כל הכבוד הפועל!!!!!!!!!!!!!!!

כל הכבוד הפועל!!!!!!!!!!!!!!!

כל הכבול להפועל על הניצחון היום נגד נתניה אני מקווה שנמשיך ככה גם במשחקים הבאים יאללה הפועל!!!!!!!!!

על האש

New member
אח אבוקסיס ../images/Emo99.gif

איזה שחקן איזה הבדל... פתאום יש מי שמוסר לשחקנים לשערים (נגד ביתר). יש מי שיודע לעשות הצגות שצריך,ולבכות לשופט שצריך (דבר שהיה מאוד חסר). והכי חשוב יש בעל בית במרכז המגרש,פשו תענוג לראות אותו בקבוצה,האדום לעולם לא נראה טוב יותר ומתאים יותר כמו שעליו. עוד משהו חשוב,השינוי בהגנה. טל חן בשני משחקים מסויימים,קיבל הזדמנות בעקבות ההרחקה של גרשון. ופשוט מצוין (הצלי גול בטוח,למרות שעשה גם טעות שכמעט הורידה לי את הלב). אבל רואים שיפור ניכר במשחק ההגנה,והרבה בזכות יכול מצויינת של טל. קשה לי לראות את גרשון חוזר להרכב במהירות עם טל ביכולת כזו..
. (יש לי משהו בלב כלפי גרשון) אבל בינתיים טל מוכיח את עצמו וזה הכי חשוב ומשמח. נקווה להמשיך במגמת השיפור מול באר שבע,ושאוגבונה שסוף סוף מתחיל להסביר את מה שציפו ממנו (למרות שיכל לסיים את המשחק מוקדם יותר). אני אופטימצי ונהנה מהקבוצה. וחשוב לציין שהייתי אופטימ גם בתקופה היותר קשה פשוט היינו צריכים מישהו כמו יוסי שיתן גב לקבוצה ואת זה הוא עושה מצויין.

משחק טוב

האמת באתי באיחור יחסית גדול באתי בדקה 38 למשחק.. מזל שלא הפסדתי כלום.. תתרמו לדרבי!!! אם אתם רוצים הופעה גדולה אז תתרמו ! דרך אגב מחר אני טס לברצלונה לביקור משפחתי אבל גם לקאמפ נואו, יש משחק מול סראגוסה

על האש

New member
יפה לך נרי ../images/Emo8.gif

אחלה חוויה הלוואי עליי
. וסתם סטטיסטיקה נחמדה לגבי המשחק היום (שקשורה לנתניה). המשחק הראשון בחוץ בשנה שעברה בקופסא התסיים בתוצאה 2:2 (אחרי שהובלנו 2:0). וגם המשחק הראשון העונה הסתיים בקופסא בתוצאה 2:2. והמשחק השני בבלומפילד בעונה שעברה הסתיים בתוצאה 2:0 וכך גם היום
.

אדוס

New member
אדוס בנשמה!

אני בתור האוהד החרד היחיד נראה לי של הפועל גאה בקבוצה שלנו! ורוצה לאחל לכולנו נשמה ענקית כמו של יוסי! יאללה הפועל תמשיכו לדרוס תליגה,מחכה לך בבאר שבע! אדוס...

בשבילי טל חן הוא השחקן המצטיין../images/Emo140.gif

טל חן עלה רק לפני שבוע לבמה האדומה. נתן גם השבוע משחק מעולה. הציל שער בטוח . רץ לכל הכיוונים. הלואי שימשיך ככה. ואבוקסיס כבר אמרתי? אין לו כח . רואים זאת על הפנים .אבל המעמד הקהל הנפלא של האדומים. דחפו אותו ואת הקבוצה קדימה. כל הכבוד לאבוקסיס. היה חסר לנו כל כך . היה חסר לנו מנהיג אמיתי. שידחוף קדימה. הוא בא בזמן המתאים במקום המתאים. יש לנו משחק חשוב נגד הפועל באר שבע. אז יאללה אדומים שלי . לקרב האמיתי. מכינרת אחרת האדומה והצוהלת
חמסה חמסה שום בצל יין ולא יכולה מבלי לאחל לאדום שלנו הטס לברצלונה. טיסה נעימה. סע בשלום ותחזור בשלום .אנחנו איתך

העקרב69

New member
כנרת היו שחקנים נכון?

עכשיו הבנת והבינו אחרים שקבוצה גם אם השחקנים הטובים ביותר לא שווה כלום בלי נ ש מ ה. מי שלא הבין אבוקסיס הנשמה של הקבוצה חזר וכל אותם דחלילים ששיחקו מתחילת העונה ניהיו פתאום סופרסטארים. בקיצור עכשיו יש לנו סוף סוף קבוצת כדורגל. וכל השאלות שלך מי ישחק בשבת לא היו לעיניין.

עקרב יקר ../images/Emo141.gif

נכון שאבוקסיס נשמה .והוא הביא רוח חיים חדשה. אבל כדי שהוא יצליח.הוא צריך את ה"דחלילים" כפי שאתה קורא לאדומים. אני לא יודעת למה נכנסת לרוח קרבית? אני רוצה בדיוק כמוך.ואפילו יותר. שהאדומים שלנו ינצחו ויביאו לנו שמחת חיים וכייף לבוא למגרשים. רד מהעץ שעליו טיפסת נלחץ יד לשלום. כי שנינו רוצים אותו הדבר. עקרב . אוהווווווו איזה מזל אתה .חחחחחחחחחחחח מכינרת אחרת האדומה תמיד לעולמי עולמים. לנצח נצחים כי אין לי קבוצה אחרת ואין לי ארץ אחרת
חמסה חמסה שום בצל יין

למעלה