כל שנה אותו דבר

כל שנה אותו דבר

מה אתם מנסים לעשות כבר 35 שנה כל פעם תיהיה שביתה עד מתי אתם תפעלו בשיטה הקטנונית והפטתית הזאת לא מתאים לכם אז אתם שובתים בתור מחנכים מורים זאת הדרך שלכם להראות לנו שאם לא מקבלים את כל מה שאנחנו רוצים רק חלק וזה לא מתאים אז לא שובתים??????? תתבגרו כבר מחר אני בטח יקום לחדשות של שש לדעת אם יש שביתה או אין בטוח תיהיה תשאלו למה? כי בלי שביתה לא פותחים שנת לימודים בטח 95% אחוז מהחברי פורום יושנים טגם כן כמוני יקומו מחר הייתכן דבר כל כך טיפשי גם ככה מערכת החינוך בישראל לא כזאת אטרקטיבית מלאת חידושים ורעיונות והשקעה רבה מצידכם על מה אתם מקטרים אצלנו איפה שאני למדתי מורים קיבלו 40 שקל אפילו קצת יותר לשעה זה לא מספיק ואם זה לא מספיק בגלל שזה חצי משרה רק ? אז תעשו שעורים פרטיים או תמשיכו עם הידע שלכם מעבר למסגרת בית ספר ואני בטוח שלרובכם יש רעיונות טובים יותר ממה שיש לי קצת יותר קטנוניות תעזור אז תמשיכו ככה ובאמת תגיעו רחוק כי אין אבל אין אל שיטת החינוך הישראלית מצפה לתגובות אתם\אתן בטח במיטה לילה טוסט ידידי ווווווווו פיספתי את החדשות של 2 בגללכם

ואני

באמת שאני לא בקטע של בית ספר אני שונא ללמוד רק מבאס לקום לחדשות של שש שלא תבינו לא נכון אני לא אוהב לימודים שיהיה מבריאוק

מורה שמלמדת 20 שנה מרוויחה פחות

מ-5000 שח. כך היה כתוב היום בעיתון. ביזיון, אני עם שנות ותק מעטות יותר, עוסקת בתחום אחר (עובדת פחות קשה ) מרוויחה יותר.

בואי נגיד ככה

וזה בדיוק מה שרשמתי תקראי טוב על החצי משרה מעניין כמה שעות היא עובדת אני הייתי צריך ללכת לתיכון כיתה י´ עם מעניין אותך לאיזה בית ספר אז השנה אני לומד בתיכון רבין בכפר סבא גם ככה המורים עצמם שמלמדים הם לא אלה שבעצם מוליכים את המאבק ואת צריכה להבין משהו שאפשר וצריךךךךך לעשות את זה תוך כדי לימודים למה אנחנו צריכים לסבול את יודעת איזה מעיק זה להיות לחוץ לפני כל חדשות של כל שעה יום שלם בואי תעמידי את עצמך במקומי ותנסי לחשוב מה עובר על מאות כמוני שמתבאסים ושוב אני יגיד אני לא אוהב למודים אבל הציפיה הזאת לקראת המשהו החדש הזה מציקה קצת אז ככי לתשומת הלב שלך

yonis8

New member
ארז אחי אתה צודק ..............

..עזוב תבני זונות האלו הם רק דואגים לכסף שלהם שקח מזה אני נבוא לרבין עוד כמה ימים אל תיהיה לחוץ ..............אתה בא היום לעל האש

שניה אחת אני מוסיף

אין לי שום קשר לילד הזה שרשם פה ואני מצטער בשמו על מילות הגנאי שהופנו כלפיכם וחברה תגיבו באמת מעניין אותי מה יש לכם להגיד

vipor

New member
ארה קמבצה...

כל מה שיש לי להגיד לך זה... אתה צודק בכל מילההה. ומי זה הילד המוזר הזה מלמעלה??

knoccout

New member
ארז אחי אני איתך !!

פשוט ביזיון !!!!!!!! המורים בישראל מידרדרים לבור שלא יוכלו לצאת ממנה !!!! כל יום אני קם מוקדם שומע שיש שביתה ואז אני לא מצליח להירדם שוב !! אתם לא יכולים להגיד יום לפני סוםי אם יש או אין לימודייים !?!?!?!??? חוצפה !!!!! make some noise 2 EaZy muthufucking E !!

אני מבין שאני לא שווה

התייחסות והנה שוב התנשאות וחוסר אכפתיות כלפי התלמידים שהעלתי נושא מאמין שיותר בוער מיומני קריאה וחיבורים מאפנים לשנה החדשה שעוד לא באה עלנו לשלום בקיצור ו לבניין המשך לילה מהנה של יומני קריאה חיבורים עשיית פתקים מתוקים וצבועים לכבוד השנה החדשה שעוד לא התחילה

vipor

New member
אין פה מישהו שיכול לענות?

תשובה רצינית שתענה לנו על השאלה? מה שווה הפורום הזה אם הוא מדבר רק על עבודות שנותנים לילדים וכל מיני שטויות באותו סגנון? אין מישהו שגם מתייחס לשאלות אחרות?

ixmix

New member
במיוחד בשבילך, ידידי הצעיר

: לאחר סיום לימודי תואר + תעודת הוראה (ארבע שנות לימודים), ומבט קליל בתלוש המשכורת, אתה מגלה ש . . . הפתעה - המדינה משקיעה גורנישט מיט גורנישט בחינוך. קח למשל, חודש עבודה ממוצע של מורה, כשאתה מוריד את כל החופשות, ימי חופש וכו´!! צא מנקודת הנחה שהוא עובד 60 שעות בכיתה באותו חודש (הורדתי 40 שעות רשומות, בשם החופשות); תוסיף 60 שעות הכנה (לפחות אצלי ואצל חברי זה כך); לפחות 20 שעות בבדיקת מבחנים/עבודות; לפחות 10 שעות נוספות בבית הספר / מזכירות / הורים / טפסים / נוכחות / משמעת; בטח שכחתי עוד דברים. עד כה יש לך 150 שעות עבודה לא קלות. עבור אלה, מקבל מורה מתחיל 3,500 ש"ח. בחישוב מהיר זה עשרים וקצת ש"ח. עכשיו קח את ה 3,500 שקל העלובים, ותנסה לשלם משכנתא, חשבונות, אוכל, תחבורה... עם מה נשארת? עם מורה מתוסכל, שמרוויח גרושים, בעבודה קשה ומאומצת שגוזלת כל שביב של אנרגיה פנויה במהלך היום. ועוד לא דיברתי על עומס התלמידים הלא הגיוני (40+ תלמידים בכיתה), ועוד לא דיברתי על חוסר השוויון שמקנה למגזרים מסויימים זכויות יתר על פני אחרים, ועוד לא דיברתי על הפחד הגדול מהמצב הבטחוני, על ימי זיכרון ואבל, על התמודדות עם משרד חינוך פוליטי, ועם שרה גרועה שלפעמים נראה כאילו היא מנסה להכשיל את המורים במקום לסייע רק כדי לזכות בכמה קולות... ועוד אפשר להמשיך ולהמשיך... אני מקווה שאתה תצליח להביט בדברים מנקודת המבט של המורה, ואם לא - זה יבוא עם ההתבגרות.

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
OK, בנסיון...

אני מתארת לעצמי שגם אתם המורים קמים כל בוקר לחדשות של שש בתהיה האם אפשר לחזור לישון ורובכם בטח בכלל לא שותפים להחלטות השביתה\אין שביתה ומה שבטוח - חינוך - זאת לא חצי משרה! אבל, בסופו של דבר, אתם בכלל מרוויחים מכל השביתות האלה? התוספת שתי אגורות וחצי למשכורת בכלל משתלמות על כל הימי עבודה שאתם מאבדים עכשיו? או שמשלמים לכם גם על לישון? על חופשים אתם מקבלים משכורת???

vipor

New member
..........

ולא ידעת את זה לפני שהלכת להיות מורה?

vipor

New member
אז זה אומר ש....

לא ידעתם לפני זה שמורה זה מקצוע משתלם. יכול להיות שבדור שלכם לא ידעו את זה כל כך אבל היום לא תשאל כל ילד מכיתה ה´ ומעלה והוא יגיד לך שזה לא משתלם להיות מורה. ולפי דעתי כן ידעו את זה גם בדור שלכם...

lolabs

New member
משתלם???????

המושג הזה לא היה כל כך מפותח כמו היום........ vipor בד"כ לא הולכים להוראה כי זה משתלם אגב המורים מאוד מאוד "משתלמים"(מלשון השתלמויות) יום נעים לך לולה

vipor

New member
אז למה הולכים להוראה?

אתה הולך ללמוד הוראה כי משעמם לך? למה? בשביל הפרנסה בעתיד, לא?

dorli

New member
לולה המון תודה, סליחה על תגובה...

מאוחרת פשוט לא יצא לי להתקרב למחשב עם פתיחת השנה.. שיהיה לך רק טוב...

תעשו לי טובה

כל המדינה אבל כללללללללל המדינה בקיצוצים כבר כמה שנים ואף אחד בארץ לא מוכן לוותר על כלום החל בחברה מאיכות הסביבה שדורשים מים לכל חור עם עץ הדולר מתחזק רק תשימי לב סביבך יש מאות מובטלים מפעלים נסגריםםםםםםםםםםם אתם לא היחידים שסובלים אתם לא היחידים שסובלים אתם לא היחידים שסובלים אתם לא היחידים שסובלים אתם לא היחידים שסובלים אתם לא היחידים שסובלים והרעיון לקוח ממכם לרשום 100 פעם כל דבר ועכשיו תביני יש עוד מאה אלף מורים ומורות מחוסרי עבודה כן מחוסרייייייייי ע ב ו ד ה שהיו מתים רק להזדמנות ללמד במקומך תמורת "השכר הזעום" שאתם מקבלים ועכשיו קחו משהו לתשומת ליבכם הרגיש אם תשימו לב הייתה פה הודעה לא מזמן שהיה כתוב בה ככה "להפתעתי הרבה השנה בבית ספרנו החליטו לעשות טקס סוכות(או איזה חג אחר) למי שיש שיר בנושא בלה בלה בלה" אם לעשות טקס לאחד מחגי ישראל נשמע מפתיע אין שום פלא על תגותיכם כרגע ואתם מתפלאים מה קרה לדור של היום .?. אני יודע שרציתם לחצתם שיעשה טקס לא לחצתם אם הילד שקשה לו בלימודים רציתם לדבר לא דיברתם אבלללללללל באמת רציתם אבל לא יצא תסתכלו על עצמכם קודם על איך אתם בידיים שלכם גרמתם למערכת החינוך להראות ואני לא מדבר באוויר "אין חכם כבעל ניסיון" לתשומת לבכם

למעלה