כל כמה זמן אתן רואות את רופא שלכן ?

תותית 20

New member
כל כמה זמן אתן רואות את רופא שלכן ?

הרופא שלי קבע לי לו"ז ביקורות תקופתיות לכמה חודשים קדימה. עכשיו אני בשבוע 20, קבענו סקירה מאוחרת בשבוע 23 ואח"כ ביקורות בשבועות 27 ו - 32. יוצא ביקור כל יותר מחודש. איך זה אצלכן ? נראה לכן מספיק ? ולקראת סוף ההריון, גם ממשיכים להבדק פעם בחודש ?

lonelyrose

New member
קבעו לי בדיוק כמוך......./images/Emo9.gif

אני עכשיו שבוע 20+4 וקבלתי את אותם לוחות זמנים

michal@gal

Active member
מנהל
אני רואה את הרופאה עוד פחות

פעם ב-8 שבועות. את הסקירות עשיתי אצל רופא אחר. אני פוגשת יותר צפוף את אחות טיפת חלב. בהתחלה הגעתי פעם בחודש, ועכשיו זה יהיה פעם בשבועיים (חודש שביעי/שמיני), ובחודש אחרון כל שבוע.

petit choux

New member
אני גם משוה כזה

אני בשבוע 20+1 ורואה אותו פעם בקצת יותר מחודש אבל כמובן תמיד מוזמנת לדבר איתו טלפונית או להגיע אליו (אני הולכת דרך הקופה ולא פרטי) בילד הראשון שלי גם הייתי אצלו וזה היה לעיתים קרובות יותר , אבל לא נראה לי כזה קריטי .

ניקה

New member
אצלי פעם בחודש

לא כולל סקירות, שקיפות וכו"' שאותם אני עושה אצל רופאים אחרים

אני הייתי יחסית דיי הרבה.

ולא כי היו בעיות. בהתחלה יצא לי פעם בחודש. את כל הבדיקות עשיתי אצלו שתי סקירות ומי שפיר, אז יחסית יצא לנו להתראות הרבה. עכשיו לקראת סוף ההריון אני אצלו פעם בשבועיים.

לא בלחץ

עד חודש תשיעי זה פעם בשלושה עד ארבעה שבועות ומחודש תשיעי אנחנו נפגשים כל שבוע רק לראות מוניטור

bettit

New member
אני בשבוע 21 ..

וכמוך נפגשת עם הרופא פעם בחודש , חודש+ בשבוע הבא (שבוע 22) יש לי סוף סוף סקירת מערכות מאוחרת - אני כל כך מתגעגעת לתינוקת שלי, ראיתי אותה בפעם האחרונה בשבוע 14 כשעשיתי את הסקירה המוקדמת- עבר כל כך הרבה זמן מאז היא בטח מאוד גדלה.. זה לא נראה לי מספיק בכלל .. אין לי מושג מה קורה אצלי בגוף ואם הכל בסדר, מאוד מפחיד...

מרס24

New member
אני פעם בחודש

פעמיים הגעתי גם באמצע רק כדי לעבור אולטרה סאונד חוזר. לקראת סוף ההריון בטח יהיו גם התייעצויות טלפונית וכאלה (יש לי רופאה פרטית)

שויו

New member
פעם בשבועיים גג שלושה

והכי חשוב לי זה שאני נפגשת אז עם העובר לא רק עם הרופא. האמת שזה כנראה בגלל שההריון לאחר טיפולים והריונות כימיים ובגלל גילי המופלג ....

למעלה