כל מי שנסע מהבי"ס לפוליןןןן

כל מי שנסע מהבי"ס לפוליןןןן

מה לקחתם לשמוע שם?? אני רוצה לעשות פלייליסט באמ פי 3... אני אוהבת רוק בעיקר-עדיף בריטי,אלטרנטיב,דכאוני כזה..

greenzg

New member
מה זה קשור לאן את נוסעת ?

חשבתי שאת רוצה שירי שואה

ntheg

New member
anything

from expirience. DO NOT bring music you like alot, because every time you hear it, it will remind you of Polin.

greenzg

New member
גם אני מכיר שני דברים מצויינים משם

דנוטה (ההיא מיהודה ברקן) נו טוב, גם פיקה צביק

lostharpy

New member
דווקא צבי כפיק לא כזה דוגמא

טובה לדבים טובים שיצאו מפולין

viteppp

New member
התחנה הקטנה טרבלינקה. למרות

שאני לא מאמין שיש סיכוי שתצליחי לשרוד את השיר הזה חחחחח

Jagged chaos

New member
המלצות שלי... מניסיון על פולין ../images/Emo8.gif

Pearl Jam - Black Nirvana - Rape me, בא טוב שילוב של זעם ודיכאון Led Zeppelin - stairway to heaven Coldplay - trouble Pink Floyd - hey you Pink Floyd - shine on you crazy diamond

המלצה שלי

לקחת שירים שאוהבים. נסיעות ארוכות באוטובוס, אבל אפשר גם להוסיף כל מיני שירים עצובים למיניהם, למשל באוטובוס אחרי שנוסעים לטרבלינקה, או למיידנק וכאלה - נכנסים לאווירה של העצבות. אפשר לשים את יהודה פוליקר למינו, שפיות זמנית - הקיץ האחרון רקמה אנושית אחת - אצלנו שרו את זה באושויץ. היהודים למיניהם, תענה לי, פעמון מלחמה וכרגע לא עולים לי עוד..

the king 2oo6

New member
כמה המלצות../images/Emo118.gif

Coldplay- fix you Coldplay - trouble Green Day- Wake Me Up When September Ends Evanescense-My Immortal Evanescence - Bring me to life בעיקרון הרבה שירים של קולדפליי מתאימים להגדרה של רוק דכאוני... יש הרבה שירים דכאוניים שהם יותר לכיוון הפופ... אם את מעוניינת גם בזה תגידי לי ואני יכין רשימה יותר ארוכה...

moraneee

New member
אני רוצה../images/Emo92.gif

כל מיני שירים...לא ממש משנה הסגנון שמתאימים לאווירה תודהה

Guns N' Roses - Don't Cry

Guns N' Roses - Yesterday Guns N' Roses - November Rain Pretenders - I'll stand by you Pink Floyd - Marooned Pink Floyd - Don't leave me now Mary J. Blige - No More Drama Kansas - Dust in the wind Gary Jules - Mad World Evanescence - Missing Coldplay - We never change] These songs can do their job..

the king 2oo6

New member
אכן שיר גדול../images/Emo99.gif

לקח לי בערך שלוש שניות בהתחלה כדי להתאהב בו

למעלה