"כל פעם שהילד ישן- תשני גם את"

אור שלי

New member
"כל פעם שהילד ישן- תשני גם את"

עד מתי זה אמור להיות ככה? בני בן 3 שבועות- ואכן אחרי כל האכלה הולך לישון. עד מתי זה אמור להיות ככה? מתי מגיע השלב שהוא עירני ומשחק? לפעמים הוא מסתכל על הספר שחור לבן שלו אבל ממש לכמה דקות ואחרי זה צורח לאוכל. איך היה אצלכן?

בלינקה

New member
חודש וחצי-חודשיים

אבל גם אז זה לא בדיוק ילד שאפשר לשחק איתו.

א פ ר ת1

New member
הלוואי עליי.....מתה לישון כבר....

זה לא קרה בגיל שבוע וגם לא עכשיו בגיל 8 ח' , ילד עירני מדיי....עצה שלי : תנצלי כל דקה בשינה , יהיה לך מספיק זמן להשלים במשחקים אח"כ.

דוררה

New member
כנ"ל רוצה רק לראות מה מתרחש בבית

הבת שלי עירנית מאוד מהיום הראשון שנולדה ועד היום בת 8 חודשים

tulilit

New member
זה המשפט שהכי הרגיז אותי

עד שהייתי נרדמת, הוא היה מתעורר, וחוץ מזה מתי אמורים לאכול / פורום / וכו' בהתחלה? תוך שבועות ספורים הוא יתחיל להאריך את שעות הערות שלו.

אוף אני מתה שהוא ישן כמה שעות

רצוף שאני אוכל לישון גם. את עוד תתגעגעי לימים שהוא ישן קצת, כי עד שאני מצליחה להירדם הוא בדיוק מתעורר. הוא יושן רבע שעה וקם אחרי זה חצי שעה, ככה אי אפשר לישון וזה הופך אותי ליותר עייפה בגיל חודש קוצת הם מתחילים להיות ערניים ולחייך כבר ולהקשיב לך כשאת מדברת איתם

נועצוק

New member
לי זה לקח חודש- חודש וחצי את כבר

תרגישי לפי מה שהגוף מאותת לך.

אביטלתל

New member
עד שזה ישתנה

כל ילד זה אחרת כן, ככה זה אמור להיות - בהתחלה הם ישנים המון ובזמן הזה אם את עייפה או שהפסדת שעות שינה, כדאי שתנצלי את ההזדמנות ותלכי לישון ולא למחשב, מטבח (כלים, בישול) או לנקות את הבית אפשר גם פשוט לנוח - לשכב במיטה, בחדר חשוך עם טלביזיה או ספר או פשוט עיניים עצומות ולעשות הרפייה התפקיד שלך כרע הוא לטפל בעצמך וביצור הקטן הזה יבוא שלב שבו הוא יהיה עירני ומסופק לפרקי זמן ארוכים יותר קשה לי לזכור ממרחק של שנה וחצי מתי זה קרה אבל אני מניחה שתוך חודשיים לפחות

royalik

New member
אצלנו...

זה משתנה. בתי בת החודש, ישנם ימים שהיא ערה מ-6 בבוקר ועד 22:00 בערב, וישנם ימים כמו היום שהיא ישנה יום שלם מתעורר רק לאכול. כל יום חוויה חדשה... לישון... כן, ומי ינקה יבשל ויסדר את הבית???????

אביטלתל

New member
זה התפקיד של הסביבה הקרובה

בן הזוג, והמשפחה הקרובה לא סתם קוראים ל 6 שבועות הראשונים "משכב לידה" זה הזמן שבו האמא צריכה לדאוג לעצמה ולתינוק החדש ולא ליותר מזה

למעלה