כל כך מעוצבנת - חייבת לשתף ולפרוק

NIKI2109

New member
כל כך מעוצבנת - חייבת לשתף ולפרוק

אז ככה, מי שזוכרת סיפרתי שיש לי כאב שלא נפסק שמתחיל מתחת לקו החזה בנקודה אחד , כאילו שיש שם איזו גולה גדולה תקועה ועובר לאיזור הגב, הכאב ממשיך וממשיך ובימים האחרונים אף מתחזק וגם בגלל שזה לא עובר, אלא כואב כל הזמן, זה הפך להיות בלתי נסבל. היום הלכתי לקבל את העירוי ברזל השבועי שלי ואמרתי לעצמי שעל הדרך אכנס לרופא שלי, הוא מקבל בימי רביעי. אז אחרי שקיבלתי עירוי נכנסתי למוקד לבריאות האישה, פלא פלאים לא הייתה אף אישה שחיכתה לו בתור ושמחתי שהוא יקבל אותי מהר. אחרי כמה דקות הגיעה אישה אחת שהיה לה תור לאחות ב-9:20 ולרופא ב-9:30. השעה הייתה 9:15, האישה שהגיעה נכנסה לאחות, זאת שהייתה אצל הרופא בדיוק יצאה, אז אני נכנסתי עליו (לא התפרצתי ולא נדחפתי, שוב, לא הייתה אף אחץ בחוץ). הוא שאל אותי אם יש לי תור, אמרתי שלא, אני אמורה להגיע עליו רק ביום רביעי הבא, אז הוא אומר לי: אני קודם כל מקבל את אלו שיש להן תור, אמרתי, בסדר, אבל אין כאן אף אחת, אז הוא נכנס לאחות, ראה את זאת שהתחילה אצל האחות והייתה באמצע בדיקת לחץ דם, אמר לי, אין לי זמן בשבילך עכשיו, אני קודם אקבל אותה ואם ישארו לי כמה דקות אולי אקבל אותך, הייתי בשוק, הרי עדיין לא הגיעה תורה, עוד לא היה 9:30 והוא היה פנוי, שכבר לא נדבר על זה שזה מוקד לבריאות האישה והם אמורים לקבל גם את מקרי חירום ולא רק מוזמנים. כל כך התעצבנתי, פשוט קמתי והלכתי הביתה. אני עדיין סובלת מכאבים ובא לי לבכות מהיחס הזה, מה קורה לרופאים בימינו, מה הם חושבים לעצמם, כבר לא דואגים לבריאות המטופלים? כבר לא אכפת לאף אחד מאיך שאנחנו מרגישים? אני אלך בערב למוקד שוב, לרופא אחר שלא יהיה אכפת לו שאין לי תור ואני עלולה לעכב אותו כי הוא יאחר ללכת הביתה בכמה דקות, אבל אני ממש מעוצבנת.

smb26

New member
../images/Emo3.gif

אל תבכי, זה לא שווה את היחס שלך. למה לא הלכת להתלונן? אולי תנסי לקבוע תור להיום בערב?

באמת רופא מגעיל

כל מה שתוכלי לעשות זה 1. להבין שזה שתתעצבני לא יעזור-להיפך 2. אם תשתפי אותנו בשמו של הרופא "המקסים" הזה - נמנע מללכת אליו ואולי בזה עשית משהו... 3. רופא צריך להיות קודם כל אדם ורק אח"כ רופא. ואם הוא לא כזה-טעות של המערכת שהגיע עד לכאן! טוב עשית שהכלת הביתה - כי זה לא מצב חירום ועדיף לפגוש רופא סימטי אחר בערב/מחר. 4. כל דבר לטובה. כנראה שהוא לא היה מציל אותך... אז תרגיעי את ההורמונים, שתי כוס מים (או שתיים) ותהני מהשמש שבחוץ ומתנועות הגוזלים שלך...

Almog6607

New member
חוצפן חוצפן חוצפן ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ממש לא יפה מצידו, מה הסרט לעזאזזל?! אבל באמת לא שווה את העצבים שלך!!!!!!!!!!!! נשמע שהכאבים האלו בלתי נסבלים, תלכי בערב למוקד אני ממש מקווה שיוכלו לעזור לך!! מקוה שאכלת לך משהו מתוק ונחת קצת, ושהיום הזה כמה שהתחיל חרא יסתיים הכי כיף שאפשר!!

NIKI2109

New member
גם אני חושבת שהוא חוצפן

החלטתי להתלונן במכבי, מה זה הדבר הזה, הרי מדובר במוקד חירום כביכול, לא רק לנשים שיש להן תור. יום שלישי הבא יש לי U.S. לגדילה ואז אני אלך לקבוע לי תור לניתוח, מקווה שזה יהיה בשבוע 36 ולא מאוחר יותר, כבר לא יכולה לסבול יותר, נכון שעדיף שישארו בבטן כמה שיותר, אבל שבוע 36 זה כבר לא פגים ועוד משקלים שלהן מצויין, כל שבקלות שתיהן יעברו את ה-2 קילו. לאכול מתוק - אין לי חשק למתוק בכלל בהריון הזה, היום נשקלתי ומתברר שבשבועיים האחרונים הורדתי חצי קילו, אין לי בכלל תאבון בזמן האחרון וגם נראה לי שבגלל שאני יושבת ולומדת זה לוקח המון אנרגיות ממני. נראה לי שאני אחרי לידה לא רק שלא אצטרך דיאטה, אלא חופשי אוכל לאכול לי שוקולדים
. מה איתך? איך את מרגישה?

ניקי יקרה.איזה חוסר רגישות!אבל חשוב שתדעי

שהרופאים מקבלים משכורת לפי מספר מטופלים,ולכן זה קריטי להם שנהיה רשומים במשרד.כשאני הולכת לרופא דחוף ,אני קודם כל נרשמת בקבלה ומידעת את הרופא שנרשמתי.ואז הם יותר נחמדים.אף אחד לא שווה שתצטערי בשבילו תלכי למוקד בערב.תרגישי טוב.לימור

NIKI2109

New member
באיזה קופ"ח את?

אני במכבי ונראה לי שהרופא הזה לא מקבל שכר לפי כמות המטופלים, אלא יותר חשוב לו ללכת הביתה בזמן (ח"ח שלא יעבוד שעות נוספות). אני עדיין מעוצבנת, מרוב הכאבים מרחתי קצת וולטרן, אני יודעת שזה לא מומלץ, אבל אין לי כבר כוח לסבול, הקטנות זזות להן בכיף, כל שלא נראה לי שזה מפריע להן, אני כמובן לא מתכוונת לעשות את זה כל יום, אבל לא יודעת כבר מה לעשות כדי להקל על הכאבים. לא חושבת שאני יכולה עוד חודש לסבול את זה, נראה מה יגידו לי בערב.

angi25

New member
הרופאים האלה....

אני בכללית ודווקא רציתי לעבור למכבי כי גם בכללית בלי לנקוט שמות נתקלתי ב- 3 רופאים נורא "נחמדים"

קופח כללית.ניקי לכי למוקד או מיון

ההריון הזה מספיק קשה, לא צריך לסבול עוד,וניכר שאת ממש סובלת אני מקווה שיתנו לך משהו מועיל.תרגישי טוב ותעדכני אותנו לימור

למעלה