כמה אהבות יכולות להיות לו לאדם

כמה אהבות יכולות להיות לו לאדם ../images/Emo4.gif

למען הסר ספק נבהיר כי מדובר על אהבה שבינו לבינה...
בימינו יש גם זילות של המילה אהבה "אני אוהב את המכונית שלי" וכאלה... אומרים שלשלמה המלך היו אלף נשים
לא נכנס עכשיו לסוגיה אם הוא הכיר אותן שמית או מתי הוא הספיק לתנות איתן אהבים.. גם אם הוא שמר על ממוצע גבוה של ארבע פעמים בשבוע (לנשוי זה הרבה
) ובהנחה שהוא היה עם אישה אחת כל פעם מבחינה סטטיסטית הוא היה ניתקל באותה אחת כל חמש שנים...
השאלה היא אם אפשר לאהוב יותר מאישה אחת ? פרסים יוגרלו בין העונים נכונה

shefil

New member
אני חושבת ....

שאפשר! רגע.... לא בעצם אי אפשר..... או שאולי כן? לא יודעת מה אני גבר? אני מבחינתי אוהבת רק גבר אחד (בינו לבינה)

טוב אז אני ארחיב ../images/Emo152.gif

האגדה אומרת שהאהבה פנים רבות לה... יש את התשוקה..החברות...הנתינה..הפרגון... כשאנחנו מוצאים את הכל ביישות אחת אזי אפשר לומר שאנחנו אוהבים אותו
אבל החיים לא כל כך פשוטים
למשל התשוקה (לפעמים גם מרכיבים אחרים דועכים)יש לה נטיה לדעוך עם השנים מומחים נותנים לתשוקה ממוצע של כמה שנים עד שהיא מתחילה לדעוך... אז עכשיו יש לנו אהבה עם פחות תשוקה כששאר המרכיבים רק משתפרים האם לא יכולה להיות אהבה שבה מרכיבים אחרים שולטים
אם אחרי זוגיות ארוכה אנחנו מוצאים את עצמנו חושקים פחות האם אנחנו כבר לא אוהבים ? האידיאל זה למצוא הכל בבן הזוג ולחיות באושר ועושר כמו באגדות... כולנו גדלנו על האגדות האלה
לצערנו המציאות טופחת באכזריות על פנינו אז ההוא מתוסכל.. ההוא מתגרש.. ההוא בוגד.. ההם חיים בזוגיות פתוחה... ויש את הזוגות האלה שמאושרים כי הם חיים כמו באגדות. לא יודע מה נכון ומה לא נכון לא יודע איך יודעים אם מה שיש בין בני זוג זו אהבה... יודע שאין רק שחור ולבן בחיים חיים מתנהלים במגוון רחב של צבעים נכתב בלשון זכר אבל נכון לדעתי לשני המינים

Romantic Lady

New member
קודם כל תגיד מה הפרס ../images/Emo3.gif

בטח שאפשר לאהוב יותר מאדם אחד בו זמנית.הענין הוא שזה מכניס את האוהב ל"בלבלה" וחוץ מזה, אני גם מסכימה עם כך שכתבו שהאהבה לאדם אחד, נניח לבעל או חבר, שונה מהאהבה למאהב או חבר נוסף... בקיצור, מה זה השאלות הקשות על הסיפתח...תשאל קודם משו קל, שנתכוננן, נבין ואח"כ תשאל קשה...

אפשר לקבל פירוט ?

ואז לאחר שק"ד מחושב וענייני אני אקבל החלטה שתהה מוסכמת על שני הצדדים

תראי אני טיפונת חרמן ../images/Emo10.gif

אם למשל ניסע ביחד ברכב
יש סיכוי שאני אעשה לך מסאג' כל הדרך ואולי בסוף נתעכב... אם למשל ננקה את הבית
ביחד ותלבשי ביגוד קל שמתאים למשימה יכול להיות שאני אציק לך ואפריע לך לנקות.. אני לא אמשיך אבל בואי נגיד שאני לא מציאה גדולה בתור פרס

אם למשל ננקה את הבית ביחד ?

יפה מצידך להציע אחרי שכבר סיימתי אבל אל תדאג ע"מ להוריד לך את רמת החרמנות - הכביסה מחכה לך בבית
ויודע מה - תשאיר לי להחליט אם אתה מציאה בתור פרס או לאו במידה ולא - אפשר לבקש פרס אחר ?

נגע נסע ../images/Emo103.gif

קיבלת ת'פרס ...אין החלפות ! ולגבי כביסות.. הפרס שזכית בו לא מבין בכביסות ההתמחות שלו היא בזפזוף בשלט תוך כדי צפיה בטלויזיה
אגב, עוד לא כתבתי מה הוראות התיפעול של הפרס

למעלה