כל הכבוד, פשושים!

כל הכבוד, פשושים! ../images/Emo65.gif

נתתם היום הופעה נהדרת. הגעתם בכוחות גדולים, התנהגתם בצורה מאופקת ומנומסת, כבשתם את לבותיהם של חברי ההנהלה (אלה שלא נשבו עד היום), הראיתם לכולם מהי נוער מרצ, ומה היא יכולה לעשות. אפילו האיחור של הירושמלים הסתכם ברבע שעה בלבד. "גדולים", כמו שאנחנו אומרים, שמעולם לא זכו להשתתף בפעילויות נוער מרצ, היו נחרצים ביותר בנוגע לחשיבותה עבור המפלגה. שמעתי הרבה דיווחים מבפנים (ועוד מעט יגיב מי שנכח בפנים וידייק יותר), ואני שואב חיזוק גדול מהידיעה שבחשיבות הנוער מכירים גם הבכירים ביותר במפלגה. בעיקר הפליאו לעשות רן ומוסי, שהגישו הצעות (שתיים נפרדות) יצירתיות וביקורתיות, שמטרתן אחת - להמשיך את תפקודה השוטף של נוער מרצ. שמתם לב, בוודאי, כמה בוגרי נוער הביעו בכם תמיכה. עשרות בוגרים, עדיין פעילים במפלגה, חתמו על המכתב שיזם שי. רבים מהם הגיעו הערב, להפגין יחד איתכם את חשיבותה של התנועה, ואת המקום שהיא ממלאת עבור כל אחד מאיתנו. כל הבוגרים שראיתם היום, הם פעילים במפלגה. חלקם בתאי הסטודנטים, חלקם במסגרת צעירי מרצ, חלקם בעמדות מפתח כמו ברשויות מקומיות ובמקומות אחרים. אתם יודעים מיהם כל הבוגרים האלה? הם אתם. הם אתם בעוד 3, 5, 10 שנים. אתם שגדלים היום במסגרת חינוכית ערכית. אתם ששואבים היום את יסודות הצדק, המוסר והשלום. אתם שלומדים היום שאם אנחנו לא נצא ונפעל, איש לא יעשה זאת. זה המקום להודות לאנשים המדהימים שניצחו על ארגון פעולות הערב הזה (סליחה ומחילה אם מישהו פרח מזכרוני): זהר, ארז, אפרת, אביעד (החלמה מהירה!), אנבל, שי אבן, עידן גולדברגר, הנהגת הנוער: לי, דרור, עידו, סתיו, סהר, ובעיקר - לכולכם. אל תשלו את עצמכם - יש עוד הרבה עבודה. הצעת התקציב המעוותת שהוצגה בפני ההנהלה לא הייתה מקבלת אישור לעולם. התהליך טרם הסתיים, והתקציב החדש יגובש ויובא בקרוב (אני מניח) בפני ההנהלה. אבל, אני מאמין שאפשר להיות מעט יותר רגועים: התקציב החדש ישען על התמיכה הרחבה שקיבל הנוער הערב, ורוחו תהיה הרוח הצעירה, האקטיביסטית, האידיאולוגית, שכל כך נחוצה למפלגה. אני גאה בכם. שאו ברכה ותחי המהפכה. זוהי

shay_even

New member
המבחן שלכם מתחיל מחר

שלום לכולכם, קודם כל תרשו לי להגיד כמה שאני גאה בכם. עשיתם עבודה יפה ומכובדת, הזכרתם להנהלה כמה מרצ בלי נוער זה לא מרצ, ואם תרצו, אני אשמח להעביר לכם סדנא שתוכל לקחת את כל מה שעשיתם שם - שלטים, פוסטרים מדבקות כוו - ולהפוך את זה לעוד יותר רלוונטי ואפקטיבי. הנהלת מרצ לא סתם קיבלה את ההחלטה שלה. היא קיבלה את זה בזכותכם ובזכות העבודה שעשית כל השנה ובאותה ישיבה. היא קיבלה את ההחלטה בזכות הנאומים הטובים שהוכנו מראש וידעו להסביר בדיוק כמה נוער מרצ חשוב. היא קיבלה את ההחלטה בזכות הלובי החזק שהפעילו בוגרי הנוער - או כמו שזוהר אמר - אתם בעוד 3,5,10 שנים. היא גם קיבלה את ההחלטה שלה בהסתמך על זה שהנוער באמת יוכיח שהוא שווה 15% מתקציב המפלגה...שבימים אלו אמנם זה לא מעט - אבל זה הרבה מאוד. עכשיו מוטלת עליכם חובת ההוכחה, שאתם לא רק יודעים לדרוש - אלא גם לעשות. ולעשות הרבה. זוהר שוקדת בימים אלו על התוכנית שבעזרתה תפעל התנועה בימים שאחרי הש"ש...מוטלת עליכם החובה לעזור. לעזור לסניפים לתפקד, לעזור לזוהר להחזיק את התנועה, לעזור לעצמכם להרים פעילויות ולא להסתמכך על הש"ש. הבוגרים שעזרו לתנועה לשרוד את המשוכה הזו - בוודאי עומדים לרשותכם, אני עומד לרשותכם זה אני מבטיח. אבל קודם כל, לפני שאתם מבקשים עזרה מהבוגרים ומאחרים - תבטיחו לעצמכם שאתם תדאגו לתנועה, תשמרו עליה ותפתחו אותה. זרקו לכם בהנהלה כפפה גדולה מאוד. תרימו אותה, היא תתאים בול. ודבר נוסף, תאמינו לי, לשבת בהנהלת מרצ ולראות חניכה שלך נואמת בשם התנועה ומצילה אותה זה מאוד מרגש. אני בטוח שגם אתם תזכו לעמוד עוד כמה שנים באיזה מוסד מפלגתי ולראות חניך שגייסתם באיזה פעילות מייצג את הנוער. אז קדימה. תתחילו לשאול את עצמכם מה עושים, תחליטו ותתחילו לעשות. נוער חושב - נוער קובע - נוער עושה. גאה בכם! שי אבן

למעלה