כל הכבוד לנתניהו....ולממשלת ישראל
..

MARIA40

New member
כל הכבוד לנתניהו....ולממשלת ישראל
..

איך זה שאנחנו לא שמענו על המחוות הללו ? האם משום שזה לא מתאים לאופי ההצהרות המתלהמות של נתניהו ,ושריו נגד הרשות, ונגד אבו מאזן ?..

טוני בלייר ברך על החלטת ממשלת ישראל להעניק מחוות לפלסטינים
אריאל כהנא, 12:37, 17/09/13 הדפס כתבה שלח לחבר שליח הקווארטט למזרח התיכון ברך על החלטת ממשלת ישראל להעניק שורה של מחוות כלכליות לרשות הפלסטינית ולבצע הקלה בגדה המערבית וברצועת עזה.

"זהו צעד חשוב בבניית אווירה חיובית יותר במשא ומתן המדיני", אמר.

יופי עלובים תמשיכו כך
.. עוד תבנו לנו כאן מזרח תיכון חדש.
..

MARIA40

New member
מה אתה חושב
?...

כמובן במידה והמידע הזה אמנם נכון...

MARIA40

New member
נתניהו לא שמאלני...הוא שרלטן ימני..בדיוק כמו

כל קודמיו מהימין...יש גנבי חול ,יש גנבי רכוש , ויש גנבי דעות ...

גוטרמן

New member
מה לא נכון בדברי שמנהיג הימין

הוא שמאלני קיצוני
אני מוכיח זאת כל הזמן ואתה?
תמיד מקשקש

סוהי

New member
להיפך,כל מה שאתה אומר נכון ומדוייק.

עובדה שמריה מזדהה איתך.........אני בטוח שהוא בטוח שבטוח שיש לך מצח גדול,גבוה ורחב.......כמו שלו.

DidiEyes

New member
חחח

שעתיים אחרי שיפרסמו את תוכן המחוות החברים שלך יתלוננו שהן לא שוות הרבה וביבי עבד על כולם או שמדובר בצעדים שהיו חייבים, אבל ממש חייבים לעשות לפני עשור.

MARIA40

New member
כלומר כאשר השמאל דיבר על נורמליזציה זה היה

בגידה, וכאשר הימין מממש את הרעיון הזה היום זו פטריוטיות וכורח
?..שיהיה ...אנחנו נאתרג אותכם רק תתקדמו ותקימו כבר את המדינה הפלסטינאית .כי הרי הסכם אוסלו כבר לא ראלי אז דובר על ישות שהיא פחות ממדינה ,והיום אתם מדברים על מדינה מפורזת...
בהצלחה....
..

DidiEyes

New member
אתה אומר ברצינות שבאוסלו סיכמו שהפתרון הסופי

שימסיים הסכסוך - ישות שהיא פחות ממדינה? זה הנולד שראה ערפאת?

מציע לך לקחת דחוף סרגל ולמדוד את המצח - אולי התחיל לצמוח לך השיער איפה שלא אמור...

MARIA40

New member
מה שאני אומר זה, שהסכם אוסלו הציל אותנו

מחלום העוועים של חולה הנפש מנחם בגין ... הסכם אוסלו בראש ובראשונה גרם להכרה הדדית משני הצדדים בזכויות הלגיטימיות של כל צד לחיות כאן...על חלקים מהאדמה שבין הירדן לים...מה ערפאת חשב ,אני לא יודע ? אני יודע על מה רבין חשב ...
https://www.youtube.com/watch?v=qNX67DFPaQc
לעומת מה בגין חשב...
http://www.knesset.gov.il/process/docs/autonomy1977.htm

blackbomber

New member
"חולה נפש" אפשר להגיד על כל אחד.

גם על רבין ויחימוביץ'.
ראית כמה זה קל ללכלך?

DidiEyes

New member
אם רבין חשב על "ישות שהיא פחות ממדינה"

בתור פתרון סופי שיהיה מקובל ע"י הפלסטינים עם ארפעת בראשם, הוא היה הזוי יותר משמעון פרס עם "מזה"ת החדש" שלו.

MARIA40

New member
למה לך לנחש מה רבין חשב..ההסכם מדבר בעד עצמו.

ההסכם הראשון
ההסכם הראשון נחתם בחשאי באוסלו ב-20 באוגוסט 1993 על ידי שמעון פרס ומחמוד עבאס. ב-9 בספטמבר החליפו רבין וערפאת מכתבי הכרה הדדית דרך שר החוץ הנורבגי יוהאן יורגן הולסט.

באיגרת הישראלית שנשלחה על ידי ראש ממשלת ישראל יצחק רבין, ישראל:
הכירה באש"ף כבנציגו החוקי והלגיטימי של העם הפלסטיני.
התחייבה לבטל את החוק האוסר על מפגשים עם אנשי אש"ף ואת ההכרזה על אש"ף כארגון טרור.

באיגרת הפלסטינית שנשלחה על ידי יו"ר אש"ף יאסר ערפאת, אש"ף:
הכיר בזכותה של מדינת ישראל להתקיים בשלום ובביטחון.
קיבל את החלטה 242 של מועצת הביטחון של האו"ם.
קיבל את החלטה 338 של מועצת הביטחון של האו"ם.
הודיע על נטישת הטרור והאלימות.
התחייב לסיים את הסכסוך בדרכי שלום.
התחייב לפעול להשגת שיתוף פעולה והסכמה מצד כל פלגי אש"ף.
התחייב להגיש לאישור המועצה הלאומית הפלסטינית שינויים בסעיפים של האמנה הפלסטינית השוללים את זכות קיומה של ישראל.

ב-13 בספטמבר נערך על מדשאות הבית הלבן, בהשתתפות נשיא ארצות הברית ביל קלינטון, ראש הממשלה יצחק רבין וראש אש"ף יאסר ערפאת, טקס חגיגי לחתימת "הצהרת העקרונות בדבר הסדרי ביניים של ממשל עצמי . על המסמך עצמו חתמו בשם ישראל שמעון פרס, ובשם אש"ף מחמוד עבאס, וכעדים מזכיר המדינה האמריקני וורן כריסטופר ושר החוץ הרוסי אנדרי קוזירוב. אחרי החתימה נערכה לחיצת יד היסטורית בין ערפאת לבין רבין המהוסס, כאשר קלינטון דאג לכך שערפאת יימנע מלנשק, כמנהגו, אותו או את רבין.

תוכן הסכם אוסלו

בהסכם אוסלו, הוחלט על נסיגת ישראל מהיישובים הפלסטיניים ברצועת עזה ובאזור יריחו, ועל הקמת רשות פלסטינית למשך תקופת ביניים של חמש שנים. משום כך, מכונה לעתים ההסכם גם "עזה ויריחו תחילה". על-פי ההסכם, מיד אחרי נסיגת מדינת ישראל מרצועת עזה ויריחו, יועברו הסמכויות בכל שטחי יהודה והשומרון וחבל עזה בענייני חינוך, תרבות, בריאות, רווחה, מיסוי ישיר ותיירות לידי הרשות הפלסטינית, ותוקם משטרה פלסטינית. לאחר מכן יתקיימו בחירות למועצת הרשות הפלסטינית. ישראל תמשיך להיות אחראית על הגנה מאיומים חיצוניים ותישא באחריות כוללת לביטחונם של ישראלים בשטחים אלה. ישראל התחייבה לבצע נסיגות נוספות משטחים ביהודה ושומרון, אך בהסכם לא צוינו האזורים והיקפם.

לאחר תקופת הביניים יושג הסדר קבע על בסיס החלטות 242 ו-338 של מועצת הביטחון של האו"ם. ההסכם קבע שהשיחות על הסדר הקבע יתקיימו לא יאוחר משלוש שנים לאחר הנסיגה הישראלית. נקבע גם שבהסכם הקבע יעלו לדיון הסוגיות בנושאי ירושלים, פליטים, התיישבות, סידורי ביטחון, גבולות, יחסים ושיתוף פעולה עם שכנים וכן נושאים אחרים בעלי עניין משותף.

אין בו שום היזכור למדינה פלשתינאית...מה אתה חושב זה ממש לא רלוונטי...

DidiEyes

New member
מצטער לבשר לך

מה שאני חושב יותר רלוונטי ממה שארפעת כתב באיגרת. יתרה מכך, ישנם אומרים שכך היה גם בצמוד למועד בו נחתמה האיגרת.

למשל, כי 242 היא מכבסת מילים ו338 מעולם לא הייתה שווה את הנייר שעליו הודפסה. כמו כן הוכח מעבר לכל ספק שהראיס לא זנח את דרכי הטרור לחלוטין מעולם. מצער שצריך להסביר לו את זה ב2013.

MARIA40

New member
אני רוצה להניח שאתה יודע על איזה איגרת אתה

מדבר...אני לא יודע...
ולומר על 242 ועל 338 שתי החלטות של האו"ם שעלי פיהם מתקיים מו"מ גם ברגעים אלו זה הזוי
ומתאים לבת יענה שדוחפת את הראש באדמה ומתעלמת מכל מה שקורא סביבה...
אם זה גורם לך להרגיש טוב....לך על זה
.

DidiEyes

New member

בוא תלמד אותי, בבקשה, על נפלאות של החלטה 338

אני מקשיב.

ברשותך, לא ביקשתי שתביא עכשיו קישור על מה גרוע במשרד החקלאות ותפתח בגיגים על גובה של מצח או אורך\רוחב של איברים אחרים.

למעלה