כל כך עצוב לה

mariana

New member
כל כך עצוב לה../images/Emo7.gif

היא והוא. הוא כבר לא שלה אבל אצלה עדיין ישנה התקווה שאולי הכל יהיה בסדר, אבל זה רק אשלייה. היא חגגה יום הולדת שלה בצאת יום שבת והזמינה חברים טובים משפחה קרובה, והוא כמה ימים לפני המסיבה שאל אם יכול להיצטרף? היא אוהבת אותו אבל אמרה "אם אין לך מה לעשות אז תגיע" כמובן בסופו של דבר הוא הגיע. היא "דפקה" הופעה של החיים הייתה לבושה הכל בלבן כמו מלאכית קטנה איפור עדין ופנים קצת עצובות, עודדו אותה ולא איכזב אותה אף אחד. השולחנות היו מפוזרים בכמה מקומות שולחן אחד ישבו חבר´ה ושולחן אחר ישבו הדודים ועוד שולחן של חברים אחרים. חודש לפני היום הולדת שלה איזה בחור נדלק עליה והיא לא מתמסרת אליו כי עדיין בליבה ישנה אהבה אחרת שאולי זה יחזור להיות. את העיניים הוא לא הוריד מימנה וניגש אליה ואמר לה עד כמה היא יפה היום ובכלל, כל בחור שניגש לרקוד איתה העיניים היו נעוצות בה מרוב קינאה ואפילו חברים טובים שלה שמו לב. הוא היה נראה כל כך טוב, כמו מלאך טוב ועדין. כל תנועה שלה הוא היה מסתכל עליה, כל חיוך שלה לא מוריד את העיניים ומחייך בחזרה, כל חבר או בן דוד שהיה ניגש כדי לחבק אותה ולנשקה הוא היה מתחיל לשאול את האחרים מה הוא קשור אליה. אז אותו בחור שנידלק עליה חודש לפני היום הולדת גם היה מוזמן והוא היתיישב לידו, הבחור הדלוק לא יכל לראות אותה עצובה בתקופה הזאת אז ניגש לדבר איתו בעקיפין, עירב עוד חבר ושאל לדעתו אם זה לא פאדיחה לגשת להוא. החבר של ההוא ישר הבין עיניין ואמר לו שהוריו בבית לא רוצים אותה כי נתנו להם המון צ´אנסים והוסיף שחוץ מזה הוא יוצא עם בחורה כבר שבועיים. יוצא עם בחורה רוסייה. הבחור הדלוק ניגש לאותה בחורה וסיפר את ההיתרחשויות ושאל מה דעתה. אותו ערב חרב עליה והכל פתאום הפך להיות שחור יום כל כך זוהר הפך להיות עצוב. ואותו מלאך נחשב פתאום לשטן שהרס את חייה. כי היא יודעת שהוא שונא בחורות רוסיות אז שום דבר לא היסתדר לה בראש. הגיע הביתה שמה ת´ראש על הכר והדמעות זלגו מעיניה ואחותה מנסה להרגיע אך ללא הצלחה. גם בבוקר היא עם אותו מצב רוח. אז תגיד לי מתי כל זה יגמר? למה אני לא מצליחה להישתחרר ממך? כאילו הוא כישף אותה באהבתו.

GALI02

New member
מרין. אני פה עכשיו../images/Emo24.gif

הייתי בטוחה שאני לא אמצא כאן אף אחד. ואז ראיתי את ההודעה העצובה שלך. מרין הלוואי והייתי יכולה לעזור לך. באמת. אבל אני חושבת שרק את יכולה לעזור לעצמך בקטע הזה. וחבל שנהרסה לך ככה היומהולדת. למה דברים לא יכולים להיות יותר פשוטים?זה משהו שגם אני שואלת את עצמי. זה יעזור אם אני אגיד לך שבסוף הכל מסתדר? כי אין לי תרופת פלא ואם הייתה לי הייתי מסדרת גם את עצמי. אוהבת
גילי

mariana

New member
כמה אכזבות ליום אחד??????

כרגע אימי מתקשרת אליי, כי דודתי הייתה במצב קשה. עשו לה ניתוח חירום ועכשיו חזרו מחדר ניתוח ואמרו שאין מצב להציל אותה, זה כבר מאוחר. ואמרו שיש לה עוד שנה גג לחיות. אני לא מצליחה להפסיק לבכות
היא כל כך צעירה יש לה בן בן 16 שעכשיו הוא יודע שאימו הולכת עוד שנה, שנה של דיכאונות. הגענו למצב של לחכות. גם כך לדודה הזאת ניפטרה אחות לפני שנתיים ולפני שנה ניפתרה עוד אחות ועכשיו היא. אלוהים מה עושים במצב כזה?

GALI02

New member
מרינוש../images/Emo12.gif

אין מילים. אני ממש מצטערת שאת צריכה לעבור טרגדייה כזאת. דברים כאלה עוזרים לשים דברים אחרים בפרופרציות הנכונות, אם הבנת למה אני מתכוונת... אם הייתי לידך עכשיו היית נותנת לך
ענקי. אבל במקום קבלי המון
וירטואליים. תהיי חזקה- גם בשביל אמא שלך אני פה למקרה שתרצי לשפוך את הלב(ולא רק אני)
גילי

jess ועוד

New member
מרין הייתי כל כך שקועה בעוגה שלא

ראיתי את ההודעה שלך כמה מאכזב וכואב אני מקווה שהרופאים הלכו על הגרוע ביותר מה שאומר שיכול להיות יותר טוב והשנה הזו תהפוך לשנתיים שלוש בכל מקרה את צריכה להיות חזקה בשביל אמא המשפחה ולמענך אנחנו פה כדי לתת לך כתף להשען עליה אוהבת

maal

New member
מרין../images/Emo24.gif

ברגעים כאלה המילים נתקעות ואין מה להגיד חוץ מלחזק ולחבק.... אז קבלי חיחבוקים גדולים ותזכרי שכלום בחיים לא בטוח!!!!!!!

mariana

New member
תודה לכם

אני מודה לכם על התמיכה. פשוט אני לא יכולה לראות את אימי סובלת. לפני שנתיים היא איבדה אמא ולפני שנה היא איבדה דודה ועוד פעם זה. גם אימי מתחילה להישבר. אני ממש מפחדת, למה זה קורה לאנשים הכי טובים? נמאס לי כבר מהרופאים שמקבלים את הכספים שלהם ולא יודעים איך להציל חיי אדם. הילדים שלה ממש הרוסים, לשמוע שאמך הולכת למות בתוך שנה. אני באמת מקווה שהם טעו אבל אני חוששת שלא. תודה לכם שוב. אוהבת מרין

mariana

New member
כמה אכזבות ביום אחד?????

כרגע אימי מתקשרת אליי, כי דודתי הייתה במצב קשה. עשו לה ניתוח חירום ועכשיו חזרו מחדר ניתוח ואמרו שאין מצב להציל אותה, זה כבר מאוחר. ואמרו שיש לה עוד שנה גג לחיות. אני לא מצליחה להפסיק לבכות
היא כל כך צעירה יש לה בן בן 16 שעכשיו הוא יודע שאימו הולכת עוד שנה, שנה של דיכאונות. הגענו למצב של לחכות. גם כך לדודה הזאת ניפטרה אחות לפני שנתיים ולפני שנה ניפתרה עוד אחות ועכשיו היא. אלוהים מה עושים במצב כזה? הרופאים אשמים בכל הדבר הזה, כשהיא ביקשה מהם לעשות לה בדיקות והיא התעקשה ואמרה אני מרגישה שיש לי משהו אבל הם העלימו עין, כל כך הרבה טעויות לעשות. איפה הצדק??????

ניקולי

New member
מרין ילדה יפה שלנו

נשמתי חמודתי..תראי אני קוראת את האכזבות שלך.. ומצטערת לשמוע שכך את מרגישה.. בקשר לחבר לשעבר..נשמה מתוקה..את חייבת לעצמך יותר מלכל אחד אחר..להפסיק עם זה..לעשות לעצמך שטיפות מוח שזהו זה..ואת חייבת להמשיך הלאה..ואת יודעת מה הלאה אומר נכון?? דברתי איתך לא פעם ולא פעמיים, אך כפי הנראה הכל תלוי רק בך..אך ורק בך..תראי אני לא יודעת מה זה נותן לך כל הזמן לחשוב ולחשוב את חייבת להפסיק עם זה...מה את רוצה שאני אקח אותך תחת חסותי.בכדי להסיט את מחשבותייך?? ולעמוד כל היום עם
על הראש???? מה את רוצה?? את לוקחת מסרגה ונוברת בפצע שחייב כבר להגליד..במקום לנבור בו...כסי אותו בפלסטר ותני לו להתרפות..כי תרופה כבר אין בקשר לדודה שלך.. באמת עצוב לשמוע..אבל מה שאני מציעה לך ולבני משפחתך לעשות..זה לגרום לה לחיות את השנה הזאת באושר עד כמה שניתן..לא להכניס אותה לדיכאון יותר ממה שהיא.. באהבה ניקול*

ליאור 30

New member
מרין חמודה

לא נשאר אלו להסכים לכל מה שאמרו לך כאן החברים והחברות רק את יכולה לשנות את הכל לטובה או לרעה איך שאת תחליטי שיהיה בהמשך זה מה שיהיה הגיע הזמן כבר שתתחילי לשכוח אותו ולא לשמוע ולברר עליו כל הזמן את לא מבינה שאת מכאיבה לעצמך סתםםםםםםםםםםםםםםםםםם למה למה למה למה למה ראבקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק את עושה את זה לעצמך???????????????????? מה קרה נראה לך שאין עוד בחורים בעולם חוץ ממנו.????????????????????????????????????????????????????. אני מבטיח לך אישית שאת תמצאי בסוף אחד הרבה יותר טוב ממנו ואז תגידי לעצמך איזה מפגרת הייתי שרצתי אחריו כמו מסוממת טוב מרין חמודה הגיע הזמן שתשבי אם עצמך כבר ותחליטי לאן פנייך פונות לעתיד או נשארת בעבררררררר אוהב ליאור

ניקולי

New member
ליאורררררררררררררררר

שיוו מה אתה עושה כאן בשעה כזאת??? מה כבר הגעת מהעבודה?? מה שלומך נשמה??, אני עושה מפגש אתה תגיע?????? חולה עלייך ניקול*

mariana

New member
ליאור וניקול נשמות שלי

תודה לכם על העזרה. העידוד שלכם נורא עוזר לי. את כל זה כתבתי בבוקר כשהייתי במצב רוח על הפנים. בתור התחלה לקחתי ומחקתי את הטלפונים מהזיכרון, כל מה שמזכיר אותו בבית העפתי הכל ואני לא יודעת איפה החבאתי את כל זה. אני ממש עצובה בגלל דודה שלי, לא מגיע לה היא אשה נפלאה. זה מה שעצוב לי, וזה ככה פתאום אף אחד אפילו לא חשב על זה. אני מאבדת כל כך הרבה אנשים בתוך השנתיים הללו, כבר אין לי אצבעות לספור, אני לא יודעת בשביל מה להיות חזקה, ברור שאני יהיה חזקה למען אמא שלי, היא כבר לא יכולה לסבול את המצב הזה. כל האנשים הקרובים שהיא מאבדת הם ממש צעירים. את אביה היא איבדה כשהוא היה בן 50 את אימה היא איבדה לפני שנתיים כשהיא הייתה 70 את דודתה היא איבדה כשהייתה בת 50 ועכשיו היא היא גם בת 50. כל כך עצוב לי אני לא מתארת לעצמי כשהיא תיהיה חסרה לי. אני באמת מקווה שאלוקים יעשה מהפך ויעשה שתיהיה בסדר. ובקשר לאריאל אני כבר מתחילה להוריד אותו מהזיכרון שלי. ותודה לכם על העזרה. כל המצב של דודתי נותן לי את הכוח להמשיך ולנצל את חיינו. זה מה שמראה שאדם אין לו ערך בחיים לכן צריכים לנצל כל רגע בחיים. אוהבת מרין

ניקולי

New member
מרינוש בכיף ממי

את יודעת שאני אהיה מאושרת כשאת תהיי מאושרת, את יודעת כמה חשוב לי אושרו של אדם אחר..תמשיכי הלאה תזרמי ובקשר לדודה שלך שוב מצער לשמוע..אך אל תאבדו תקווה...והיו חזקים בשבילה. אוהבת אותך המון.. ניקול*

ליאור 30

New member
מרין מאחל לדודה שלך רפואה שלמה

ובקשר לאריאל טוב את עושההההההההההההההההההההההההההההההההההה תתחזקי כולנו כאן מחזיקים לך אצבעות בנדון

ronen1981

New member
נסי למצוא אהבה חדשה ולהעסיק עצמך...

ולהשתחרר מזו הישנה ,ואם באת קשה לך להתמודד עם המצב אולי תשקלי הליכה לאדם מקצועי שיעזור לך.... רונן שמאחל לך להרגיש טוב ולא להיות עצובה כל כך.

mariana

New member
היי רונן

אני לא מהטיפוסים שצריכים אהבה חדשה כדי לשכוח את הישנה כך אני בחיים לא ישכח את האהבה הישנה. אני תמיד ישווה שינינהם וזה לא טוב לכן, אני מעדיפה להיתנקות לגמרי לעשות סדר בראש ואז לראות איפה הטעויות שלי וכך יותר בטוח תיהיה הדרך שלי. תודה לך על העצה. מרין

~מעיין~

New member
מרינוש שלי..../images/Emo140.gif

עצוב לי לדעת שאת במצב הזה.. מתוקה אין לי הרבה מה להוסיף חוץ ממה שרשמתי לפני כמה ימים בפרטי רק את יכולה להוציא את עצמך מהמצב הזה.. הכל פה הוא קטע של רצון אם תרצי את תצליחי מבטיחה לך אוף הלוואי והייתי יכולה לעשות משהווווו.. נמאס לי שאת ככה אני לא רוצה שתהיה עצובה בחיים! מתה עליך מלאאאאאא
ו.. תקראי שוב את מה שכתבתי לך לפני כמה ימים במסרים.. אני בטוחה שזה יעזור קצת ויוביל אותך למחשבות הנכונות.. אוהבת מלא

למעלה