כל נהגי המוניות משמיעים הערות מטומטמות?

כל נהגי המוניות משמיעים הערות מטומטמות?

לפי פורום פמיניזם התשובה היא כן. "תפוחית המדהימה", לשעבר מנהלת פורום פמיניזם וכיום פעילה מרכזית בפורום, פרסמה את הדברים הבאים: "נתקלתי השבוע בשלוש נשים שעובדות בעבודות שנחשבות ל"גבריות". נהגת מונית, שליחה של מסעדה וטכנאית של הוט. היה ממש כיף לנסוע במונית בלי לשמוע הערות מטומטמות, היה כיף לקבל משלוח של אוכל בלי שהשליח ינסה להתחיל איתי והיה תענוג לקבל שירות טכני בלי נותן שירות שמתנשא מעלי. רק תשימו לב לאיזה מצב הגענו, שהדברים הכי טריוויאליים, הופכים לחוויה טראומטית. וגם- פשוט מדהים מה שנותני שירות גברים מרשים לעצמם כלפינו בתור לקוחות, גם במצב שהפרנסה שלהם תלויה באופן ישיר באם אנחנו מרוצות או לא. פשוט כלום לא עוצר אותם." זה שקר. רוב נותני השירות הגברים לא מתנהגים ככה. בנוסף, גם נשים יכולות להעיר הערות מטומטמות ולהתנשא על לקוח. אבל כמובן שלפי הפמיניסטיות, אישה היא יצור פוריטני תמים וטהור (וגבר הוא רשע ונבזה שזומם לאנוס כל אישה), ואם לא אז בטוח יש גבר שקילקל אותה והפך אותה לשובניסטית. בהמשך תוכלו לקרוא את התגובות ולהבין שהפמיניסטיות נותנות עדיפות לנותני שירות נשים. זאת לא הפעם הראשונה שאני קורא בפורום הזה על כך שהן מפלות נותני שירות שהם גברים. אם באמת הפמיניסטיות היו מעוניינות בשוויון, הן היו מבקשות לשנות את המצב. אבל אין להן שום כוונה לזה ולכן הן מעדיפות להחרים את נותני השירות הגברים ולהעדיף רק נשים. אין להן שום אמון בגברים. זה פרצופו האמיתי של הפמיניזם - שנאה עזה לגברים ורצון להתנקם בהם ולהעלות נשים במקומם. והפמיניסטיות לא מגיעות לפורום הזה. הן מבקרות בפורומים אחרים אבל לכאן הן לא יגיעו כי בשם הפורום כתוב "גברים".

Jesuscrist

New member
אני עדיין לא מבין מה אכפת לך

לדעתי פעילות של אירגוני שמאל קיצוניים הרבה יותר מקוממת,למה אתה לא נובר שמה במקום?

תשובה

אני לא עוסק בפוליטיקה, אבל אם הזכרת את זה אני יכול להגיד לך שבניגוד לסכנות הבטחוניות מצד מדינות אויב, הפמיניסטיות פועלות מתוך המדינה באין מפריע. הן אפילו זוכות לתקציבים ולתמיכה. פמיניזם מתקשר בטעות עם קידמה ונאורות. הטענה (כמו רוב הטענות של הפמיניסטיות בפורום פמיניזם) היא נגד כל הגברים באשר הם. אין אפשרות להגיב על זה בפורום פמיניזם (הן מוחקות וחוסמות כל גבר שלא תומך בהן) ולכן הבאתי את הדברים לכאן.

ronenmulty

New member
שלום תושב חוץ

אתה מוזמן לכתוב תגובות באתר של זכויות הגבר בישראל מידי פעם לצערי הגברים לא מבינים מספיק את האיום שנשקף מהפמינסטיות בפורום פמיניזם וכמה הגזענות שלהן מסוכנת מה גם שאין צורך לציין שגם אם לא נשקפת סכנה ממשית לחיינו הגזענות היא דבר בזוי מכוער ואלים כשלעצמו ולצערי הרוב המכריע של הנשים היום הן פמינסטיות שמזלזלות בגברים חושבות שכל הגברים בעולם חייבים להן וכולן בדעה שגברים הם אפסים מיותרים נחותים חסרי ערך חסרי תועלת והן משוכנעות בכך שהחתונה היא עונש עבור האשה בה הגבר כמובן מרוויח כי הוא זכה לגעת באוצר ממש בדבר הכי מושלם מבחינתן וזה האשה ידוע שנשים בררניות כשהן בוחרות גברים ולא סתם הן בררניות כי הן רגילות לכך שגברים לא משנה כמה איכותים הם יהיו וכמה הם יהיו יותר טובים מהאשה עצמה הם תמיד יחזרו אחרי הנשים ויותרו על האגו שלהם והכבוד שלהם וכי הגברים רגילים עוד מלפני שנים רבות לתפיסה שהם נחותים מהאשה ולכן הם חושבים שהם צריכים להיות ראוים בפניה ולא עולה אף פעם בדעתם שהיא צריכה להיות ראויה בפניהם גם וכך יוצא שכל אשה מסכנה ועלובה וחסרת ערך מוקפת באלפי גברים שלא רואים אותה ושהיא לא שווה להם את הציפורן ביד ימין ומחזרים אחריה לגבי מה שכתבת על התגובה של תפוחית המדהימה הכל לגמרי נכון בהחלט הכל שקר אני נוסע הרבה פעמים עם נהגי מוניות ויושבים איתי גם נשים ובדרך כלל הנהגי מונית לא מטרידים מינית חוץ מזה שהיא שמה את הגברים שעובדים במקצועות האלו ועובדים קשה בשביל פרנסתם כמושא ללעג וכותבת עלהם בשנאה בזלזול ברוע ובאכזריות עד כדי כך שאם זה היה תלוי בנשים כמוה היו שוללים מגברים באשר הם לעבוד במקצועות כאלו מעניין איך היא היתה מגיבה ומה היא היתה מרגישה אם אני הייתי כותב אותו דבר נגד הנשים שעובדות בתור מורות או בתור מנהלות ויש לי מה להגיד עלהן אבל כרגע אני אשמור את זה לעצמי מההודעה של תפוחית המדהימה זה ברור שזו תגובה בעלת תוכן פוגעני שיש בה גזענות לשון הרע והסתה אבל אין בזה משהו חריג במיוחד זה עניין של השגרה שכל הזמן יש הודעות בסגנון גזעני כזה או אחר כלפי גברים היתה גם תגובה של משהי בשם פלפל חריף מאוד בה היא הצדיקה אלימות כלפי ילדים קטנים ממין זכר או ליתר דיוק היא טענה שיש נסיבות שמותר ולגיטימי בהחלט לפוצץ ילד קטן ממין זכר במכות ובמיוחד מותר להרביץ לו מכות אם הוא התחבא לך מתחת לשמלה באמצע מסעדה במהלך משחק מחבואים(לצורך העיניין מדובר בילדים בגיל של גן חובה או כיתה א מקסימום כיתה ב) היום הפמינסטיות בפורום פמיניזם החלטו שהן יוצאות מהארון והודו בצורה חד משמעית שהן שונאות גברים אני חייב לומר שזה מאוד הפתיע אותי ואני לא מתכוון לזה שהן שונאות גברים זה הרי אני תמיד ידעתי אלא אני מתכוון לעובדה שהן הודו בזה כי הן כל הזמן הרי מנסות להכחיש כדי להסתיר את המניעים האפלים שלהן כדי לחזק את מעמדן ולהחליש את מעמד הגבר אבל כנראה שהן רואות שהן כבר טעם להסתיר שאולי הגברים לא עד כדי כך מטומטמים והם אולי רואים כמה זה שקוף אז הן החליטו להתוודות על זה או שאולי הן חשפו את זה בפורום בגלל שמרוב השנאה הגועשת שלהן הן לא היו מסוגלות לשמור את זה בבטן והן היו חייבות לשפוך את הלב המנהלות לא רק שלא מחקו את התגובות שלהן הן אף חזקו ותמכו בהן עודדו את רוחן והצדיקו אותן והמנהלת נונה כתבה "אי אפשר להאשים נשים שהן שונאות גברים" לא סתם אני חושב שאין הבדל בין פמיניזם לנאציזם חוץ מההבדל הקטן שהפמינסטיות הרבה יותר מטורפות וקצוניות מהנאצים כי לפי השיטה שלהן בין אם הן מודעות לה או בין אם לאו הגברים אשמים רק בגלל שהם נולדו גברים

תאמין לי, אלו הכי סתומות

מרוב שהן סתומות הן לא קולטות שהן רק קוברות את עצמן הרי מה ההבדל בין בנאדם לבהמה, בנאדם(הגברים) שואפים לחסל את רעיון העבודה כך שלא יצתרכו לעבוד, זאת אומרת שגם אם אתה כבר עבד, אתה חושב איך אתה מסדר לעצמך אופציה לא לעבוד ועדין לחיות טוב, אבל בהמה (הפמניסטיות) לעומת זאת, היא מחפשת ליצור ולפתוח עוד ועוד מקומות עבודה, וכמה שיותר ועוד רק בעבור עצמן, ידמה לעבד שמבקש שיצרו עבורו כמה שיותר מקומות עבודה, ושאר הבהמות לא קולטות שהבהמה הראשית בכלל שמה עליהן זין ומעניין תסבתא שלה מהאינטרסים שלהן אגב את התנועה לשיחרור האישה בעולם מימנן "רוקופלר פאונדיישן" (אני ממליץ לכם לבדוק מי זו משפחת רוקופלר ומה מיחסים אליה") והיו לתנועה הזו 2 אינטרסים חשובים המממנים שלה, 1) זו אופציה לקחת מיסים לעוד חצי מאוכלוסית העולם ($) 2) התינוקות ישלחו בגיל צעיר יותר מוסדות חינוך גנונים פעוטונים וכו', ובכך כל התא המשפתחי יתפרק, והילד יגדל לראות במימסד כהדמות המחנכת, הממסד יהיה האבא והאמא שלו, ובכך יווצר ניתוק מוחלט של האנשים מהטבע שלהם, ואז זה יהיה בקלי קלוט לשלוט הצי-בור וזו הסיבה שהן מתנהגות כמו בהמות למכתחילה

פנומן 72

New member
למה לטנף את הפורום שלנו ? למה ?! ../images/Emo7.gif

הקבוצה הדבילית הזו צריכה את היחס של קבוצה FA פמיניסטיות אנונימיות, שיקשקשו בפורום הסגור שלהם ושלא יוציאו את הדברים החוצה. ממילא כוחן הוא ביחס הפוך לטפשותן, אז עזוב - תן להן ללהג ולקשקש ותפטור אותנו מעונשן.

xcalibur

New member
היא צריכה לעשות סיבוב מתישהו ב-NOOB STORE

אצלנו אין לקוח שיותר מתחכם מהשני, כולם טיפשים באותה מידה.

למעלה