כמה אנשים אנחנו?

כמה אנשים אנחנו?

כן, כן, הפורום בירידה, אנחנו מתייבשים, הכל לא כמו שהיה פעם, יש פחות אנשים בפורום, שמעתי את הכל... ועדיין- כמה אנשים יש כאן? כל חבר פורום בבקשה שישרשר
להודעה הזו. נ.ב. ויודעים מה, אם אפשר גם תנו ציון לאיך אתם מרגישים בתקופה הנוכחית בפורום, יחסית ל-10, שהוא התקופה שבה הרגשתם בו הכי טוב. אוקי?

Jelly Beans

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo60.gif

אני תמיד פה. זה שאני מגיבה לעיתים רחוקות זה משהו אחר ^___^ נמ.. ואני תמיד מרגישה אותו הדבר פה, אז... אמ... זהו.

mishmesh

New member
../images/Emo31.gif

כן, אני יודע שהייתי צריך לשרשר
אבל
יותר מתאים להרגשה שלי כלפי הפורום. כלומר, הציון שהייתי נותן לפורום הוא לא גבוה. פעם היה פורום ממש מעניין ותוסס, הייתי יושב מדי יום ומגיב להרבה הודעות מעניינות שהיו נכתבות בפורום ולמרות שלא היה לי זמן לכתוב כל כך הרבה הודעות הרגשתי שאני חייב להגיב להמון הודעות. היום זה בדיוק ההפך-אני מחפש ומחפש הודעות שאני יכול להגיב אליהן ולא מוצא. אבל הבעיה היא שאני לא יודע להסביר מה הבעיה. זה לא האנשים-כי למרות שהרבה עזבו והרבה חדשים שאני לא מכיר הצטרפו, אני רואה שאנשים פה בהחלט מצוינים שמצדיקים את שמו המכובד של הפורום וכולם פה בסדר גמור. אולי הבעיה היא שאין פה נושא משותף בין האנשים-למרות שכבר הרבה זמן (אפילו לפני שהצטרפתי לפה, בעצם) לא ממש דיברו על הארי פוטר והיו פה הרבה אוף טופיקים והטופיקים שכן היו קשורים להארי פוטר היו די דביליים וחזרו על עצמם (איזו דמות אתה הכי אוהב בספר השלישי? פרט נמק הדגם ובאר!) עדיין היה פה נושא שאיחד את כולם, וכל זה היה די מובן לאור העובדה שהרבה זמן לא יצא ספר חדש (שלוש שנים חיכינו לספר החמישי! וכנראה שגם לספר השישי-שיקרא Harry Potter and the Half Blood Prince-נצטרך לחכות פרק זמן דומה). אני, לפחות, קיוויתי שאחרי שהספר השישי יצא נחזור כולנו ל-160 ונתאחד שוב, כי כבר לפני שנה אחרי הפורום התפורר. אבל בתחילת שנת הלימודים הייתי צריך לעזוב מפאת חוסר זמן, ועכשיו שחזרתי גיליתי בעתם שאולי טעיתי ואין לי למה לחזור. ואולי הבעיה היא בי.

הבעיה היא לא בך

אתה עזבת בזמן הלא נכון ועכשיו כבר התגבשה פה תרבות בלתי-פוטרית, שאתה לא מתחבר אליה כי לא נכחת למן השלבים הראשון. אי אפשר לשנות את העבר, אבל דיונים מעניינים עדיין יש ב-160

BlueBeIl

New member
אממ../images/Emo142.gif

כשאני הצטרפתי לפורום 160 זה היה בדיוק בתקופה ששאר החברות שלי - תמר לי ועינת - כבר די נטשו, בטענה ש"אין על מה להגיב יותר". ולי דווקא היה המון על מה להגיב! קראתי מלא שרשורים, השתתפתי במלא דיונים וכתבתי המון תגובות שגם להן הגיבו. ממש לא הבנתי על מה הן מדברות. אבל אחרי כמה חודשים, אולי אפילו שנה, פתאום גם לי זה קרה - לא היה לי על מה להגיב... זה מתחיל לאט לאט אבל בסוף זה מגיע לכך שיש מולך דף פורום שלם עם הודעות שאת כולן קראת ולא הגבת לאף אחת. אני חושבת שפשוט, באיזה שהוא שלב, נגמרות לך התגובות... הדיונים אולי מתחילים לחזור על עצמם, או שאין לך כוח יותר או כל סיבה אחרת.... אני לא חושבת שזה ממש קשור לדיונים עצמם בפורום. אני גם לא חושבת שאם נחפש בארכיונים נמצא יותר מדי "דיוני זהב" שהכותבים השקיעו בהם מחשבה רבה והם גולשים לדיונים פילוסופיים מעמיקים... הרוב נוטה להומור (שרשורי התחתונים למשל) ומה שהצחיק אותך אז כי הרגשת כחלק ממנו אולי כבר לא מצחיק אותך היום.

Gizmo15

New member
בלי הכללות.../images/Emo28.gif

אני נהנית מהפורום הזה באותה מידה- במידה רבה מאוד- כבר כמעט שלוש שנים ומכירה אנשים שנהנים ממנו גם יותר. לא לכולם ההנאה דועכת עם הזמן.

BlueBeIl

New member
לא הזכרתי הנאה../images/Emo12.gif../images/Emo142.gif

אם כבר, אני חושבת שעכשיו אני נהנית יותר... אז לא הכרתי כמעט אף אחד ואף אחד לא הכיר אותי וגם לא ממש התייחסו אל התגובות שכתבתי
. היום אני מכירה ובקשר עם יותר אנשים.

Gizmo15

New member
אוקיי...../images/Emo28.gif

אז לי למשל עדיין יש המון מה להגיב, וזה נשמע בהודעה כאילו את מציגה את זה בתור איזה שלב שכל פורומיסט עובר, שנגמרות לו התגובות... אם לא לזה התכוונת, סליחה- ככה זה נשמע..

BlueBeIl

New member
אה לא,../images/Emo142.gif

רק ניסיתי להגיד שאני לא חושבת שזה קשור לתגובות עצמן בפורום, שהפורום לא משתנה כל כך כמו שאומרים...

S.Riddle

New member
תמיד ידעתי שאת מיוחדת, יקירה../images/Emo13.gif../images/Emo23.gif

לאף אחד אין בעיה...

הפורום הזה נוצר בשביל האוף טופיקיות ובשביל החברה שנוצרה בה"פ 160. זה פורום שבא לתפקד בשביל אנשים שנקשרו ע"י נושא אחד, אבל כבר לא דנים בו כמו פעם, אם אתה לא מוצא על מה להגיב או לא מרגיש חלק מהפורום זה אולי נכון, אם בא לך להרגיש יותר שייך ושתמצא על להגיב פשוט תנסה להתחבר חזרה לקהילה שפה, זה הפתרון היחיד...

thebaby

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo101.gif

אורן הקדמתי אותך. מואהאה.
1-8.
לא יודע בדיוק.

למעלה