כל הראש פינאים שימו

כל הראש פינאים שימו ../images/Emo23.gif

בתור הקומנרית של ראש פינה (קן הדגל של מחוז צפון), יש לי כמה הערות: בן ורון - לא לדבר ככה על חניכות שלי!!! קומונרים הם כן אנשים אחראים!, אולי הגיע הזמן להתייחס אליהם יותר בכבוד?!?! אולי כדאי שתתחילו לנהל שיחות רציניות בפורום במקום לזיין את השכל?, אתם חברים בתנועת נוער רצינית ואולי כדאי שגם הפורום שלה יהיה רציני? תחשבו על זה.. והנה, גם קומונרים יודעים לכתוב בפורום... אנחנו כנראה לא כאלה גרועים.. רון, אל תשכח, מיסי קן...

דוס

New member
אופה חבר´ה - כוסית בפורום!!!../images/Emo99.gif

גברותיי ורבותיי קבלו אותה ניסן דנון האישה והאגדה! מותק שלי, כוסית שלי, חומד שלי (אני מקווה שבצינורות הגבוהים לא קוראים את זה, עוד יחשבו שיש בינינו משהו
) אני שמח שהחלטת סוף סוף להצטרף לרדת לעם *אופס* אל העם ולהצטרף אלינו לפורום. טוב עכשיו תגובות: א. אנחנו יכולים לדבר לחניכות שלך איך שאנחנו רוצים ואפילו לרוב לעשות מה שאנחנו רוצים, It´s a win win situation! ב. קומונרים הם לא אנשים אחראים. ג. לא הגיע הזמן להתייחס אליהם בכבוד... ד. מה רע בלזיין(את השכל)? ואני חשבתי שבשביל זה הוקמה התנועה... ה. ממתי התנועה היא תנועה רצינית? ו. קומונרים הם לא כאלו גרועים, הם יותר גרועים מזה. ז. לי את לא מציעה הצעות מגונות??? נעלבתי... בברכת יבוא קונדום עלינו ומזל טוב לטינסקי הכוסית לרגל סיום המסלול שריון של אחיה... ___________________________________________________________ קן ראש פינה - בסייתא דאשמייה יהיה טוב

iftach17

New member
תראו מי הגיעה ../images/Emo11.gif

עוד קומונרית מבית טוב
בהצלחה בקייצת ו..אל תשכחי איזה כיף לי בקייצת הסגנית היא סתם מו...

גרינש

New member
מאיפה לעזאזל את כותבת לפורום???

אם את בבית ולא אמרת לי אני הורג אותך!

Frenzi

New member
חברה, דיון ראש פינאי!!! סתם..

דבר ראשון- לא לקנא, אנחנו זייני שכל מלידה, זה כשרון מולד, לא נרכש!! דבר שני- ניסן, א. מה עם שוקולד?? ב. אני שוקל להסביר.. דבר שלישי- כמו שבן אמר, סוף סוף כוסית בפורום (מאז שאייל בפלוגה....) דבר אחרון- ביי

היי רון

היי רונוש!!!!!!!!!!! מה המצב?? אתה מגיע מחר ליום ביקור? אתם כן זבלני וזייני שכל ואתה יודע את זה!!! love u!!!

Frenzi

New member
לפחות בזה אנחנו טובים!!

ברור שאני בא!! כולם באים!!

למעלה