כל הכבוד!!!!!!! איזה רעיון נפלא

כל הכבוד!!!!!!! איזה רעיון נפלא

בדיוק מה שהייתי צריכה
אז ככה אני אמא לשני בת החודשיים וחצי והפסקתי להניק לפני כשבוע רציתי לדעת אם בגיל הזה אפשר לתת תוספת של קורנפלור בלילה (המלצה של חברה עם נסיון). והאם המעבר מהנקה לתחליף יכול לגרום לעצירויות ומה עושים עם זה תודה

lovely2

New member
תוספת קורנפלור מומלץ מ 4 חודשים

לגבי עצירויות תני לה 2 כפיות מיץ מעגבניה מסוננת והכל יחליק החוצה מיד! (הוראות של רופא ,לא לקפוץ!
) המעבר מהנקה מלאה לתמ"ל בהחלט עשוי לגרום לעצירות...

shirka

New member
|אזהרה| עם עגבניה, היא אלרגנית

לגבי עצירות, אנחנו הלכנו בשיטת המדחום (שגם היא לא מקובלת על כולם)

lovely2

New member
אם לא עגבניה אז מיץ ../images/Emo43.gifים...

שירי לא אהבה מיץ תפוזים כי היה לה חמוץ מדי
את העגבניות היא הסכימה לקבל... על שניהם המליץ לנו רופא ילדים!

shirka

New member
../images/Emo13.gif אותו כנ"ל ../images/Emo26.gif אלרגני ../images/Emo4.gif

lovely2

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

איך אני אוהבת לעשות לך את זה... קבלי עוד מכל ה-
לכבוד החג הכמות מוכפלת

cookie1

New member
יובל דווקא אוהב מיץ תפוזים

כי גם היתה לו עצירות. והכי חשוב, זה נותן לקקי ריח של מיץ הדרים, כמה נפלא
וכמובן שזה היה בהוראות רופא

shirka

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

באשר לשאלתך, לדעתי לא כדאי, עדין. מומלץ להתחיל עם קורנפלור רק מגיל 4 חוד'. אני התקשרתי לרמדיה להתייעץ ואמרו לי לא להקדים אפילו בשבוע...לא נראה לי שזה כל כך קריטי אבל כנראה שיש תינוקות שמגיבים לא טוב בגיל קטן יותר. המעבר מהנקה לתחליף בהחלט יכולה לגרום לגזים ו"עצירות" (אני שמה "" כי הרופא של נועה אמר :"בין חמש פעמים ביום לפעם בחמישה ימים יציאה- זה נורמלי"). לקיבה הקטנה לוקח קצת זמן להסתגל. ממליצה על רמדיה פורמולה כתחליף, הוא הכי קל לעיכול, לא עושה קצף ומתמוסס בקלות. רמדיה קורנפלור אני נותנת לה רק בלילה. אני מכינה אותו בסמיכות "הדלילה" יותר. לדעתי, תתאפקי עוד קצת...הקורנפלור לא מבטיח שינה ללידה שלם (אם זה מה שמדרבן אותך).
בכל מקרה וחג שמח.

מנסיוננו

היי, לפני ארבעה ימים התחלתי להוסיף קורנפלור לארוחה של אביתר. המליצו לי להסמיך לו את הארוחות כי הוא פלטן לא קטן ולהלן המסקנות: המשיך לפלוט לא ישן יותר שעות בלילה ולא נעליים (לפני הקורנפלור ישן בערך מ 22.00 עד 03.00 ואז התעורר לאכול ועם הקורנפלור התעורר כבר ב 01.00) ומכיון שאין לקורנפלור ערך תזונתי החלטנו לוותר. אבל יש לי חברות שמדווחות על שעות שינה מרובות עם קורנפלור. אני לא יודעת עם איזה בקבוק ואיזו פיטמה את מאכילה את ביתך אבל עם הקורנפלור האוכל סמיך יותר ואנחנו הינו צריכים לשנות את הפיטמה לגדולה יותר. יצא ארוך-אבל מקווה שעזרתי קצת.

מתרגשת

New member
שלום אמא של שנשן../images/Emo24.gif

אחרי שיחה עם מהנדס המזון של רמדיה... אני יכולה להגיד לך שהם ממש לא ממליצים לתת קורנפלור לפני גיל 4 חודשים. עצירויות... אנחנו בשיטה של שירקה, מדחום וחסל

טוטי30

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo24.gif ולגבי השאלות

לא ממש יודעת... אבל אני יוכלה לספר לך מהנסיון שלי: רועי מקבל תוספת דייסה לבקבוק שלו כבר מגיל שלושה וחצי חודשים, וזה עוזר לו לישון לילות שלמים (10 שעות בממוצע), וגם לי... לגבי העצירויות - לא נתקלתי, להיפך - לרועי זה דילל משהו. מקווה שעזרתי

למעלה