כל הערוצים חוץ מ- 14 מתעלמים ממשפט אולמרט שגידף את משפחת נתניהו

1ספי11

Well-known member
עזוב כפרה , אם היית מתעמק היית מבין על מה מבסס מילשטיין את הדחותיו של רבין מפיקוד.

רבין אליבא דמילשטיין סבל מהלם קרב כבר בקרב השיירות בו ברח משדה הקרב והשאיר את פקודיו מאחור תחת מתקפה ערבית.
ההיסטוריה עבור מילשטיין מבוססת אג'נדה.
אתה מסתמך על מילשטיין כי אתה מבוסס אג'נדה. אתה לא מסוגל לחשוב לבד גם איזה גלידה אתה אוהב.

Permafrost

Well-known member
עזוב כפרה , אם היית מתעמק היית מבין על מה מבסס מילשטיין את הדחותיו של רבין מפיקוד.

רבין אליבא דמילשטיין סבל מהלם קרב כבר בקרב השיירות בו ברח משדה הקרב והשאיר את פקודיו מאחור תחת מתקפה ערבית.
שקר !
זו אך טענתו של הסטוריון-חצר, עט-להשכיר נטול-כשרון... :-D

שחר 676

Well-known member
מנהל
מילשטיין אינו היסטוריון הוא עתונאי וכתבן מוכשר. לרבין היה התקף חרדה לפני המלחמה, והתקף חרדה אינו פחד, אלא סימפטום של מצוקה נפשית. הוא נשאר יטם אחד בבית ומעולם לא אושפז. לאחר יום הוא התאושש ותפקד ללא דופי. (זאת עדותו של עזר וייצמן שלא היה בדיוק מחבריו הקרובים).

למילשטיין יש אובססיה אישית נגד רבין והוא העליל עליו מיני סיפורים שמעולם לא הוכיח. אכן רבין התעלם מקיומו.
איזה קשקוש - למילשטיין אין שום אובססיה אישית נגד רבין - מילשטיין הוא היסטוריון צבאי שכתב עשרות ספרים.

ע"פ דבריו רבין ברח מאחד הקרבות למרגלות ירושלים והפקיר את חייליו למותם - גם על כך הוא מעולם לא נתבע.

אנא ממך האזן בקשב רב לדבריו של מילשטיין על רבין - מילשטיין מתחנן לתביעה שמעולם לא באה.

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
איזה קשקוש - למילשטיין אין שום אובססיה אישית נגד רבין - מילשטיין הוא היסטוריון צבאי שכתב כ 80 ספרים.

ע"פ דבריו רבין ברח מאחד הקרבות למרגלות ירושלים והפקיר את חייליו למותם - גם על כך הוא מעולם לא נתבע.

אנא ממך האזן בקשב רב לדבריו של מילשטיין על רבין - מילשטיין מתחנן לתביעה שמעולם לא באה.

אני לא זקוק לך בשביל לדעת מיהו מילשטיין. כפי שציינתי הוא עתונאי וכותב מחונן. הוא לא היסטוריון. הוא רפורטר. הוא מעולם לא למד היעסטוריה, אין לו שום תואר בהיסטוריה ומעולם לא היה בעל כהונה אקדמית בשום אוניברסיטה מחקרית. אין לדבריו המרושעים על רבין שום סימוכין משום מקור ואיש אינו שותף לכזביו. אני מכיר היטב את הנושא, והתווכחתי אתו בפרהסיה אינטרנטית והזמתי את כזביו.

אגב, אחת הסכנות של רמאים היא שאווילים מחרים אחריהן ןמוספיפים שקרים. אפילו מילשטיין לא טען שהוא הפקיר את חייליו למותם.

יש פגם קשה בהבנה הלוגית שלך, אם אתה רוצה להביא את מילשטיין כהוכחה לכך שמילשטיין צודק... אני האזנתילו עד זרא, אני קראתי אותו עד גועל נפש - ודי לי בכך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מילשטיין אינו היסטוריון הוא עתונאי וכתבן מוכשר. לרבין היה התקף חרדה לפני המלחמה, והתקף חרדה אינו פחד, אלא סימפטום של מצוקה נפשית. הוא נשאר יטם אחד בבית ומעולם לא אושפז. לאחר יום הוא התאושש ותפקד ללא דופי. (זאת עדותו של עזר וייצמן שלא היה בדיוק מחבריו הקרובים).

למילשטיין יש אובססיה אישית נגד רבין והוא העליל עליו מיני סיפורים שמעולם לא הוכיח. אכן רבין התעלם מקיומו.

The Real Big Joe

Well-known member
אתה מדגים יפה את הריקנות של מי שעושה קופי-פייסט ךדברים שהוא אינו קורא. הרי אין מחלוקת על ההתמוטטת של רבין, מהתקף חרדה עליו התגבר תוך יום. אז למה אתה "מוכיח" את מה שאינו נתון במחלוקת?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה מדגים יפה את הריקנות של מי שעושה קופי-פייסט ךדברים שהוא אינו קורא. הרי אין מחלוקת על ההתמוטטת של רבין, מהתקף חרדה עליו התגבר תוך יום. אז למה אתה "מוכיח" את מה שאינו נתון במחלוקת?
אני אסביר לך.

אתה אחד הכזבנים הגדולים שיצא לי לקרוא - מתעקל , מתפתל , מספר חצאי אמיתויות , מפזר מסכי ערפל , מנסה לגרור את השיח לעלבונות אישיים כשטענותיך נסתתמות ועוד.

אתה ואלפיני דומים כמו שני עלים של נענע.

עכשיו - מאחר ואנשים רבים קוראים את השיח חשוב מאד שיקראו דעות נוספות התומכות במילשטיין - אתה הרי רק תירוץ - אתה מספק לי פלטפורמה - אני לא באמת מנהל שיח איתך , אני מעביר מסרים מעל לראשך.

אז אתה אומר שלרבין היה התקף חרדה ממנו הוא התאושש לאחר יממה , הא ? |יעני| חחחחח

ילדון קטנטון....יאללה , כוס חלב והיידה למיטה , מחר יש בה"ס.

The Real Big Joe

Well-known member
אני אסביר לך.

אתה אחד הכזבנים הגדולים שיצא לי לקרוא - מתעקל , מתפתל , מספר חצאי אמיתויות , מפזר מסכי ערפל , מנסה לגרור את השיח לעלבונות אישיים כשטענותיך נסתתמות ועוד.

אתה ואלפיני דומים כמו שני עלים של נענע.

עכשיו - מאחר ואנשים רבים קוראים את השיח חשוב מאד שיקראו דעות נוספות התומכות במילשטיין - אתה הרי רק תירוץ - אתה מספק לי פלטפורמה - אני לא באמת מנהל שיח איתך , אני מעביר מסרים מעל לראשך.

אז אתה אומר שלרבין היה התקף חרדה ממנו הוא התאושש לאחר יממה , הא ? |יעני| חחחחח

ילדון קטנטון....יאללה , כוס חלב והיידה למיטה , מחר יש בה"ס.
היאוש והתסכול אוכלים אותך. כמעט בכל עניין אתה מגיב בגידופים אישיים כאשר אין לך שום דבר מהותי להגיב. אני תמיד מביא סימוכין לדברי בניגוד גמור לחבורה שלמה של שקרנים - מאותו צד של המפה. מי שסיפר על התקף החרדה של רבין הוא לא אני אלא עזר וייצמן - כפי שציינתי. הנה השקעה קטנה שלי להראות את אפסותך:

1641937867433.png
1641937919107.png

1641937966444.png

אז אם בא לך לגדף, תגדף את הוריך שהוציאו אותך בור, גס רוח כמו שאתה

שחר 676

Well-known member
מנהל
היאוש והתסכול אוכלים אותך. כמעט בכל עניין אתה מגיב בגידופים אישיים כאשר אין לך שום דבר מהותי להגיב. אני תמיד מביא סימוכין לדברי בניגוד גמור לחבורה שלמה של שקרנים - מאותו צד של המפה. מי שסיפר על התקף החרדה של רבין הוא לא אני אלא עזר וייצמן - כפי שציינתי. הנה השקעה קטנה שלי להראות את אפסותך:

צפה בקובץ המצורף 40579
צפה בקובץ המצורף 40580

צפה בקובץ המצורף 40582

אז אם בא לך לגדף, תגדף את הוריך שהוציאו אותך בור, גס רוח כמו שאתה
נו....מה חידשת ?

את המידע שהביא ויצמן אני מכיר כשהיית בשא"ש (בבטן של אמא שלך)...על מה אתה מתפאר בדיוק ? :)

מתרבות הערכות שהאדון יצחק רבין לא תפקד כלל במלחמת ששת הימים ולמעשה בכל תקופת המלחמה לא תפקד כמפקד כלל.

אני באמת לא מבין מדוע מילשטיין לא נתבע על כי טען בספרו שרבין אושפז בוילה שרובר בירושלים (וילה של זוג מיליונרים) וקיבל טיפולים פסיכיאטרים במהלך כל תקופת המלחמה ?

ככל שמתרבות הידיעות על מצבו הנפשי של רבין כך אנו מעריכים שהסיכויים שהוא יתאושש לאחר יממה קרובים לאפס !

כל קורא יקרא את העדויות שהובאו בשרשור זה וממש לא נראה לי שמי מהם יעריך שרבין התאושש לאחר יממה - סיפורי בדים של שמאלנים מסוגך , זה הכל.

jackie111

Well-known member
במקביל אלדד יניב יתבע את הבן המשוגע של האב המשוגע אלדד יניב.jpg

גע של המשוגע

שחר 676

Well-known member
מנהל

"ויקיפדיה" אורי מילשטיין (נולד ב-29 בפברואר 1940) הוא היסטוריון ותאורטיקן צבאי ישראלי שפיתח את הפילוסופיה של השרידות. עוסק בעיקר בהיסטוריה של מלחמות ישראל.

The Real Big Joe

Well-known member
"ויקיפדיה" אורי מילשטיין (נולד ב-29 בפברואר 1940) הוא היסטוריון ותאורטיקן צבאי ישראלי שפיתח את הפילוסופיה של השרידות. עוסק בעיקר בהיסטוריה של מלחמות ישראל.
LOL ויקיפדיה היא ממש אסמכתא. זה הרי טקסט שנכתב מטעמו. בוא נראה אם אתה יודע מהי "תורת השרידות". :D

שחר 676

Well-known member
מנהל
LOL ויקיפדיה היא ממש אסמכתא. זה הרי טקסט שנכתב מטעמו. בוא נראה אם אתה יודע מהי "תורת השרידות". :D
לא ילד שלי - לא תחמן קטן....אני לא עומד כאן למבחן - מה שעומד כאן למבחן זו טענתך האווילית "מילשטיין אינו היסטוריון הוא עתונאי וכתבן מוכשר"

אני מבין שאתה נוקט תכסיסי הטעיה אבל אנחנו לא פרייארים , אנו כלל לא דומים לגולש השמאלני דורי.

אז מילשטיין אינו היסטוריון , הא ? חחח

הרי כל כולך כזבן מדופלם המתמחה בויכוחי סרק שנועדו להתיש את השיח ולא לברר את האמת ולכן אני לא באמת מתווכח איתך - אני מלגלג עליך.

The Real Big Joe

Well-known member
לא ילד שלי - לא תחמן קטן....אני לא עומד כאן למבחן - מה שעומד כאן למבחן זו טענתך האווילית "מילשטיין אינו היסטוריון הוא עתונאי וכתבן מוכשר"

אני מבין שאתה נוקט תכסיסי הטעיה אבל אנחנו לא פרייארים , אנו כלל לא דומים לגולש השמאלני דורי.

אז מילשטיין אינו היסטוריון , הא ? חחח

הרי כל כולך כזבן מדופלם המתמחה בויכוחי סרק שנועדו להתיש את השיח ולא לברר את האמת ולכן אני לא באמת מתווכח איתך - אני מלגלג עליך.
התגובה שלך לגופו של גולש מעידה את כמה אינך מחובר בכלל לנושא.
מילשטיין מעולם לא היה חבר בשום פקולטה להיסטוריה של שום אוניברסיטה. נקודה. תמשיך לגדף. זה לא ישנה את העובדות.

קר לי בך

Well-known member

רבין ואשכול הכינו את צה"ל בצורה המוצלחת ביותר למלחמה,
המלחמה עצמה נוהלה בכישרון רב ותוצאותיה היו מעולות לעם ישראל,

אכן רבין כנראה לא לא היה מלאך אלא בן אדם עם חולשות, כמו כל אדם אחר, והתקפי חרדה מאפיינים בעיקר אנשים אינטיליגנטים ופחות נפוצים אצל טפשים.

נכון שיש כאלה שמנסים לשכתב את ההסטוריה ואת ההישג העצום של רבין במלחמת ששת הימים באמצעות הכפשות, אבל ההסטוריה תוותר הסטוריה.

The Real Big Joe

Well-known member
רבין ואשכול הכינו את צה"ל בצורה המוצלחת ביותר למלחמה,
המלחמה עצמה נוהלה בכישרון רב ותוצאותיה היו מעולות לעם ישראל,

אכן רבין כנראה לא לא היה מלאך אלא בן אדם עם חולשות, כמו כל אדם אחר, והתקפי חרדה מאפיינים בעיקר אנשים אינטיליגנטים ופחות נפוצים אצל טפשים.

נכון שיש כאלה שמנסים לשכתב את ההסטוריה ואת ההישג העצום של רבין במלחמת ששת הימים באמצעות הכפשות, אבל ההסטוריה תוותר הסטוריה.
אנחנו שחיים עד היום לאור הנצחון האדיר ב-67 שוכחים את המצב שרר בארץ במאי אותה שנה:
1641909140244.png

קר לי בך

Well-known member
אנחנו שחיים עד היום לאור הנצחון האדיר ב-67 שוכחים את המצב שרר בארץ במאי אותה שנה:
צפה בקובץ המצורף 40558
העובדות הן עובדות, רבין כרמטכ"ל הביא לניצחון גדול
היה עליו עומס ומתח עצומים, מדינה בגבולות 67 נגד צבאות עצומים ובתמיכה מאסיבית של מעצמה גדולה והביא לניצחון גדול.

ב 20-30 שנים האחרונות מדינת ישראל עם משאבים הרבה יותר גדולים לא מצליחים לנצח את החיזבללה או החמאס

למעלה