כל מה שצריך לדעת על פוליו ב
|תפוז|

מצב
הנושא נעול.
|תפוז|

|תפוז|

|סיוע|
ד"ר אודי קלינר, מומחה לבריאות הציבור במשרד הבריאות יתארח היום משעה 16:00 בפורום הורים לפעוטות ויענה על שאלות הנוגעות לחיסון נגד נגיף הפוליו. אתם מוזמנים כבר לשאול אותו שאלות
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1934&messageid=170952940
|עפרון|
כל התחלה היא מרגשת, בייחוד כשעולים לכיתה א', מתחילים דבר חדש, פוגשים חברים חדשים והופכים לאנשים קטנים ועצמאים. ספרו לנו בפורום עולים לכיתה א' על זיכרון מיוחד מהיום הראשון שלכם או של ילדיכם מכיתה א' ואולי תזכו בפרס
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1818&messageid=170992508

צריך לדעת שעד היום, כל מי שחלה בפוליו בארץ

|תפוז|

|סיוע|
ד"ר אודי קלינר, מומחה לבריאות הציבור במשרד הבריאות יתארח היום משעה 16:00 בפורום הורים לפעוטות ויענה על שאלות הנוגעות לחיסון נגד נגיף הפוליו. אתם מוזמנים כבר לשאול אותו שאלות
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1934&messageid=170952940
|עפרון|
כל התחלה היא מרגשת, בייחוד כשעולים לכיתה א', מתחילים דבר חדש, פוגשים חברים חדשים והופכים לאנשים קטנים ועצמאים. ספרו לנו בפורום עולים לכיתה א' על זיכרון מיוחד מהיום הראשון שלכם או של ילדיכם מכיתה א' ואולי תזכו בפרס
|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1818&messageid=170992508
זה מי שחוסן קודם.
לא היו בארץ חולי פוליו מקרב ילדים שלא חוסנו.

cwen

New member
כן? רוצה לוודא את זה מול ח"כ גילאון?

זה מי שחוסן קודם.
כן? רוצה לוודא את זה מול ח"כ גילאון?

droriko

New member

אין מה לברר איתו
בתור נציג השמאל הקיצוני, אי אפשר להאמין למה שיגיד. ולכן בירור מולו לא שווה כלום.

מדובר בבן אדם שב-4 שנים שהוא לא היה בכנסת הדבר הכי משמעותי שהוא עשה זה לפתוח מסעדת פועלים כושלת עם מלצרים שלבושים בבגדי הנוער העובד שנסגרה אחרי כמה חודשים מרוב שהיתה כושלת. לא נראה לי שאפשר להגיד עליו שהוא מומחה למשהו.

cwen

New member
ועדיין הוא שולח אנשים להקשיב לממשלה הפעם

אין מה לברר איתו
בתור נציג השמאל הקיצוני, אי אפשר להאמין למה שיגיד. ולכן בירור מולו לא שווה כלום.
כי הוא חלה בפוליו אמיתי ונשאר משותק עד היום.

אני לא אומר שהוא לא חלה בפוליו

כי הוא חלה בפוליו אמיתי ונשאר משותק עד היום.
אני פשוט לא מאמין שהוא לא חוסן.

cwen

New member
אבל למה אתה לא מאמין?

אני פשוט לא מאמין שהוא לא חוסן.
אבל למה אתה לא מאמין?
איזה אינטרס יש לח"כ של השמאל הקיצוני לשיטתך לשלוח אנשים להקשיב לממשלה הימנית שהוא מתעב ולהביא את עצמו כדוגמה לנפגע פוליו שלא חוסן נגדו?

אבל עזוב, אין טעם בויכוח. אם אתה לא מאמין לכלום, אז אין מה לדבר איתך בנושא.

אילן גילאון חלה ברומניה והתגובה שלך מגעילה

אין מה לברר איתו
ומדוע התגובה שלך מגעילה? מכיוון שהתפיסה שלך היא שמי שלא בדעה שלי לא נחשב. נסה לקרוא את המשפט הזה: דני דנון, אין מה לברר איתו
תוכן: בתור נציג הימין הקיצוני, אי אפשר להאמין למה שיגיד. ולכן בירור מולו לא שווה כלום. מעצבן? זה אותו דבר בדיוק.

droriko

New member
דני דנון הוא לא ימין קיצוני

ומדוע התגובה שלך מגעילה? מכיוון שהתפיסה שלך היא שמי שלא בדעה שלי לא נחשב. נסה לקרוא את המשפט הזה: דני דנון, אין מה לברר איתו
תוכן: בתור נציג הימין הקיצוני, אי אפשר להאמין למה שיגיד. ולכן בירור מולו לא שווה כלום. מעצבן? זה אותו דבר בדיוק.
הוא סתם פופוליסט שרוכב על הגל הציבורי,אין לו איזה משנה סדורה משל עצמו. די מזכיר את נתניהו עצמו כשהיה באופוזיציה של רבין/שרון.

בליכוד יש רק 2 אנשים שאפשר להגדיר אותם כימנים קיצונים-משה פייגלין וציפי חוטובלי.

דני דנון קיצוני באותה רמה שאילן גילאון קיצוני

הוא סתם פופוליסט שרוכב על הגל הציבורי,אין לו איזה משנה סדורה משל עצמו. די מזכיר את נתניהו עצמו כשהיה באופוזיציה של רבין/שרון.

בליכוד יש רק 2 אנשים שאפשר להגדיר אותם כימנים קיצונים-משה פייגלין וציפי חוטובלי.
דני דנון קיצוני באותה רמה שאילן גילאון קיצוני
רמת הקיצוניות נמדדת בהשוואה למרכז, שניהם רחוקים מהמרכז (כל אחד לכיוונו) באותה מידה.

mister K

New member
אתה גם מדבר שטויות וגם מכפיש!

אין מה לברר איתו
שמאלני או לא, הבנאדם נכה מילדות ואני חושב שהוא יודע יותר טוב ממך כיצד הוא נדבר במחלה.
הוא גם לא קיצוני ולא נעליים. לפי התגובה הדוחה שלך כנראה שאתה לא מגיע לקרסוליים שלו אפילו.

droriko

New member
הוא כן קיצוני

שמאלני או לא, הבנאדם נכה מילדות ואני חושב שהוא יודע יותר טוב ממך כיצד הוא נדבר במחלה.
הוא גם לא קיצוני ולא נעליים. לפי התגובה הדוחה שלך כנראה שאתה לא מגיע לקרסוליים שלו אפילו.
הוא כן קיצוני
תמך באיחוד משפחות

droriko

New member
טוב אפשר למחוק את ההודעה הזאת

הוא כן קיצוני
תמך באיחוד משפחות
טוב אפשר למחוק את ההודעה הזאת
וגם את זאת שמעליה. אני בגמילה מויכוחים פוליטים. זה הדבר הכי מיותר בעולם.

mister K

New member
לדעתי הוא לא אבל אין לי כוח לויכוח הזה.

הוא כן קיצוני
תמך באיחוד משפחות
לדעתי הוא לא אבל אין לי כוח לויכוח הזה.
וגם אם הוא כן, אין לקביעה הזאת שום קשר למה שהוא אומר בנוגע למחלת הפוליו בה לקה.

טשאפק 2

New member
היו אלפי חולים לפני שבכלל הומצא החיסון

זה מי שחוסן קודם.
החיסון הראשון הומצא בשנת 1952, אני לא יודע מתי בדיוק החלו לחסן בארץ, אני מניח שבסוף שנות החמישים, אך כמובן שאלפי החולים שלקו בשיתוק ילדים קודם (למעלה מאלף ב-1950 בלבד) לכן לא קיבלו אותו.

אילן גילאון לקה בפוליו בהיותו בן שבעה חודשים, ברומניה. הוא לא חוסן כי היה קטן מדי מכדי לקבל את החיסון.

אל תתן יד להפצת תיאוריות קונספירציה מזיקות.

alantan

New member
מסע ההפחדות נגד חיסון הפוליו מזכיר לי את

החיסון הראשון הומצא בשנת 1952, אני לא יודע מתי בדיוק החלו לחסן בארץ, אני מניח שבסוף שנות החמישים, אך כמובן שאלפי החולים שלקו בשיתוק ילדים קודם (למעלה מאלף ב-1950 בלבד) לכן לא קיבלו אותו.

אילן גילאון לקה בפוליו בהיותו בן שבעה חודשים, ברומניה. הוא לא חוסן כי היה קטן מדי מכדי לקבל את החיסון.

אל תתן יד להפצת תיאוריות קונספירציה מזיקות.
המקרה שהיה בבריטניה לפני כ-15 שנה כשרופא מפוקפק עם מחקר מפוקפק עוד יותר שכנע רבבות הורים לא לחסן נגד חצבת, כשהוא טוען שיש קשר בין החיסון לאוטיזם. מאז המחקר הוכח כשקרי, אבל לאחרונה נגרמה התפרצות של המחלה בוויילס, וכעת מנסים להדביק את הפער בחיסון בני נוער.

וכמובן אסור לשכוח אלן

המקרה שהיה בבריטניה לפני כ-15 שנה כשרופא מפוקפק עם מחקר מפוקפק עוד יותר שכנע רבבות הורים לא לחסן נגד חצבת, כשהוא טוען שיש קשר בין החיסון לאוטיזם. מאז המחקר הוכח כשקרי, אבל לאחרונה נגרמה התפרצות של המחלה בוויילס, וכעת מנסים להדביק את הפער בחיסון בני נוער.
וכמובן אסור לשכוח אלן
שכל "מדען" מזוייף כזה נושא אחריו שובל ארוך של עתונאים, יחצ"נים ו"פעילים חברתיים" (אם בכלל יש הבדל בין השלושה...) שמפיצים את בשורתו המעוותת בהתלהבות וגורמים נזקים אדירים. אח"כ כשבאים אליהם בטענות הם מיתממים. "אני? רק פתחתי קבוצת שקרים בפייסבוק... רק עשיתי קמפיין ברדיו... רק כתבתי שטויות בעיתון הנפוץ במדינה...."

amit1270

New member
אחת הבעיות הקשות היא האינטרנט

וכמובן אסור לשכוח אלן
שכל "מדען" מזוייף כזה נושא אחריו שובל ארוך של עתונאים, יחצ"נים ו"פעילים חברתיים" (אם בכלל יש הבדל בין השלושה...) שמפיצים את בשורתו המעוותת בהתלהבות וגורמים נזקים אדירים. אח"כ כשבאים אליהם בטענות הם מיתממים. "אני? רק פתחתי קבוצת שקרים בפייסבוק... רק עשיתי קמפיין ברדיו... רק כתבתי שטויות בעיתון הנפוץ במדינה...."
אחת הבעיות הקשות היא האינטרנט
כיום ניתן לקבל מידע על כל דבר כמעט בקלות דרך האינטרנט. הקורא הלא מקצועי לא יכול להבחין בין מאמר מדעי לקשקוש פסאודו-מדעי, העיקר שיש בו המון "נתונים" ו"עובדות" (רצוי גם גרפים משכנעים כדי לבלבל אותך עוד יותר), וכך "מדענים" עם תיאוריות מופרכות מצליחים להפיץ את השטויות שלהם בלי כל בקרה מקצועית. גוגל מדרג אתרים לפי מדדי פופולריות ולא לפי האמת המדעית שבהם, ובמקרים רבים תיאוריות קונספירציה מופרכות הן המידע הראשון שגולשים תמימים נתקלים בו, מה שמגביר עוד יותר את האפקט השלילי.

אם לחזור לנושא הפורום, גם פרויקט החשמול שלנו הפך לקורבן לקשקשת-רשת כזאת...

מצב
הנושא נעול.
למעלה