כל הכבוד לריצ'רד אשקרופט

כל הכבוד לריצ'רד אשקרופט

שבא לשיר את ביטר סוויט סימפוני יחד עם קולדפליי אם כבר מדברים על שביזות, זה לראות מה שהולך בהייד פארק, ולהבין איפה אתה נמצא וכמה אתה רחוק משם פיזית, נפשית ובכל דרך אחרת. הזמן טס , אנחנו לא ...

סיימון לה בון נהייה חזיר

וההופעה של דוראן דוראן הייתה ממש חלודה. למישהו יש חוזי וודאי מתי מתחילה ההופעה של פינק פלויד ?

Cosma4

New member
חח לא הכי קשור אבל...

מישהו יכול בבקשה להגיד לי איך רושמים ביטרסוויפ סימפוני באנגלית ? אני פשוט מת על השיר הזה תודה.

על מה אתה מדבר ?

קין, קולדפליי, טרוויס, יו - 2 ... אנני לנוקס ?! על כל הכבוד לה, תעשה טובה ...

חביבי

אתה שוכח שU2 היא מהפז"מ של לנוקס, מהזמנים שהמוזיקה הייתה מוזיקה ולא מה שהיא היום , אייטיז רולז !

shalt5

New member
כן, כבוד שהם היו מתים שיהיה להם חצי

ממנו! תעשו לי טובה... קין?? "אנחנו להקה בלי בסיסט. אנחנו מה זה מאגניבים. השירים שלנו יכולים להרדים גם ילד נוירוטי שלא לקח את מנת הריטלין שלו" קולדפלי???? "אה, איזה קטע! עלינו על הגל! כנראה שזה באמת עובד, לחקות את רדיוהד רק בלי כל התחכום המוזיקלי! כמה נוח להישאב לתוך ואקום כשאין להקות מוכשרות באמת..."

Lancelot99

New member
העניין הוא.. שאנני כבר דופקת משנות

ה80 ועדיין שומעים אותה והיא מצליחה. קין, קולדפליי וטראוויס, כמה שאני אוהב אותם.. אני בספק אם עוד 20 שנה מישהו יזכור אותם בכלל.. יו2 זה יו2. בהחלט רקורד משובח לאורך שנים

רוב הסיכויים

שקין וטרוויס לא ייזכרו, בארץ לפחות רוב האוכלוסייה לא מודעת אליהם, אבל אין ספק שקולדפלאיי ייזכרו ... אם בון ג'ובי ישיר עכשיו את it's my life זה יהיה מאוד נחמד ...

shalt5

New member
אוף ממש תוכנית כבקשתך

מעניין מה הסיכויים שהוא יתן את דאנסינג ווית' דה קווין אוף ניו אורלינס אם אני אבקש ממש יפה אולי השיר הכי יפה שלו

למעלה