כל הערוצים חוץ מ- 14 מתעלמים ממשפט אולמרט שגידף את משפחת נתניהו

The Real Big Joe

Well-known member
לא יקירי , הויכוח הזה גדול עליך.

שופרי התעמולה השמאלנים כגון מאיר פעיל , שפירא וכולי תקפו בתקשורת את מילשטיין אך אף אחד מהם מעולם לא צורף לתביעת דיבה נגדו - הרי לך עימות מצולם בין פעיל למילשטיין- מגן הממסד והאקדמיה השמאלנית אל מול זה המציב מראה מול פניה.

לא לחינם ניסתה החונטה השמאלנית למנוע את הוצאת ספריו , לא לחינם הוטל עליו חרם אקדמי - הם לא מסוגלים להתמודד מולו , לא מסוגלים להפריך את טענותיו ולכן הם מנסים להתנשא עליו - בדיוק כמו כמה פישרים קטנטנים הכותבים בפורומים של תפוז :) .

אתה מוזמן לצפות בעימות מעניין.

אתה יודע מה זה טיעון מעגלי? אם לא אז זאת הזדמנות ללמוד: אתה מביא כל הזמן את מילשטיין כהוכחה לטענותיך על מילשטיין.
הסיסמאות הנבובות שלך חסרות משמעות. הן חזרה מילה במילה על טיעוניו הפתטיים של מילשטיין. אין צורך להפריך את מילשטיין. הוא מעולם לא הוכיח דבר.

jackie111

Well-known member
הוכחה היסטורית ומדעית מבוססת על מספר מקורות מידע שמאמתים אחד את השני. הבנתי שמילשטיין הוסיף הרבה משאלות לב למידע מפוקפק שהיה לו. במקומות אחרים הכירו היסטוריה שונה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוכחה היסטורית ומדעית מבוססת על מספר מקורות מידע שמאמתים אחד את השני. הבנתי שמילשטיין הוסיף הרבה משאלות לב למידע מפוקפק שהיה לו. במקומות אחרים הכירו היסטוריה שונה.

אני מציע לך לצפות בראיון קצרצר בו מילשטיין סוקר את תפקודו של רבין.

מה אכפת לך לצפות , אולי דעתך תשתנה....

שחר 676

Well-known member
מנהל
ושוב אתה מצטט את השקרן שאומר: אני לא שקרן.
הוא למעשה אומר " אם יש לכם אומץ בואו תפריכו את טענותיי משפטית" :)

שים לב כיצד הוא תוקף ללא שמץ של חיל ורעדה מפניכם.....הוא לא רואה אתכם ממטר - אדם אחר היה מפחד להתריס כך מול החונטה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
|יעני|אתה יודע מה זה טיעון מעגלי? אם לא אז זאת הזדמנות ללמוד: אתה מביא כל הזמן את מילשטיין כהוכחה לטענותיך על מילשטיין.
הסיסמאות הנבובות שלך חסרות משמעות. הן חזרה מילה במילה על טיעוניו הפתטיים של מילשטיין. אין צורך להפריך את מילשטיין. הוא מעולם לא הוכיח דבר.
מילשטיין מביא אין ספור עדויות וטענות לתפקודו של רבין בצה"ל - עבודת נמלים משובחת ויסודית החל מכשלונותיו כמפקד צעיר ועד קריסתו המוחלטת במלחמת ששת הימים. קרא את ספרו.

הקורא אמור לקרוא את המידע , להתרשם ולהחליט למי הוא מאמין.
האם סביר שאדם שהתמוטט קולוסאלית יתאושש לאחר יממה בעיצומו של לחץ אימתני נוסח חורבן בית שלישי ? |יעני| - את הלוקשים הללו תמכור לדורי ואלפיני חחחחח

משפחת רבין וכל הממסד הבטחוני/אקדמי לא מעיזים לנסות להפריך את הנטען בספריו באמצעים משפטיים וזאת למרות שהתהודה שהם עוררו עצומה - שאלת את עצמך מדוע ?

מגיע אדם שכתב עשרות ספרים מוערכים ומטיל רפש מצחין על מורשתו של רבין ואף אחד מהגופים עתירי הממון הללו לא מעונין להתעמת מולו בבית משפט ?

בלהשליך רפש תקשורתי אתם נפלאים - תוקפים אותו באמצעות עימותים ישירים או תוכניות טלויזיה אך שום תביעה משפטית שתבדוק לעומק את טענותיו ? ...חחחחח מעניין לאללה , הא ?

אני מעריך שהאדון רבין לא פיקד על שום מהלך במלחמת ששת הימים מפני שהוא לא היה כשיר לתפקד כרמטכ"ל בעת כה הרת גורל - כל אדם שמעט הגיון בקודקודו מעריך זאת.

הטענה הפתטית שלך שהוא התאושש לאחר 24 שעות היא לא פחות מאשר מביכה.

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
הטענה הפתטית שלך שהוא התאושש לאחר 24 שעות היא לא פחות מאשר מביכה
שקרן קטן ועלוב. אני לא טוען כלום. זאת עדות אישית מפי וייצמן - בר פלוגתא גדול של רבין, והפרוטוקולים של ישיבות המטכ"ל. ואתה תמשיך לחזור על ה"מקור" היחיד מילשטיין, שמעולם לא היה שם, שמעולם לא נחשף למידע. שאיש לא מתיחס אליו מלבד חובבי הקונספירציה הבורים כמוך.

ואגב, הגירה שאתה מעלה עם הנימוק של "המשפחה לא תבעה את מילשטיין לדין" מעידה על אוולתך. אתה לא מבין שאל מילשטיין לא מתיחסים ברצינות והוא לא שווה תביעה. כשם שאיש לא יתבע אותך על שקריך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שקרן קטן ועלוב. אני לא טוען כלום. זאת עדות אישית מפי וייצמן - בר פלוגתא גדול של רבין, והפרוטוקולים של ישיבות המטכ"ל. ואתה תמשיך לחזור על ה"מקור" היחיד מילשטיין, שמעולם לא היה שם, שמעולם לא נחשף למידע. שאיש לא מתיחס אליו מלבד חובבי הקונספירציה הבורים כמוך.

ואגב, הגירה שאתה מעלה עם הנימוק של "המשפחה לא תבעה את מילשטיין לדין" מעידה על אוולתך. אתה לא מבין שאל מילשטיין לא מתיחסים ברצינות והוא לא שווה תביעה. כשם שאיש לא יתבע אותך על שקריך.

יקירי - הם כל כך לא מתייחסים ברצינות לדבריו עד שהם הקפידו לתקוף ולהתעמת איתו תקשורתית באמצעות המאיר פעילים והשפירא למינהם באמצעי תקשורת רבים...חוץ מתביעת דיבה הם עשו הכל , לא ? |יעני| חחחח

כל מי שקורא את מילשטיין רואה כיצד הראיות נערמות אחת על גבי השניה - החונטה השמאלנית אקדמית מנעה ממנו פרנסה כעונש על ממצאיו אך האיש נאמן לאמת ולא לשום יחסי גומלין בין הממסד האקדמי לדיקטטורת הדעות שעשתה מרבין סוג של "אלוהים" חחחח

בתחילה שיקרתם לעם ישראל כשקראתם להתמוטטות שלו "הרעלת ניקוטין" , זוכר ? |יעני|

כל כולכם מומחים לכזב והינדוס תודעה , תמיד הייתם כאלה.

כל אדם הגיוני מעריך שרבין התמוטט לחלוטין ללא שום סיכוי להתאוששות בתוך 24 שעות תחת לחץ כה עצום.... מסקנה מתבקשת שהוא כלל לא פיקד על מלחמת ששת הימים ולגבי התכנות אשפוזו הפסכיאטרי הרחק מעיני הציבור בוילה שרובר בירושלים - ישפוט כל אדם שיקרא על מה הסתמך מילשטיין כשהקדיש פרק שלם לנושא זה.

1ספי11

Well-known member
יקירי - הם כל כך לא מתייחסים ברצינות לדבריו עד שהם הקפידו לתקוף ולהתעמת איתו תקשורתית באמצעות המאיר פעילים והשפירא למינהם באמצעי תקשורת רבים...חוץ מתביעת דיבה הם עשו הכל , לא ? |יעני| חחחח

כל מי שקורא את מילשטיין רואה כיצד הראיות נערמות אחת על גבי השניה - החונטה השמאלנית אקדמית מנעה ממנו פרנסה כעונש על ממצאיו אך האיש נאמן לאמת ולא לשום יחסי גומלין בין הממסד האקדמי לדיקטטורת הדעות שעשתה מרבין סוג של "אלוהים" חחחח

בתחילה שיקרתם לעם ישראל כשקראתם להתמוטטות שלו "הרעלת ניקוטין" , זוכר ? |יעני|

כל כולכם מומחים לכזב והינדוס תודעה , תמיד הייתם כאלה.

כל אדם הגיוני מעריך שרבין התמוטט לחלוטין ללא שום סיכוי להתאוששות בתוך 24 שעות תחת לחץ כה עצום.... מסקנה מתבקשת שהוא כלל לא פיקד על מלחמת ששת הימים ולגבי התכנות אשפוזו הפסכיאטרי הרחק מעיני הציבור בוילה שרובר בירושלים - ישפוט כל אדם שיקרא על מה הסתמך מילשטיין כשהקדיש פרק שלם לנושא זה.
אם אתה דוגמא לאדם הגיוני אז אולי אתה צודק אבל,אתה לא.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם אתה דוגמא לאדם הגיוני אז אולי אתה צודק אבל,אתה לא.
חוץ מהתנשאות אין בך כלום - בדיוק כמו המהבול ההוא שבחר לעצמו ניק מתחכם באנגלית.

נסה לחשוב עצמונית - נראה לך שאדם שעבר התמוטטות רגע לפני מלחמה כה קשה כשגורל העם היהודי מונח בידיו יצליח להתאושש ולפקד על המערכה בתוך 24 שעות בלבד ? |יעני|

אם תשובתך חיובית הרי שאתה לא פחות פתטי מהכותב הקודם.

קר לי בך

Well-known member

נסה לחשוב עצמונית - נראה לך שאדם שעבר התמוטטות רגע לפני מלחמה כה קשה כשגורל העם היהודי מונח בידיו יצליח להתאושש ולפקד על המערכה בתוך 24 שעות בלבד ? |יעני|

אני יודע, יש לך בעיה עם העובדות,
אתה צודק, ביבי פיקד על צה"ל במלחמת ששת הימים, הרב כהנא היה במטוס המוביל להפצצה במצרים, הרב דרוקמן שחרר את הכותל וכיפה אדומה את רמת הגולן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני יודע, יש לך בעיה עם העובדות,
אתה צודק, ביבי פיקד על צה"ל במלחמת ששת הימים, הרב כהנא היה במטוס המוביל להפצצה במצרים, הרב דרוקמן שחרר את הכותל וכיפה אדומה את רמת הגולן.
מה שעושה לך טוב אלפיני :)

The Real Big Joe

Well-known member
נראה לך שאדם שעבר התמוטטות רגע לפני מלחמה כה קשה
כמה שקרן ואידיוט אפשר להיות. הוא לא התמוטט היה לו התקף חרדה. עובדה שהוא התגבר אחרי יום.

כשגורל העם היהודי מונח בידיו
זהו בדיוק. האיש היה אחראי ומפוכח ולכן מודאג עד כדי התקף חרדה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמה שקרן ואידיוט אפשר להיות. הוא לא התמוטט היה לו התקף חרדה. עובדה שהוא התגבר אחרי יום.

זהו בדיוק. האיש היה אחראי ומפוכח ולכן מודאג עד כדי התקף חרדה.
התקף חרדה , הא ? |יעני|

אני מעריך שמדובר בהתקף חרדה בדיוק כמו אז כשטענתם שמדובר ב "הרעלת ניקוטין" חחח

"התגבר לאחר יום" ?
האהההה - ילדון קטון ונאיבי שכמותך....מאכילים אותך דייסה שמאלנית ואתה בולע הכל מבלי להטיל ספק הא ? ... האמת שזה בכלל לא מעניין אותך - אם החונטה תטען שהשמש זורחת באמצע הלילה אתה תמהר לעמוד לצידה.

תעמולן שמאל טיפוסי , אני לא מתפלא.

The Real Big Joe

Well-known member
התקף חרדה , הא ? |יעני|

אני מעריך שמדובר בהתקף חרדה בדיוק כמו אז כשטענתם שמדובר ב "הרעלת ניקוטין" חחח

"התגבר לאחר יום" ?
האהההה - ילדון קטון ונאיבי שכמותך....מאכילים אותך דייסה שמאלנית ואתה בולע הכל מבלי להטיל ספק הא ? ... האמת שזה בכלל לא מעניין אותך - אם החונטה תטען שהשמש זורחת באמצע הלילה אתה תמהר לעמוד לצידה.

תעמולן שמאל טיפוסי , אני לא מתפלא.
ושוב אתה משתטה ומגדף. עד היום הזה לא הבאת אסמכתא לשום דבר שאמרת. אז מלבד היותך שקרן ובור, אתה גם נאיבי. אתה לא משטה באיש.

1ספי11

Well-known member

בהחלט נראה לי ועובדה שזה מה שהיה.
אפרופו מחשבה עצמונית. מה גורם לך להאמין שאתה לא משדר שקרים ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
בהחלט נראה לי ועובדה שזה מה שהיה.
אפרופו מחשבה עצמונית. מה גורם לך להאמין שאתה לא משדר שקרים ?
אט אט התמוטט השקר על "הרעלת ניקוטין"....אלא אם כן אתה מאמין בו עד היום ? חחחח

החונטה השמאלנית חושבת עבורכם , אתם לא מסוגלים לחשוב לבד.

1ספי11

Well-known member
אט אט התמוטט השקר על "הרעלת ניקוטין"....אלא אם כן אתה מאמין בו עד היום ? חחחח

החונטה השמאלנית חושבת עבורכם , אתם לא מסוגלים לחשוב לבד.
אומר מי שמוזן על ידי משפחת המלוכה לשעבר.
תחליף סוס לפני שיהיה מאוחר מידי.

למעלה