כל הכבוד!

כל הכבוד!

חבר טוב שלי עשה לי כזה קטע מסריח, Fuck אני מחפש את ההגדרה של מה זה חבר טוב? אתם יכולים לעזור לי? אז ככה בכיתה ח' עברתי ל...לא משנה וגם הוא עבר אותה שנה נהינו החברים הכי טובים אחרי 3 שנים וחצי הוא בא יום ראשון ואמר לי בפרצוף: "ואללה אני רק הייית חבר טוב שלך לראות אם אני יכול להסתגל למקום החדש אבל כנראה שלא אני צריך את החברים הקודמים שלי". לרצינים שבכם מה יש לכם לייעץ? בברכה, מיסטר מותק2.

get well

New member
קודם תוציא רישיון

ואז תדבר
ואני לוקחת אותך בכל מקום ובכל שעה בנהיגה...

כאן אני חולק על דעתך...

מנהלת מנהלת אבל אני חושב, סליחה אני בטוח, שבנהיגה אין לך שמץ של מושג... אז תורידי פרופיל...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח "נוהגתמהמם"- חחח רק בחורה יכולה לומר דבר כזה!!!! חחחח מה יכול להיות מהמם בלנהוג גטי?!?! חחחח אני עדיין בטוח, למרות שהיא נוהגת מהמם, שהיא לא נהגת טובה...

get well

New member
חבל שאתה כזה שוביניסט..

יש לי כבר רישיון מעל ל3 שנים ואני נוהגת יום יום ועוד בת"א. חבל שאתה מזלזל מראש.. אבל תאמת זה לא ממש מטריד אותי מה אתה חושב וזה לא נושא ששוה לריב עליו אפילו יום טוב

גט וול יש משהו במה שהוא אומר..

יש הרבה בנות שנוהגות גרוע אבל גם יש בנות שנוגות אחלה (אולי אתם 1 מהן, הן מאוד מועטות)

תיקון משפט../images/Emo26.gif

יש הרבה בנות שנוהגות גרוע אבל גם יש בנות שנוהגות אחלה (אולי את 1 מהן, הן אבל מאוד מועטות)

הכל שטיות

יש גברים שבכלל לא יודעים לנהוג,ויש נשים שנוהגות מעולה,זה בכלל לא קשור למין הנהג. לזלזל זה הכי קל במיוחד אם לא מבינים על מה מדברים,ולעשות הכללות זה פשוט דבילי, או לא מספיק בוגר.

miki barrr

New member
חחח היו צריכים להביא את זה

את הלוחית הזו למישי ספציפית בפורום..חח

בו נגיד...

שאולי אבל ממש אולי נשים גרועות איכשהו בנהיגה, אבל בנים גרועים בהרבה דברים אחרים (בלי להעליב) והתרבות נהיגה שלנו היא על הפנים! שיהיה לכם יום נעים, וקחו דברים בפרופורציות. נ.ב- get well אני כ"כ שמח דלא פיתחת ריב על כזה בדיחה שטותית, יישר כוח!

DaAngel

New member
אםם

למען האמת אני חושבת שנשים לא יודעות לנהוג..כאילו אין זה מוזרררר שבת חושבת ככה אבל ככה זה
פשוט לרוב הנשים אין את הקטע של הנהיגה בראש...חחחח

למעלה