כל הכובים נופלים...

36alma

New member
כל הכובים נופלים...

כל הכוכבים נופלים כל האמיצים עוזבים כל מי שצעק שותק כל מי שצחק בוכה (דוד דאור) עלמה: "כי ככה מרגיש לי עכשיו"...

בשבילך

בשקט בשקט נרגעו הרוחות אולי אין כבר סיבה לדאגה בזהירות בזהירות מלטף אותך עוד שאף אחד לא ייפגע מאה אלף שירים, נכתבו בשביל מי? הנה עוד שיר, שאותך יפצה מה את רוצה ממני, הרי אני בעצמי לא יודע כבר מה אני רוצה שלמה כמובן כי ככה גם לי מרגיש

a n a t i 3 3

New member
חיבוקי יכול לעזור../images/Emo35.gif

36alma

New member
דווקא מצב רוח של השלמה..אבל ../images/Emo24.gif

תמיד מתקבל בברכה
ענתי...

36alma

New member
וגם לפעמים חלומות מתגשמים...(בקטנה)

חלומות מתגשמים מוסיקה: צביקה פיק מילים: מירית שם אור א. התקווה כבר ארוזה בתוך קופסא וורודה והכל נראה מוזר בארץ לא נודע הגלגל שוב מסתובב מעל מסך עשן, והאור המהבהב זוהר עליי עכשיו פזמון: לפעמים חלומות מתגשמים לפעמים כשהלב עוד תמים, לפעמים, בליל קיץ חמים, לפעמים, חלומות מתגשמים.. צביקה פיק/ שמרית אור- כוכב נולד 3

סמדר34

New member
../images/Emo140.gif אחחחחחחח השיר הזה

אני פשוט
בו... ואת, תאמיני
פשוט תאמיני

יערית

New member
"בידך אפקיד רוחי"

ולפעמים אנחנו זרים ובודדים עם כל האהבה היא לבדה היא בטח כמו קבצן בפתח זקוקה לנדבה אם בשמה תצליחי להציל אותנו בידך אפקיד רוחי בדמעות שאת בוכה גם אני בוכה איתך בדמעות שאת בוכה גם אני בוכה איתך {פאבלו רוזנברג} שיר שמרגש אותי בכל פעם..

רחלי228

New member
מציאות אחרת

... נפגשנו מאוחר מדי, ראיתי שגם את נסערת, רעדת מעט שהיבטת בעיני, אך אולי, מאוחר מדי. אולי בזמן אחר, אולי במציאות אחרת, תהיי בשבילי בשבילי מאושרת, ויופיך ילטף את חיי, אך אולי, מאוחר מדי. נפגשנו מאוחר מדי איך העזנו לקום וללכת עם פגישה כמו זאת לא מקרית בוודאי ואולי מאוחר מדי השיר מתנגן בתחנות הרדיו השונות ולא ניתן לברוח ממנו. וזה מה שמרגיש לי

אני לא מאמינה

בדיוק אתמול שמעתי את השיר המקסים הזה ברדיו. פעם ראשונה שהקשבתי למילים שלו. נהגתי וחשבתי לעצמי כמה שזה מרגיש לי ככה עכשיו.

naama78

New member
אוהבת את השיר....

ויודעת בברור ש- כל מי שצעק שותק כל מי שצחק בוכה בעצם... ייחלתי לזה....

ככה זה ../images/Emo41.gifבים..

ככה זה נופל פתאום כאילו נפתחים השמיים זה נוצץ וזוהר באור ונעלם אולי יחזור מחר ככה זה בחיים פתאום גם כוכבים נעלמים נוצצים לרגעים נופלים ואנחנו כבר לא נאחזים ככה זה קורה פתאום כאילו בנחל זורמים המים זה נדמה שזה קורה ונעלם כאילו לא היה ככה זה בחיים פתאום זה בא בגלים נוצצים כוכבים בשמיים ואנחנו מביטים מתפעלים

למעלה