כל כך בכיתי היום

כל כך בכיתי היום../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

ה' ישמור הרבה זמןן לא נלחצתי בצורה כזאת. הלכתי להביא את הודיה מהמטפלת (אחותי) התפלאתי ולא התפלאתי מדוע אינן מחכות לי בחוץ כמו תמיד, אבל שיערתי שזה בגלל החום. צפצפתי והם לא יצאו. נכנסתי פנימה וראיתי, חשכו עיניי......................... הודיה "נכנסה חזיתית" תוך ריצה היישר בתוך סיפריה מזו..... בבית של אחותי וחטפה מכה חזקה ותוך כדי בהלה החלה להקיא!!!!!!!!!!!!!! נכנסתי להיסטריה נוראית והתחלתי לבכות. מיד התקשרתי לבעלי שיחכה לנו למטה עם ציוד חירום (עגלה, תיק עם טיטולים, חיתולי בד, מגבונים, שתיה, חטיפים - לכו תדעו כמה זמן נשהה בבית חולים ) נסעתי עם הודיה הביתה ואספתי אותו. הגענו בצי'ק לבית חולים (למזלי הטוב והרע אני גרה רחוב אחד מעבר ליוספטל) והגב' שם אומרת לי : השעה 16:00 יש מרפאה! תלכי למרפאה ואם תקבלי הפניה תגיעי לכאן.!!! אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף נסענו למרפאה ולמזלי היה שם רופא מאסף הרפא שראה אותה ובדק אותה. קבלנו הפניית חירום לבית חולים ללילה ונתבקשנו להעיר ולבדוק עירנות כל שעה. ישבנו במסעדה סמוכה למרפאה ונתתי להודיה להתפרע עם צי'פס וקטשופ וחזרנו הביתה מלוכלכים אך רגועים יותר. לא מספיק זה. כשבאנו הביתה, הודיה התעייפה והכנסתי אותה לאמבטיה והשובבה הקטנה השתוללה ושוב נפלה והפעם על הצד וחטפה "נוגרה" בגבה מעל העין,היא כל כך בכתה וכעסה שאני איבדתי עשתונות והתחלתי לצרוח על בעלי (הוא היה בטלפון). איזה יום היום? מה זה? למה?

../images/Emo24.gif

יש לו אותו דבר בבית. ילדה כל כך סקנית ושובבה שכל הזמן יש לה כחול כזה או אחר בגוף ובדרך כלל בפנים. נשבעתי לגננת שאנחנו לא מרביצים לה. מזל שגם בגן היא כזאת... בנושא הההקאות - כל פעם שאנחנו יוצאים ויש בייבי סיטר והיא מתעוררת היא בוכה - צורחת מקיאה. לפעמים הם מקיאים בגלל הבכי. מה ממליצה לך - להרגע להבין שהודיה מאוד שובבה והיא תיפול עוד הרבה פעמים (אם אני זוכרת טוב זה לא פעם ראשונה נכון?) להבין שלא תמיד תוכלי למנוע את זה - אבלתמיד תהיה לידה בשביל הבטיחות ובשביל החיבוק. דרך אגב טלטל עוד לא בת שנתיים אוהבת את המגלשה רק בגלל שאפשר לטפס עליה (על איפו שמתגלשים) - ואני מדברת על מגלשות גבוהות - זה התחביב החדש.

אמאליאו

New member
אוי - איזה פחד! זה לא לאשה בהריון!

מגיל שנה עד שנתיים זה פשוט פחד אלוהים אחד גדול. חושבים שהם יכולים הכל, אבל ממש לא יציבים וגם בקושי רואים משהו מהגובה הזערורי שלהם. עם הבן שלי כל פעם שנכנסתי לבית מרקחת היו מציעים לי משהו אחר נגד הסימנים הכחולים האלו שלו (תמיד באמצע הפרצוף). עם הבת היה לי גם ארוע מפחיד נורא, בדיוק בגיל שנה וחצי, בעוד אני מצלמת אותה בהתלהבות במשפחתון בפורים, באה ילדה תפסה לה בקפוצ'ון והעיפה אותה אחורה ישר על הראש. היא התחילה לבכות ומיד הקיאה. נלחצתי נורא, כי היא דווקא אף פעם לא מקיאה! ובנוסף זה היה בצהריים ומיד אחר כך היא נרדמה (כי זו הייתה השעה שלה)ונטרפתי - לא ידעתי מה לעשות - להעיר, לחכות, רופא. בסוף לא קרה כלום, רופא הרגיע אותי שהחשש בהקאה כסממן לזעזוע מוח, זה לא תוך כדי בכי, אלא כמה דקות טובות אחרי, כשהילד כבר רגוע. בקיצור, מקווה שהכל בסדר!! תעדכני! נשיקות!

אני בחרדות אימה../images/Emo5.gif

יושבת בצפייה ודרוכה לכל נשימה שלה. מעירה אותה קלות כל חצי שעה (זה מטריד לא?- אבל כך נתבקשתי ע"י הרופא) עוד מעט אקח אותה אליי למיטה ונישן יחד הלילה. כמעט בלעתי את הלשון מהפחד. רעדתי בטירוף והרגשתי לחצים למטה בבטן תחתונה. הייתי בטוחה שאני הולכת לאבד את עולמי היום.

אמאליאו

New member
אוף - איזה לילה...

מקווה שתצליחי לישון גם קצת. ודרך אגב, לא הגבתי בשרשור עם התמונות, אבל היא פשוט מהממת הקטנה הזו! ממש! מטרפת!את צריכה לצ'פר אותנו יותר בתמונות!

כדי שתראי כמה הם עמידים

גם אם הם לא אוכלים מספיק... לא תשובה טובה, נכון? אבל זה מה שהצלחתי לגרד מעצמי. תודה לאל שנגמר ככה. את יודעת? פעם, כשאיה היתה פצפונת, נכנסנו איתה חזיתית במשקוף של הדלת. פעמיים!! הלחץ היה אדיר, אבל תודה לאל, קטן עליהם. אז בטח להבדק ובטח להלחץ, אבל תודה לאל שהם לא עשויים מנייר... ותגידי לאחותך שתעיף את הסיפריה קיבינימט.. סתם... ולא כועסת על הניסוח ה"מעולה" של תחילת ההודעה שלי, נכון?

tamimi

New member
שיעבור עליכם לילה שקט...

ותתעוררו לבוקר טוב ורגוע!!!

עמית@

New member
../images/Emo122.gif אויש..

גם תמר נפלה היום מהספה היישר לרצפה, ב"בום" מרשים ביותר, מפחיד עניין ההקאות, זה לא חזר על עצמו, אני מקווה.. מחכה לעדכוו מחר.

hagit2000

New member
לא נעים ../images/Emo4.gif

מקווה שאחרי שהיא רכזה את כל הנפילות ביום אחד, עכשיו יהיה לכם קצת שקט
שני, אגב, על כל היסטריה הכי קלה, על כל בהלה הכי קטנה - מתחילה להקיא (עד היום). בהתחלה הייתי מתרגשת מזה, אבל היום אני יודעת שהיא פשוט רגישה בקטע הזה וזהו. מה שחשוב זה באמת לעקוב. איך אתם מרגישים היום?

bhs

New member
מה זה - לא בדקו אותך בבית חולים?

הייתי בודקת אם זה נוהל תקין. אני יודעת שאם מגיעים פיזית למרפאה של רופא בקופה וגם אם מבחינת הנוהל לא יכול לקבל כי הרופא שלך עובד באותן שעות, הוא חייב לבדוק אחרת זו רשלנות רפואית. ומה מיון לא בודק ושולח למרפאה ואם היה קורה משהו בדרך? ועוד קיבלתם הפניה למיון !

לא, היא אמרה שם הפקידה

"בשעה כזאת יש מרפאה ורופא שלה צריך לראות אותה ויחליט אם היא זקוקה לחדר מיון, אם לא, את תצטרכי לשלם 530 ש"ח ללא החזר". התקשרתי משם למרפאה שלנו במכבי(יוספטל זה הסתדרות) והיא שאלה אותי שאלות כמו אם היא עירנית, צוחקת וכו' (והיא הייתה בסדר גמור, עוד רצה לי במיון ורצה לטפס על הכיסאות שם) ואז אמרה לי לבוא לשם כי יש רופא מעולה מהמרכז ויש גם רנטגנאי שיחכה לנו במידת הצורך. האמת? לא סובלת את חדר מיון יוספטל! טוב שרופא שלנו ראה אותה למרות שרופא אחר ישב ועישן סיגריה בכניסה למיון והסתכל עליה ואמר שהיא בסדר גמור.

לא רואה בעיניים ../images/Emo7.gif../images/Emo1.gif

כדי להפיג את המתח ולהשאר עירנית, ניקיתי את המקרר כמו מטורפת. כל חצי שעה בדקנו אותה ולבסוף ב 23:00 לקחתי אותה איתי למיטה. היא קמה עירנית וחיכיינית ושמחה מאוד להתעורר מידי פעם ולראות שהיא עם אמא ואבא במיטה.

annabel1

New member
אוי זה נורא

לא משנה כמה פעמים תגידי לעצמך ולאחרים שילדים מקבלים מכות ונופלים ואין מה לעשות נגד זה זה לא יפחית את הלחץ כשזה באמת קורה.. אני מקווה שהיא מרגישה יותר טוב היום וגם את

נגמרים למי?../images/Emo5.gif

עוברים להם, ואצלנו השריטה חודרת עמוק יותר ויותר למוח (או מה שנשאר מימנו)

למעלה