כל שנה אותו סיפור...

mt222

New member
כל שנה אותו סיפור...

ראשית, אני רוצה להסיר אחריות מכל חבר מועצה לגבי מחירי המחברות ההחלטה היא שלי ורק אני עומד מאחוריה, בטח שלא דודו חזמה. אני רוצה להתחיל בכך שהאגודה השנה ניסתה לשנות כיוון, מי שמפקפק בנכונות ובמאמץ שהשקענו, מוזמן להגיע ולומר את דברו. לפני כחודש נעשה מפגש ראשון מסוגו, בו יכלו סטודנטים לעלות בעיות לגבי האגודה, אנחנו מצידנו הגענו מוכנים לענות לכל שאלה ובעיה. כמה סטודנטים הגיעו לכנס ? סטודנטית אחת!!! השנה ניסינו לבוא לקראת הסטודנטים אם זה ברמת אירועים, ניסנו להתקרב להיות אוזן קשבת, מס' המלגות ע"י המכללה גדלו, הכנסנו מעונות, נלחמנו מלחמה חשובה להחזר שכר לימוד ( 2150 ש"ח). כל השנים שמעתי את הטענות שהאגודה ל עושה כלום, אבל השנה היתה קצת בעיה כי האגודה כן עשתה. ניסינו לספק מחברות בחינה עדכניות, אך נתקלנו בקשיים. צר לי שסטודנטים רבים לא יודעים לחלוק, וחוששים לתעודת מצטיין הדיקן. הורדנו את מחיר החברות באגודה בחצי שנה ל55 ש"ח, העלנו את המחירים למי שאינו חבר אגודה לעומת מי שחבר אגודה. הפסקנו את הקומבינות למינהם, כל חבר אגודה קונה מחברת אחת, בהצגת תעודת חבר. רק חבר אגודה יהנה מההטבות הנ"ל. נכון, קרתה טעות לגבי המחברת בקניין, והמחיר אכן גבוה מדי.(לא ניתן היה להחזיר את כסף כי אין מעקב מי קנה את המחברת) לכן המחיר של כל שאר המחברות ירד בהתאמה, סך כל העלות של כל מחברות הבחינה בשנה לחברי האגודה (שנה ג') תהיה 150 ש"ח. ודבר אחרון האגודה לא מרוויחה כסף אם מישהו מכם היה מועיל בטובו להגיע לאותו כנס, היתם זוכים לשמוע מדוע אנחנו גובים סכומים כאלה, על מחברות הבחינה. אז אם אתם מזלזלים באגודה, אל תתפלאו אם גם לנציגים שלכם נמאס לשמוע את טענות חסרות הבסיס. אתם חושבים שמישהו בא אלינו עם מחברות בחינה ואמרנו שאנו לא מעוניינים ?! היום כל אחד שרוצה למכור את מחברותיו דורש הרבה כסף, סכומים שהאגודה לא יכולה לעמוד בהם. לגבי כל אלו שהפסיקו לעבוד עם האגודה: אילן הפסיק בגלל הסטודנטים לא בגלל האגודה, בגלל שתקפו אותו על עבודתו המצוינת בעיני. נחל, פשוט לא העבירה את החומר למחשב כמיטב הבנתי. שנה א' דאגו להעביר בינהם חומר מודפס לכן לא היה טעם להוציא. שנה ב' אף אחד לא מוכן לתת את החומר שלו להדפסה, אלא רק אחרי מועדי א' (כדי שאיש חלילה לא יעבור בציון את כותב המחברת). דבר אחרון, לאחרונה העלו טענות כאילו הציונים של חברי המועצה גבוהים מדי, וכי אנו מקבלים את הבחינות לפני הבחינה. הציונים של חברי המועצה הם עניינם שלהם, אם יש לכם תלונה פנו למשטרה, כי גם אותי מעניין איך לחברי המועצה יש ציונים כה גבוהים ואני יו"ר האגודה רק יורד דרסטית בציונים לאחרונה.

למעלה