כל הערוצים חוץ מ- 14 מתעלמים ממשפט אולמרט שגידף את משפחת נתניהו

שחר 676

Well-known member
מנהל
דעתך על רבין שווה כקליפת השום.
בוא תראה מצביא דגול - כזה שלא מתמוטט תחת לחץ - בוא תראה גאון צבאי בפעולה.
גם לו היו חסרונות אבל הם היו מעטים.. מעטים מאד.

קבל את אחד הקרבות הגדולים ביותר של העולם העתיק - אולי הגדול מכולם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה ממש מהנה לראות כיצד כל דיון שהוא בערך "רבין" מטריף דעתם של ימניים עליהם ומעבירם על דעתם.
פשוט, טוב לראות שנואי-נפש מאוכלים חרון נטול-מְצרים ומשׂטמה שאינה בת-כִּבּוּש... :-D
אני בהחלט שונא אתכם אבל לא יותר מאשר אתם שונאים אותי....על אף הכחשותיכם.

זכור יקירי , אין ולעולם לא יהיו צבועים גדולים מן השמאלנים.

וחוץ מזה פרס היה גרוע פי כמה וכמה מרבין.

רבין היה פטריוט אבל נאיבי עד כאב שלא לדבר על שאר מגרעותיו כמפקד - פרס אפילו לא התגייס לצה"ל למרות שהיה צעיר כבן 25 עד מלחמת העצמאות פרצה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה הברבור הזה צריך לומר? תענה בפשטות ולעניין:
גלבר הוא איש ימין בדעותיו. מה שלא פגע מעולם בקריירה האקדמית שלו. למה הוא לא "מקדם" את מילשטיין המסכן? למה אותו רודפים ואת גלבר לא?
כפי שאמרתי - גלבר יודע מהן גבולות הגזרה שלו - אוי ואבוי לו אם רק יעז להתייחס למילשטיין.

ולגבי היות גלבר איש ימין - כל הזמן אתה מספר חצאי אמיתויות , מנסה את מזלך באמצעות פיזור מסכי ערפל וזו הסיבה שלאף אחד אין חשק להתווכח איתך - בטח מילשטיין שלא היה מוכן להשחית את זמנו עליך לאחר שהבין עם מי יש לו עסק.

גלבר היה חבר במפלגתו של בן גוריון. רפ"י , הוא אפילו שבת רעב במחאה על סירוב ממשלת ישראל למנות ועדת חקירה לארועי סברה ושתילה - זה שהוא הצטרף לצומת אינו אומר מאומה..."איש ימין" עאלק |פנים| ... אין גבול לתחמנות שלך.

אסור לו להתגרות בגורלו .....אם רק יעז להכיר במילשטיין הקריירה האקדמית שלו קפוט !

The Real Big Joe

Well-known member
כפי שאמרתי - גלבר יודע מהן גבולות הגזרה שלו - אוי ואבוי לו אם רק יעז להתייחס למילשטיין.
מה המשפט חסר השחר הזה בא להגיד? ממה גלבר צריך לדאוג?

לגבי היות גלבר איש ימין - כל הזמן אתה מספר חצאי אמיתויות
אתה באמת מוקיון גמור. הוא היה חבר צומת במשך שנים. הוא היום חבר במכון לאסטרטגיה ציונית. (עם ישראל הראל ויועז הנדל בין השאר). והוא ממש לא צריך את ה"הכשר" שלך...
אסור לו להתגרות בגורלו .....אם רק יעז להכיר במילשטיין הקריירה האקדמית שלו קפוט !
אתה באמת דפוק. איך צמחה הקריירה שלו אם היה חבר צומת והשמאל שולט באקדמיה? ממה יש לו לפחד כאשא הוא פרופסור אמריטוס בחיפה, ופרופסור באוניברסטת רייכמן? אתה יודע כמה עבודות מחקר וספרים הוא פרסם, והוא נחשב חוקר היסטוריה צבאטית מוביל? אגב הוא גם מהמבקרים החריפים של ההיסטוריונים החדשים ושל הפוסט-ציונות.

ואל תדאג. מי אתה ומה אתה אני כבר יודע. אתה לא שווה את כל התגובות שלי. אני עושה זאת למען הגולשים האחרים שיקבלו מידע רלוונטי ולא יהיה להם ספק איזה חנטריש אתה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה המשפט חסר השחר הזה בא להגיד? ממה גלבר צריך לדאוג?

אתה באמת מוקיון גמור. הוא היה חבר צומת במשך שנים. הוא היום חבר במכון לאסטרטגיה ציונית. (עם ישראל הראל ויועז הנדל בין השאר). והוא ממש לא צריך את ה"הכשר" שלך...

אתה באמת דפוק. איך צמחה הקריירה שלו אם היה חבר צומת והשמאל שולט באקדמיה? ממה יש לו לפחד כאשא הוא פרופסור אמריטוס בחיפה, ופרופסור באוניברסטת רייכמן? אתה יודע כמה עבודות מחקר וספרים הוא פרסם, והוא נחשב חוקר היסטוריה צבאטית מוביל? אגב הוא גם מהמבקרים החריפים של ההיסטוריונים החדשים ושל הפוסט-ציונות.

ואל תדאג. מי אתה ומה אתה אני כבר יודע. אתה לא שווה את כל התגובות שלי. אני עושה זאת למען הגולשים האחרים שיקבלו מידע רלוונטי ולא יהיה להם ספק איזה חנטריש אתה.
כן כפרה , שמענו על "אנשי ימין" מסוגו |יעני| - הקריירה שלו צמחה הרבה לפני שהוא הצטרף לצומת "הליברלית והנאורה" - חבר מפלגתו של בן גוריון - שבת רעב על מנת לאלץ את הממשלה להקים וועדה לבדיקת אירועי סברה ושתילה.......אני הייתי מגדיר אותו כחשוד רציני בשמאלנות....אגב , גם יועז הנדל מוגדר כ שמאלן בפועל.....בוא נאמר שקובעי ההחלטות באקדמיה רואים בו אחלה שמאלן.

גם הג'ינג'י "מהעמותה לשמאלנות השלטון" מגדיר עצמו "ימני" והחונטה השמאלנית ממש מאוהבת בו.

אני מעריץ את מילשטיין על שהוא מעז לעמוד ולהתריס מול הדיקטטורה השמאלנית באקדמיה - מחרימים אותו , מוקיעים , מבזים , מנסים למנוע ממנו פרנסה , מנסים לסתום לו את הפה באמצעות התנכלות אך הוא ממשיך להתריס וממתין בכיליון עיניים לתביעת דיבה שמבוששת לבוא .....ובצדק.

ההיתממות שלך פתטית - אפילו חבריך השמאלנים יודעים בסתר ליבם שאני צודק לחלוטין.

פלורליזם מקובל עליכם כל עוד הוא מסתנכרן עם דעותיכם השמאליות - אתם מנסים לסתום למילשטיין את הפה מפני שאין צבועים גדולים מכם ומעולם לא היו.

בתחילה שיקרתם לעם וטענתם כי לרבין הייתה "הרעלת ניקוטין" - השקר הזה שרד כמה עשרות שנים עד שהתנפץ לרסיסים על פרצופכם הזחוח.

האדון רבין היה בן אנוש עם יתרונות והמון חסרונות אך אתם העברתם אותו טקס "האלהה" (אלוהות) - כמו חלק מקיסרי רומא :)

אבל אין ספק שרבין היה הרבה יותר טוב משמעון פרס "הראשון לשמו" זה שבגיל 25 לא אחז בנשק ולא יצא להגן על בני עמו במלחמת העצמאות - בגיל 29 הוא כבר היה מנכ"ל משרד הבטחון.....טוב , אני מניח שמסיבות מובנות לא היו הרבה מועמדים שנותרו בחיים לתפקיד בו זכה |פנים|

The Real Big Joe

Well-known member
גם יועז הנדל מוגדר כ שמאלן בפועל
אני אשלים לך רשימת השמאלנים :
בני בגין, גדעון סער, זאב אלקין, צבי האוזר, נפתלי בנט, איילת שקד, איווט ליברמן, בוגי יעלון, לימור לבנת, מיכאל איתן, דן מרידור, רובי ריבלין, כרמל שאמה הכהן, שרן השכל, (רשימה חלקית)

רשימת ימין אסלי:
ביבי, מירי רגב, דודי אמסלם, שלמה קרעי, גדי יברקן, גלית דיסטל אטבריאן, מכלוף זוהר (רשימה חלקית...)

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני אשלים לך רשימת השמאלנים :
בני בגין, גדעון סער, זאב אלקין, צבי האוזר, נפתלי בנט, איילת שקד, איווט ליברמן, בוגי יעלון, לימור לבנת, מיכאל איתן, דן מרידור, רובי ריבלין, כרמל שאמה הכהן, שרן השכל, (רשימה חלקית)

רשימת ימין אסלי:
ביבי, מירי רגב, דודי אמסלם, שלמה קרעי, גדי יברקן, גלית דיסטל אטבריאן, מכלוף זוהר (רשימה חלקית...)
בדיוק כך - מי שמעז להעדיף את זוהמת השמאל על פני נתניהו ועשרות המנדטים העומדים מאחוריו חייב להיות שמאלן.

יש כמה סוגים של שמאלנים - יש מה שנקרא "שמאלני אינטרס אישי" ועליהם נמנים בנט , סער , הנדל ... כאלה שמוכנים להקריב את האידיאלוגיה עליה צמחו באינטרס אישי כמו תפקיד ראש הממשלה (בנט) או שנאה ונקמנות אישית (סער)....אתה מבין יקירי ?

The Real Big Joe

Well-known member
בדיוק כך - מי שמעז להעדיף את זוהמת השמאל על פני נתניהו ועשרות המנדטים העומדים מאחוריו חייב להיות שמאלן.

יש כמה סוגים של שמאלנים - יש מה שנקרא "שמאלני אינטרס אישי" ועליהם נמנים בנט , סער , הנדל ... כאלה שמוכנים להקריב את האידיאלוגיה עליה צמחו באינטרס אישי כמו תפקיד ראש הממשלה (בנט) או שנאה ונקמנות אישית (סער)....אתה מבין יקירי ?
I rest my case. :ROFLMAO:

למעלה