"כל הכבוד לי"

מולדת.

New member
"כל הכבוד לי"

בע"ה אני חולה
מתחיל החום והגרון וכל הבלאגן ועוד שבוע אני מתחתנת ובצעדים מיואשים אני אמורה ללכת עכשיו לרופא... יום טוב! מולדת

אל תדאגי עד החתונה זה יעבור

ככה לפחות אומרים.... תנסי לנוח כמה שיותר, ולהירגע. תרגישי טוב.

*מור

New member
בטח כבר נמאס לך לשמוע את זה ../images/Emo6.gif../images/Emo22.gif

תרגישי טוב, תשתי הרבה ויטמין C

שירונה

New member
אם זה עוזר...

ידוע שלחץ עשוי להשפיע על המערכת החיסונית, ולגרום בסופו של דבר למחלה. משום מה, הרבה בנות בפורום, לפי מה שאני זוכרת, היו חולות זמן קצר לפני החתונה. כנראה שזה הלחץ... בכל מקרה, תרגישי טוב, ותנסי להישאר רגועה...

dorlim

New member
זה בסדר, את בחברה טובה של כלות

בשבוע שלפני החתונה. כמעט כולן כאן עברו איזו מחלה מעצבנת ממש בימים שלפני. אין לך מה לדאוג הכל עובר. אז קבלי
גדול ותנוחי המון. החלמה מהירה

נעמה טל

New member
אכן כך

הלחץ נותן את אותותיו ברוב הכלות ומחליש מאד את המערכת החיסונית. גם אצלי זה היה ככה, וממש פחדתי שלא ארגיש טוב בחתונה. מה גם, שבדרך כלל מרוב לחץ קשה למצוא זמן לנוח. בקיצור, גם להקדיש זמן למנוחה וגם להחליט שגומרים ה-כ-ל ה-כ-ל עד נניח יום וחצי לפני החתונה (וזה אפשרי) ומאז פשוט לנוח. אם הייתי מתחתנת שוב
(עם משה כמובן) הייתי קובעת תאריך לחתונה, שבוע לפני התאריך שאגיד לכולם, פשוט מפני שהשבוע האחרון הוא די סיוטי. במיוחד כשלא מתראים (גם אנחנו לא נפגשנו). מה שכן, מיום לפני החתונה בצהריים, אחרי שעשיתי בדיקה אחרונה אצל כל נותני השירותים שהכל בסדר, נכנסתי למוד של מנוחה. ומהמקווה שהיה באותו יום בערב, ועד החופה ממש, הייתי הבחורה הכי רגועה ושמחה בעולם (ואני ממש לא רגועה באופן כללי) בקיצור, אני מצטרפת להמלצות של כולם תה קמומיל פרופוליס ואכינצאה (חיזוקית) תשתדלי לא אנטיביוטיקה כי זה מחליש מאד. והרבה הרבה מנוחה ומזל טוב נעמה

מולדת.

New member
קיבלתי זריקה../images/Emo12.gif

בע"ה ת´אמת שממש כאב לי אני וזריקות לא מסתדרים ביחד אבל הרופאה המליצה היא אמרה שאם אני לא יעשה את הזריקה אין הרבה סיכויים שבחתונה אני יהיה בריאה וישראל היה מזה חמוד הוא ממש הרגיע אותי בטלפון. וכולם מסביבי היו לחוצים(נראה לי אפילו יותר ממני.) ועד מחר אני כבר אמורה להרגיש יותר טוב! יום טוב! מולדת

אינצה

New member
מולדת, אם זה מעודד אותך

אז אני חטפתי פריחה לא נורמלית על שתי הידיים והמצח (!!!) ארבעה ימים לפני החתונה בגלל כל התכשיטים של החינה. גם הכדורים שהרופאה נתנה לי לא ממש עזרו ולא רצו לתת לי זריקה כי התגובות שלה יכולות להיות יותר קטלניות. בנוסף יומיים לפני החתונה הצטננתי חזק ואפילו בבוקר החתונה הקול שלי עוד היה מאנפף. א-ב-ל..... לקראת אחה"צ כאילו הכל נעלם הנזלת נעלמה, הפריחה נרגעה (לא לגמרי אבל כמעט) והקול שלי חזר לקדמותו. אני לא ממש יודעת להסביר את זה, אבל זה פשוט קרה. אז תנוחי הרבה ותזכרי שבאמת זה ככה - עד החתונה זה יעבור החלמה מהירה
שרון

למעלה