כל הערוצים חוץ מ- 14 מתעלמים ממשפט אולמרט שגידף את משפחת נתניהו

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא היחיד שמביא "עדויות". מפליא לא?!
אין לי ולו שמץ של ספק שרבין סבל מהלם קרב כבר בשנת 48.
אין לי ספק שהוא ברח והפקיר את חייליו בעיצומו של קרב....."הלך להזעיק עזרה" קאטלק |יעני|
מפקד נשאר בשטח ומארגן את חייליו לבלימת המתקפה ושולח מי מפקודיו להזעיק עזרה או שעושה זאת בקשר.

איזה מפקד עוזב את חייליו לנפשם באמצע קרב , הא ?

The Real Big Joe

Well-known member
אני חוזר ומדגיש - מילשטיין היה היסטוריון מוערך הרבה לפני שכתב את ספרו על רבין
הוא לא היסטוריון הוא לא מוערך. גם אם תחזור על זה מיליון פעמים. בדיוק להיפך - הוא אינו נחשב ולכן אינו מצוטט על ידי בעלי מקצוע. להזכיר לך שמדור הספרות של הארץ לא הצליח למצוא שום היסטוריון שיגיב לספרו?

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא לא היסטוריון הוא לא מוערך. גם אם תחזור על זה מיליון פעמים. בדיוק להיפך - הוא אינו נחשב ולכן אינו מצוטט על ידי בעלי מקצוע. להזכיר לך שמדור הספרות של הארץ לא הצליח למצוא שום היסטוריון שיגיב לספרו?
יקירי - מבחינתכם מי שלא מקבל את הכשר החונטה השמאלנית אקדמית אינו ראוי.
אני זוכר כיצד הוקיעה החונטה את נעמי שמר האלמותית רק מפני שהעזה להודיע על עמדותיה הפוליטיות הימניות - התעללתם בה רק מפני שדעותיה לא תאמו את המיינסטרים השמאלני.

לגבי מילשטיין - היסטוריון נפלא וייחודי שאני מהין להעריך שרבים מבעלי המקצוע מסכימים עם דעותיו אך לא מעיזים לומר זאת מחשש שיבולע להם ומטה לחמם יגדע - אסור ללכת נגד החונטה - שאל את שי גולדן המסכן שהעז להביע מידה מסוימת של תמיכה בנתניהו - החונטה נידתה אותו.

אתה הרי יודע שאני צודק ולמרות זאת מתווכח - כרגיל.

לעניות דעתי - ההיסטוריונים המהוללים דוגמת מאיר פעיל ז"ל לא יורדים לרזולוציות נדרשות , מתחת לכבודם לעשות זאת - ולכן אף אחד מהם לא ההין להעניק גושפנקא לתביעת דיבה מטעם משפחת רבין - הם מבינים היטב שמבחינה משפטית מדוקדקת של ראיות ועדויות הם יוכו שוק על ירך - גם משפחת רבין המדושנת תקציבים מבינה זאת.

The Real Big Joe

Well-known member
שאני מהין להעריך שרבים מבעלי המקצוע מסכימים
אין לך מושג איך האקדמיה עובדת ואיך הערכה למדענים נקבעת.

שאל את שי גולדן המסכן
מה לו ולאקדמיה?

ההיסטוריונים המהוללים דוגמת מאיר פעיל
מאיר פעיל היה מרצה נפלא להיסטוריה. הוא לא נחשב "היסטוריון דגול" (מעולם לא מונה לפרופסור). זה יכול לרמוז לך עד כמה אינך מבין איך עובד עולם המחקר.

לכן אף אחד מהם לא ההין להעניק גושפנקא לתביעת דיבה מטעם משפחת רבין
שוב הטמטום הזה. מחקר (גם היסטורי) לא עושים בבתי משפט.
ועוד איך זה קשור - כולכם קשורים יחד - אקדמיה השמאלנית ואמנות שמאלנית - אתם מעניקים פרסים אחד לשני...מגרדים אחד לשני את הגב וסותמים את הפה לכל מי שאינו חושב כמותכם.
אז איך תסביר שיואב גלבר הוא הפרופסור הבכיר לחקר היסטורי צבאית, ולמה גם הוא מתעלם ממילשטיין?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אין לך מושג איך האקדמיה עובדת ואיך הערכה למדענים נקבעת.

מה לו ולאקדמיה?

מאיר פעיל היה מרצה נפלא להיסטוריה. הוא לא נחשב "היסטוריון דגול" (מעולם לא מונה לפרופסור). זה יכול לרמוז לך עד כמה אינך מבין איך עובד עולם המחקר.

שוב הטמטום הזה. מחקר (גם היסטורי) לא עושים בבתי משפט.

אז איך תסביר שיואב גלבר הוא הפרופסור הבכיר לחקר היסטורי צבאית, ולמה גם הוא מתעלם ממילשטיין?
ההתנשאות שלך אולי עובדת על שאר השמאלנים הלא חכמים בפורום זה אבל אני כבר למדתי להבין עד כמה אתה נוהג להתפאר בנוצות לא שלך.

הספק הוא האבא של התבונה והסיבה שאותם "היסטוריונים" דגולים לא רוצים להרים את הכפפה ולהתמודד עם טיעוניו של מילשטיין היא סיבה פוליטית.

הפרופסור גלבר ירד מגדולתו אם יעז להתייחס למילשטיין - גם הוא מבין מהן גבולות הגזרה שלו.

תקשיב יחושם שכמותך - אין שום אדם נורמלי אשר יעז להתעלם מרפש וזוהמה כה עצומים המטנפים את מורשתו של יקיר האומה יצחק רבין - צריכה להיות תביעת דיבה במימדים אפיים - הבנאדם עוד העז להוציא לאור את הספר בעצמו לאחר שכל הוצאות הספרים סרבו לעשות זאת ( חונטה מתועבת של שמאלנים)

הרי מילשטיין טוען כי רבין אושפז בוילה שרובר לאחר התמוטטות עצבים טוטאלית , קיבל טיפול בשוקים חשמליים ולא פיקד כלל על שום מהלך במלחמת ששת הימים....הרי אם לא היו דברים מעולם היה ממש קל להפריך את דבריו , לא ?

האם אין היסטוריון דגול אחד המוכן להתעמת משפטית עם מילשטיין ולסתור את דבריו ?

תקשיב טוב - לא עשו אותי באצבע , את הלוקשים שלכם יאכלו בשמחה כל אלו אשר מוחם מנוון , כל אלו שהתקשורת חושבת עבורם - המוח שלהם לא מסיק מסקנות , לא שואל שאלות נדרשות...לא מטיל ספק.

אתה והקשקושים שלך על האקדמיה מגוחכים - אתה יודע כמה פעמים יצא לי לפגוש מושבניקים שבקושי סיימו בה"ס עממי מנסים להתנשא עלי בעיצומו של ויכוח פוליטי....מדובר בלקוחות שלי אבל אני לא נוקט בעמדה "הלקוח תמיד צודק" חחחח

The Real Big Joe

Well-known member
הפרופסור גלבר ירד מגדולתו אם יעז להתייחס למילשטיין - גם הוא מבין מהן גבולות הגזרה שלו.
מה הברבור הזה צריך לומר? תענה בפשטות ולעניין:
גלבר הוא איש ימין בדעותיו. מה שלא פגע מעולם בקריירה האקדמית שלו. למה הוא לא "מקדם" את מילשטיין המסכן? למה אותו רודפים ואת גלבר לא?

The Real Big Joe

Well-known member
הרי אם לא היו דברים מעולם היה ממש קל להפריך את דבריו , לא ?
אם לא היו דברים מעולם, ומילשטיין לא הוכיח כלום - אין צורך להפריך. את הפשטות הזאת אינך מבין.
ואמיתות היסטוריות לא קובעים ע"י תביעות דיבה. (אגב היוצא מן הכלל היה דווקא כשנתבע מישהו על עבודת מסטר שקרית - והוא היה שמאלני...).

The Real Big Joe

Well-known member
אנקדוטה אישית - באחד מן הימים הבאתי את רכבי למוסך ולצידי בחדר ההמתנה ישב ישיש בא בימים שהיה במקום עם בתו - משום מה התפתח שיח בינינו והאיש העיד על עצמו שבעברו הרחוק השתייך לפלמ"ח - אני , נאמן להרגלי הפצצתי אותו בתובנות מילשטיין אודות רבין ולהפתעתי האיש אפילו לא ניסה לסתור את דבריי - הוא הסכים עם כל דבריי ואף מעבר לכך. לא ראיתי שקר או שנאה בעיניו של הקשיש - ע"פ הערכתי הסובייקטיבית כמובן.
הנה הדגמת איזה בדיחה אתה. אתה מביא עדות מן המוסך להוכיח שמילשטיין היסטוריון... :LOL:

Permafrost

Well-known member
אתה פתטי. אני קראתי את כל שקרי מילשטיין לפני שנים ואחר כך ריסקתי את כל טיעוניו אחד לאחד בעימות ישיר אתו.
וואו, העתקתי ושמרתי שני קבצים אלה.
כל הכבוד לך, Real Big Joe.

תמיד סברתי כי ההתקפות על רבין בדויות אך לא היה די פנאי בידי להפריכן (כשם שאני טורח להפריך טענות מחזירים בתשובה), מה גם שלימוד הרקע הצריך חפוש מאומץ.
פשוט גיבשתי עמדה מתוך "תחושת בטן".
טוב שספקת הפרכה המאששת את "תחושת הבטן" שלי.
מסתבר כי מילשטיין אינו אלא "הסטוריון חצר", עט-להשכיר... :-D

שחר 676

Well-known member
מנהל
וואו, העתקתי ושמרתי שני קבצים אלה.
כל הכבוד לך, Real Big Joe.

תמיד סברתי כי ההתקפות על רבין בדויות אך לא היה די פנאי בידי להפריכן (כשם שאני טורח להפריך טענות מחזירים בתשובה), מה גם שלימוד הרקע הצריך חפוש מאומץ.
פשוט גיבשתי עמדה מתוך "תחושת בטן".
טוב שספקת הפרכה המאששת את "תחושת הבטן" שלי.
מסתבר כי מילשטיין אינו אלא "הסטוריון חצר", עט-להשכיר... :-D
תגובה כל כך נאיבית ופתטית הרבה זמן לא ראיתי חחח

הלך הזרזיר אצל העורב :)

הנה "היסטוריון מומחה" אחד מעיד על אמיתות "השגותיו" של "היסטוריון מומחה" אחר |פנים|

שני שמאלנים מגרדים אחד לשני את הגב - כמה נפלא |יעני|

Permafrost

Well-known member
זה ממש מהנה לראות כיצד כל דיון שהוא בערך "רבין" מטריף דעתם של ימניים עליהם ומעבירם על דעתם.
פשוט, טוב לראות שנואי-נפש מאוכלים חרון נטול-מְצרים ומשׂטמה שאינה בת-כִּבּוּש... :-D

The Real Big Joe

Well-known member
זה ממש מהנה לראות כיצד כל דיון שהוא בערך "רבין" מטריף דעתם של ימניים עליהם ומעבירם על דעתם.
פשוט, טוב לראות שנואי-נפש מאוכלים חרון נטול-מְצרים ומשׂטמה שאינה בת-כִּבּוּש... :-D
המדהים הוא שאין אדם שנגדו המציאו כל כך הרבה שקרים מרושעים כמו נגד רבין. פעם תהיתי מדוע, אבל אני חושב שעליתי על התשובה. האיש היה באמת תמים ובר לבב. אז זה נכון שאפשר להתווכח עם מדיניותו. אפשר להתנגד לאוסלו, אפשר לטעון שהיה עילג ובוטה - אבל אי אפשר להכפיש את אישיותו ויושרתו של האיש - אז מוכרחים לשקר. רבין היה ממש WYSWYG. ועל זה אין מחילה...

שחר 676

Well-known member
מנהל
המדהים הוא שאין אדם שנגדו המציאו כל כך הרבה שקרים מרושעים כמו נגד רבין. פעם תהיתי מדוע, אבל אני חושב שעליתי על התשובה. האיש היה באמת תמים ובר לבב. אז זה נכון שאפשר להתווכח עם מדיניותו. אפשר להתנגד לאוסלו, אפשר לטעון שהיה עילג ובוטה - אבל אי אפשר להכפיש את אישיותו ויושרתו של האיש - אז מוכרחים לשקר. רבין היה ממש WYSWYG. ועל זה אין מחילה...
יקירי - רבין היה בן אנוש עם לא מעט מגרעות. אין ספק שהוא היה פטריוט אבל הוא רחוק מלהיות מצביא העל שהחונטה השמאלית ציירה בפנינו.

אתה ושכמותך לא מוכנים להטיל ספק במאומה - אג'נדה שמאלנית , תעמולנים.

The Real Big Joe

Well-known member
יקירי - רבין היה בן אנוש עם לא מעט מגרעות. אין ספק שהוא היה פטריוט אבל הוא רחוק מלהיות מצביא העל שהחונטה השמאלית ציירה בפנינו.

אתה ושכמותך לא מוכנים להטיל ספק במאומה - אג'נדה שמאלנית , תעמולנים.
דעתך על רבין שווה כקליפת השום.

למעלה