כל מי שחולם

• פותח הנושא 7575
  • פורסם בתאריך

7575

New member
כל מי שחולם

שפעם הוא יוכל להנות מפנסיה גרמנית שמנה,יכול רק להמשיך לחלום,ראיתי אתמול בטלווזיה כתבת תחקיר ארוכה ורצינית,עד כמה המצב עגום,עד קאטסטרופאלי, אשה שעובדת כרגע ומרוויחה 2700 יורו ברוטו עם 35 שנה לפני הפנסיה ואם תמשיך לעבוד עד גיל 67 אם זה סימן שאלה גדול,תקבל 1330 יורו פנסיה לפני הורדות,לאחר הורדות ישאר לה ביד 900 יורו,ומזה היא תצטרך לשלם שכר דירה ולחיות, אותה פנסיה פרטית נוספת שמנסים לדחוף כחבל הצלה למי שבכלל נשאר כסף לשלם עבורה,מתבררת לאחר בדיקה לעומק כרמאות אחת גדולה שלא תניב כמעט שום דבר,הולך לקום פה דור שיהיה עני בזקנותו כמו שלא היה בחיים,את זה בטח אנשי המילקי גם יודעים

אספרסו2

New member

7575

New member
עוד משהו

אותם 900 יורו זה לפני חישובי אינפלציה ושאר ירקות,במילים אחרות,כלום,מזל שאני עצמאי ולא משלם שום גרוש למערכת הזאת

אספרסו2

New member
אתה זורה מלח על הפצעים

אני עצמאי שמחויב בפנסיה על פי חוק,שחיטה.

opwolf

New member
אני רואה, איך זה אינטרס ממשלתי גרמני

שכמה שיותר פנסיונרים יחיו קרוב לגבול הקיום המינימלי. ככה הם יאלצו להוציא את החסכונות הפרטיים, ימכרו נכסים (וישלמו למדינה מיסים על כך) ולא יברחו לספרד, כי לא יהיה להם כסף לכך.

diday

Member
אם החוקים לא השתנו לאחרונה

בדרך כלל אין תשלום מיסים על מכירת נכסים

opwolf

New member
מי שיקנה מהם ישלם, אתה צודק, לא הם עצמם, אבל באופן עקיף.

7575

New member
מזה אין תשלום

תלוי בכמה הבנאדם קנה תלוי בכמה הבנאדם מוכר,אם יש רווח צריך לשלם,אולי אם מדובר בנכס בודד מירושה אז כן.

diday

Member
לא. אם אתה מוכר אחרי זמן הספקולציה

הקבוע בחוק, אתה לא צריך לשלם מס.

---------
בהנחה שהחוקים לא השתנו לאחרונה.
יש עוד כמה מגבלות, אבל עקרונית בדרך כלל לא תצטרך לשלם מס.

7575

New member
נדיר מאוד

שאנשים כאן מחזקים בחסכונות של יותר מכמה אלפים בודדים בבנק,כסף בבנק יכול לגרום כאן להרבה בעיות,לדוגמא עצמאי שיש לו יותר מ 10000 יורו נאלץ לשלם 100 יורו יותר כל חודש לקופת חולים,או במקרה של מובטל שסיים את תקופת זכאות לדמי אבטלה אסור שיהיהיו לו חסכונות,בקיצור לא מומלץ

diday

Member
אתה טועה מאד

בגרמניה יש לא רק מובטלים, עצמאים קטנים, עצמאים יותר גדולים שמצהירים רק על חלק מההכנסות, נתמכי סעד.
אני סבור שרוב האנשים מעל גיל חמישים מבוססים.

7575

New member
בוא נראה

אותך מחר מבטל את תשלומי סיוע שכר הדירה ותקבל לפחות 30 אחוז מהמדינה שיגורו ברחוב אם לא יותר

diday

Member
גרמניה מוציאה כ40 מיליארד אירו לשנה

על תשלומי הארץIV.
איני יודע אם סיוע שכר דירה נכלל גם באותם תשלומים, משער שכן.
אם איני טועה יש כ5 מיליון נתמכים.

הרבה מאד כסף, אבל אם אתה זוכר שהטלוויזיה הממלכתית מקבלת כ8מיליארד אירו לשנה זה כבר לא נשמע כל כך הרבה.

Rubim88

New member
לא צריך להגזים

גם אם נניח שכל מי שמקבל Sozialhilfe/ALG2/H4 מקבל סיוע לשכ"ד, ונוסיף על זה את מספר האנשים שמקבלים Wohngeld מגיעים לקצת פחות מ10 מיליון(12~ אחוז)

diday

Member
זה הרבה יותר גרוע

אם אנשים היו מבינים שלמעלה מ40% מהשכר שהם מקבלים הולך לביטוחים סוציאלים למיניהם, הם היו יוצאים כבר לפני שנים לרחובות.

talila16

New member
הכתבה

תוכל לתת קישור לכתבה, או לציין באיזה ערוץ באיזה תאריך ושעה שודרה?

תודה

7575

New member
אני חושב

שזה היה ב tagesschau 24 לגבי התאריך אני חושב שזה היה אצלי מוקלט

למעלה