כמה דברים לחברי הפורום .

danistar

New member
כמה דברים לחברי הפורום .

1. בימים האחרונים יש כאן מהומה מסויימת שנוצרה כתוצאה נסיונות לאיים על חברי פורום בכל מיני איומים משפטיים . הגורם שמנסה לחולל את המהומה חושב שיוכל בסופו של דבר לסגור את הפורום או להפחיד את חבריו ולמנוע מהם לכתוב כאן בפורום . דבר כזה לא יקרה גם בחלומות הכי ורודים שלו . הפורום ימשיך להיות פתוח לכל החולים , פרוח ולשרת את החולים ולתת להם תמיכה כמו שעשה ב 10 השנים האחרונות ובמקביל לא יתן מיד לשום פרסום . 2. אני מבקש בכל לשון לא להגיב לאותן ההודעות שלצערי הנהלת תפוז לא מאפשרת לי למחוק ולא לתת לאותו גורם פתחון פה בפורום . תנו להודעות הללו לרדת ולהעלם מטה מטה , אין להם שום קשר עם תמיכה בחולי פסוריאזיס וכמו שאמרתי מטרתן היא לזרוע הרס ולהביא בסופו שלדבר לסגירת הפורום . 3. כל מי שקיבל הודעה גסה , בוטה או כל הודעה שחורגת מכללי הניסוח הישיר מתבקש להעביר אותה הישר להנהלת הפורמים בכדי שהם יוכלו לטפל בה , בוא לא נשכח אנו פורום של תמיכה ולא של מריבה , אין לי שום עניין עם טיפול שמוצע על ידי גורם זה או אחר ואני לא בא לפסול שום טיפול , כל אחד ילד מספיק גדול לשפוט בעצמו מה הוא עושה וכיצד הוא מטפל במחלתו , אני כאן כדי לתמוך , להביע את דעתי האישית ( שאף אחד , אבל אף אחד לא יסתום לי את הפה לגביה ) ,לחלוק מנסינוני ולפרוש בפני החולה את כל הטויפולים המוכרים והמאושרים ע"י משרד הבריאות וכמובן באישור ופיקוח צמוד של רופאים מוסמכים . כל טיפול אחר הוא על דעת המציע והחולה שמוכן לנסות אותו . 4. מחקתי שרשורים שנוצרו כאן כתוצאה מאותו ויכוח שהכילו הודעות בעד ונגד , הם לא רלוונטיות לנושא הפוורם או למהותו ולכן נמחקו . בואו נחזיר את הפורום למטרתו המוצהרת ולא נרד מהפסים . המטרה היא לחזור ולפקס את העניינים ולחזור לתלם שלמענו הפורום הזה הוקם . 5. ביום ראשון אני נוסע לשלושה שבועות לים המלח לטיפול השנתי שלי אבל אני מבטיח שאהיה כאן מידי פעם להמשיך ולבדוק ולהגיב . בכל מצב יהיה כאן בפורום מישהו מטעמי שיעקוב כל הזמן ( יו"ר האגודה יונה טאוב ) ודיווח על כל הפרעה יועבר לי ויטופל בהתאם . צ'או

liatiD

New member
שלום דניאל

כמו שכתבתי מטה רציתי להגיד לאותן הודעות, אבל אחרי קריאת הודעתך השתכנעתי לגמרי שזה מיותר ואפילו מזיק. הגעתי לפורום הזה לא מזמן כדי לקבל תשובות, ולא אתן לאף אחד למנוע ממני את האפשרות הזו. אגב, גם אני "זכיתי" לקבל הודעות פרסומיות (אם כי לא הודעות נאצה) - האם יש לי למי לפנות או שזה נחשב בסדר? ותודה לך דניאל על הסבלנות ועל זה שאתה מאפשר לפורום הזה לפעול כמו שצריך

danistar

New member
כל הודעה שנראית לכם חריגה מבחינתכם

תשמרו אצלכם ותעבירו לי עותק כדי שאוכל להתרשם ולהחליט מה לעושת איתה . כמובן שאת מוזמנים תמיד לפנות גם להנהלת הפורומים אם אתם מרגישים צורך בכך . באופן עקרוני פרסום מעל גבי הפורום אסור לפי חוקי תפוז . מסרים אישיים הם כלי שיותר קשה אם בכלל לפקח עליו ותפוז לא מתערבת בנעשה שם. בכל מקרה אם קיבלתם מסר פוגע שכתוב בשפה בוטה , אם קיבלתם פרסום שאתם לא מעוניינים בו , אם מישהו לא מפסיק להציק לכם דרך המסרים , תמיד תשמרו את ההודעה המקורית ותדווחו או לי או להנהלת הפורמים .

liatiD

New member
מעולה,

שלחתי לך במסרים. חג שמח, ותהנה בים המלח!

נועםs

New member
מחקת הודעה שלי, אבל לא נורא ../images/Emo13.gif

אגב, גם בפורום פסוריאזיס ב-YNET נמחקו כמה הודעות, אבל לפי דעתי זה בגלל שיקולים אחרים, ולא מתוך רצון להחזיר את הפורום לקדמותו. נו מילא. נקווה שהכל יעבור בשלום :)

למעלה