כל רכבת לירושלים עוצרת בתחנת

מצב
הנושא נעול.

קובי לו

New member
עמית, מדוע כתבת זאת?

ההליכה שם לא כל כך נוחה
והרחובות לא הכי ידידותיים להולכי רגל.
עמית, מדוע כתבת זאת?
הרי הצעתי עוד שתי אופציות סבירות, הגיוניות והגונות, מלבד ההליכה הרגלית (שהיא אגב לא כזאת נוראית כפי שמצטיירת מדבריך). הרי מפורשות הזכרתי אוטובוס פנים עירוני של אגד וכן מוניות ספיישל.

mucool2

New member
התייחסתי רק לאופציה אחת שהצעת

עמית, מדוע כתבת זאת?
הרי הצעתי עוד שתי אופציות סבירות, הגיוניות והגונות, מלבד ההליכה הרגלית (שהיא אגב לא כזאת נוראית כפי שמצטיירת מדבריך). הרי מפורשות הזכרתי אוטובוס פנים עירוני של אגד וכן מוניות ספיישל.
התייחסתי רק לאופציה אחת שהצעת

אלון 58

New member
אם יצא לך לבקר שם בחופשת הפסח...

כל רכבת לירושלים עוצרת בתחנת
הגן התנ"כי ?
הקרובה,סביר להניח שכמעט כל הרכבות מירושלים ואליה תעצורנה בתחנת גן-החיות התנ"כי(בשני הכיוונים),אני מניח שאם זה יהיה כך,תצא על-כך הודעה. כך לפחות זה היה בחול-המועד פסח תשס"ה,וזה היה ממש זמן קצר לאחר שקו זה החל שוב לפעול.

kobiz99

New member
קחו בחשבון בגן החיות בפסח צפוי

הקרובה,סביר להניח שכמעט כל הרכבות מירושלים ואליה תעצורנה בתחנת גן-החיות התנ"כי(בשני הכיוונים),אני מניח שאם זה יהיה כך,תצא על-כך הודעה. כך לפחות זה היה בחול-המועד פסח תשס"ה,וזה היה ממש זמן קצר לאחר שקו זה החל שוב לפעול.
"פיצוץ אוכלוסיה".

אלון 58

New member
כן,זה ידוע!

"פיצוץ אוכלוסיה".
כן,זה ידוע!
רוב הנוסעים בקו אל ירושלים יורדים בתחנת גן-החיות התנ"כי,והרכבת נשארת כמעט ריקה בקטע הקצר שנותר עד תחנת-מלחה.

קובי לו

New member
אך ורק ורק ואך בחגים ובמועדים

כן,זה ידוע!
רוב הנוסעים בקו אל ירושלים יורדים בתחנת גן-החיות התנ"כי,והרכבת נשארת כמעט ריקה בקטע הקצר שנותר עד תחנת-מלחה.
כי ביום יום, ממש אבל ממש ממש לא רוב הנוסעים יורדים בגן החיות. ואני מדבר על 2 הרכבות לי-ם שעוצרות בגן. מנסיון אישי, הרוב (בימי חול רגילים) המשיכו למלחה. תוסיף את העובדה ש-80% מהרכבותב בימי חול בכלל לא עוצרות שם, ותקבל את העובדה הפשוטה שאולי רק 7% מנוסעי הקו יורדים/עולים בתחנת הגן התנ"כי. שוב, מה שכתבתי לא תקף בחולי מועד, בפורים ובשאר מועדים בהם יש רכבת.

אלון 58

New member
התכוונתי לחופשת חוה"מ פסח...!

כי ביום יום, ממש אבל ממש ממש לא רוב הנוסעים יורדים בגן החיות. ואני מדבר על 2 הרכבות לי-ם שעוצרות בגן. מנסיון אישי, הרוב (בימי חול רגילים) המשיכו למלחה. תוסיף את העובדה ש-80% מהרכבותב בימי חול בכלל לא עוצרות שם, ותקבל את העובדה הפשוטה שאולי רק 7% מנוסעי הקו יורדים/עולים בתחנת הגן התנ"כי. שוב, מה שכתבתי לא תקף בחולי מועד, בפורים ובשאר מועדים בהם יש רכבת.
התכוונתי לחופשת חוה"מ פסח...!
בשנה שעברה עלינו בתי ואני לירושלים כך,והרכבת היתה עמוסה לעייפה,ובמקרה ההוא,רוב הנוסעים כן ירדו בתחנת גן-החיות,ואנו היינו במיעוט שירד במלחה.

down under

New member
האתר, בתשלום, הכי מבוקר בארץ

"פיצוץ אוכלוסיה".
האתר, בתשלום, הכי מבוקר בארץ
הכוונה לא ביקורת כי אם ביקורים. בשנת 2005 הכי הרבה בקרו בגן התנכי בירושלים. במקום השני והשלישי חמת גדר והסחנה, כמדומני. ככה, שאכן צפוי להיות בלאגן קל במהלך חוה"מ פסח.

גן חיות תנ"כי.

גן חיות תנ"כי.
בניגוד לחול המועד בשנה שעברה לא מתוכננת עצירת רכבות בגן החיות בירושלים למעט 2 עצירות לכל כוון כנהוג בימים שאינם מועד.התוספת היחידה בחול המועד,סט נוסף לכל רכבת סה"כ 3 סטים.

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif על המידע../images/Emo70.gif

גן חיות תנ"כי.
בניגוד לחול המועד בשנה שעברה לא מתוכננת עצירת רכבות בגן החיות בירושלים למעט 2 עצירות לכל כוון כנהוג בימים שאינם מועד.התוספת היחידה בחול המועד,סט נוסף לכל רכבת סה"כ 3 סטים.
על המידע

מצב
הנושא נעול.
למעלה