כל הזמן נפצע, למי יש רעיון?

כל הזמן נפצע, למי יש רעיון?

שלום! אני מקווה שזה בסדר לשאול שאלה, קוויתי שיש כאן אנשים מביני עניין :) לפני 4 חודשים זרקו לנו בפתח הבית זוג גורי חתולים בני יומיים. אני ובת זוגי כבר למודי נסיון (יש לנו חוצמהם 2 כלבים שמצאנו וחתולה שמצאנו) וגידלנו אותם והם צמחו להיות מפלצתונים חמודים. אחד מהם, מאד אגרסיבי ושובב והשני רגוע ורדום. הבעיה היא, שהאגרסיבי כל הזמן פוצע את השני. הוא נוגס בו תוך משחק ומשתולל איתו, כל פעם זה מזדהם מאד וצריך אנטיביוטיקות וכאלה. עכשיו אנחנו עוד נלחמים באחת הנשיכות ומקווים לא להגיע להליך כירורגי... מה עושים? ושאלה נוספת שנזכרתי בה פתאום- הכלבה שלנו נוהגת לאכול את גללי החתולים כל פעם. לא עוזר שהם קוברים את זה בחול, היתה גם תקופה שניסינו לאסוף את הגללים מהחצר (אנחנו גרים בדירה עם חצר) אך ללא הועיל. כל פעם היא מקיאה ומשלשלת בגלל זה ומפסיקה לאכול... האם יש לכם רעיון איך להרחיק אותה מגללי החתולים, או אולי להרחיק אותם ממנה? תודה!!

belli80

New member
ברוך הבא ../images/Emo140.gif

קודם כל - כל הכבוד על הנכונות והטיפול!!! מה שנשמע לי הכי מדאיג בסיפור הראשון הוא דווקא התיאור של האח השני - מה זאת אומרת "רדום"? חתול בגיל הזה אמור להשתולל בלי הפסקה ולא להיות רדום.. כמובן שהם נרדמים אחרי האוכל, כמו גורים של כל חיה, אבל במהלך היום הרגיל - הוא פעיל? אוכל נורמלי? שותה? עושה צרכים נורמלי? כשהאח שלו מכפכף אותו - הוא מחזיר? נאבק? הוא גם יודע ליזום מכות או רק חוטף? לגבי הפציעות - הכי טוב לנקות כל פציעה חדשה באופן מיידי בקצת אלכוהול או מי מלח. זה אמנם ממש לא נעים להם,אבל זה לשנייה וזה עובר, ועוזר מאוד למנוע התפתחויות של דלקות.. גם זה שאתה מתאר שהוא נתון להמון טיפולים אנטיביוטיים לא נשמע טוב כי זה אומר שמערכת החיסון שלו חלשה... או שאולי בכלל כל המצב ה"רדום" שלו נובע מהאנטיביוטיקה?? נסו להחליף סוג.. בכל מקרה - הייתי הולכת איתו לוטרינר נוסף, לשמוע את דעתו באשר להיסטוריה הרפואית של הקטנצ'יק...
לגבי הכלבה - אין לי מושג מה עושים עם דבר כזה.. היא ממש מוציאה את הקקי מהארגזים ואוכלת?? אולי זו בעיה של תחושת הבטחון שלה בכם? אולי אפשר לנסות להשקיע בה ולפנק בממתקים וחטיפים? בהצלחה המון, ושוב - כל הכבוד!
לילה טוב

למעלה