא בבוקר (מקסימום תה ירוק רק בחורף ורק אחרי שהגעתי לעבודה) מצאתי עצמי עומדת במטבח, מכינה לעצמי קפה שחור חזקקקקקק ונהנית ממנו כמו מארוחת סטייק עסיסי וקינוח סופלה שוקולד נוזלייייי (הלווו ניש).

נ י ש

New member
פעם עשיתי תרגילי שמש כאלה

כשהייתי בתוכנית אימונים. פעם בשנה אני נרשמת לשלושה חודשים וזה מספיק לי :)) בדר"כ זה באביב לקראת הקיץ.

sahr12

New member
ואני בכלל רציתי לעשות סקר...

מי מהצדדים בזוגיות ישן כמו פגר ,ומי ישן שיטחי?? אומרים שגברים ישנים עמוק יותר זה נכון??? ובכלל האם ככל שמתבגרים השינה עמוקה יותר??? או שסתם אני עייף..חחחחח

sahr12

New member
אחח כפרע!חחחח...

אני חייב איזו סדרה איתך..ניצחת את המאמי שלי אה?? (בלו)..חחחחח בהצלחה.

נ י ש

New member
בגילנו

אנחנו ישנים כמו פגרים חחח לפעמים אני הולכת נומי וקמה באותה פוזה בבוקר. מי מתיש אותך מי????

aphanisis

New member
כל הכבוד לך ,העניין הוא להתמיד

ובחורף כמו שאת יודעת,בבוקר כל דקה היא נצח חח

למעלה