כל ההבדל זה וויג׳אטים

se7en7

New member
כל ההבדל זה וויג׳אטים

מכשיר ללא רוט , WIFI קבוע , קצת משחקים פה ושם ...

AD HOC

New member
אצלי 40%-60% זה המסך

ועוד 10% בערך android system בימים בלי GPS ועם אינטרנט (ויפיי/סלולרי לפי הצורך) וסינכרון רצופים.

המסך על תאורה אוטומטית.

היום הירידה היא של 1% סוללה כל 12 דקות בשימוש לעיל ע"פ ה-battery widget.

TheDevilInside

New member
קטן עלי!

מכשיר עם מסך 5', ארבע ליבות, 1.5GHZ... והחזיק עוד כמה שעות לאחר שהתמונה צולמה.

se7en7

New member
כרגע אני מתקרב ליומיים ויש עוד 10 אחוז

מעניין כמה זמן היה מחזיק בלי wifi

CrH

New member
סקרינשוט של זמן מסך בבקשה

טבלטים, אשר להם סוללה גבוהה יחסית לסלולריים, יכולים להגיע גם לשבוע וחצי STANDBY, כאשר בקושי משתמשים בהם. הנקודה היא לקבל 4-6 שעות מסך מתוך 24+- שעות סוללה.

alexdei

New member
להשאיר את המכשיר עם מסך כבוי 90% מהזמן

לא ממש משיג את המטרה....

CrH

New member
כל ההבדל הוא

שהטלפון לא נמצא בשימוש, בזמן שאתה מעליל עלילות.

תציג את זמן המסך, לא באחוזים - סקרינשוט של "מסך" תחת "סוללה". זה שהשימוש הכי גבוה בתמונה הוא "מערכת" גם מעיד דברים.

se7en7

New member
מה קרה , נפגעת שלא עושים רוט וכל מיני בדיקות

וודו.

הוא עובד בדיוק באותה הצורה , ללא רוט כל מיני לוגרים ותוכניות ״בודקות״ שימוש , כל ההבדל שהסרתי את הווג׳דט של השעון ועוד אפקש של המסך בית.

CrH

New member
תעשה מה שאתה רוצה...

...עם המשכשיר שלך, או שלא תעשה, ובדרך תאמין במה שרק מתחשק לך.

רק בבקשה, תפסיק להפיץ "וודו", שטויות, חוסר ידע והנחות שלהן אפס גיבוי.

דבר נוסף - אלא אם יש לך תואר מוכח בפסיכולוגיה, או תחום רלוונטי קרוב, אין לך שום כלים, ידע או יכולת להתמייר לדעת מה, מתי ואיך אני מרגיש כלפי המכשיר הסלולרי שלך.

המשך ערב נהדר

se7en7

New member
רוט זה וודו , מה אומר רוט ????

נותן גישה לעשות במערכת ההפעלה כרצון המתכנת , לגשת לקבצים כאוות נפשו , לשנות הרשאות , למחוק ולעדכן קבצים ... עכשיו אם תגיד לי שאין שימוש בסוללה וב-cpu לכתיבה ללוג אתה עושה צחוק מעצמך.
ויותר מזה , תוכנה שפועלת ברקע כדי לאסוף מידע לוקחת סוללה כמו כל שירות אחר.
יותר מזה , בגלל ששינו את הדלביק פעולות נעשות בצורה שונה מאשר המתכנתים היו רגילים ותוכנות כאלו שלא עודכנו ל-4.4 ( כמו וויג׳טים ותוספים למיניהם ) הורסות ביצועים.

הדבר הכי מסוכן ברוט זה שכאשר אתה מתקין תוכנה ומאשר לה רוט אתה נתת לה הרשאה לכל המכשיר לעשות בו כרצונו , אלא אם אתה יושב עם דיבאגר אתה לא באמת תדע מה המתכנת הכין לך .

se7en7

New member
שלא תחשוב שאני מתנגד לרוט לדברים מסויימים

כמו החלפת רומים , xposed וכדומה .

CrH

New member
תגובה

רוט זה וודו , מה אומר רוט ????

"וודו" זה בטוח לא, ואני עדיין מתקשה איך אתה מקשר בין שני המושגים. זה לא פריצה, זה לא האקינג, זה לא מודיפיקציה מוזרה כלשהי - זה בסה"כ הרשאת כתיבה לקבצי מערכת.

נותן גישה לעשות במערכת ההפעלה כרצון המתכנת , לגשת לקבצים כאוות נפשו , לשנות הרשאות , למחוק ולעדכן קבצים ...

יש לך טעות בסיסית בתפיסה כאן. אתה, הבעלים של המכשיר, היחיד שמאשר לאפליקציות לבצע פעולות על המכשיר. אם התקנת אפליקציה עם שלל הרשאות תמוהות, כי לא שמת לב או כי לא היה לך אכפת מספיק - אתה זה שאחראי לתוצאות.

עכשיו אם תגיד לי שאין שימוש בסוללה וב-cpu לכתיבה ללוג אתה עושה צחוק מעצמך.

באפליקציה שאני משתמש בה - בוודאי שאין. אתה שוב צועק על משהו שלא טרחת לבדוק. BBS (כך גם WAKELOCK DETECTOR, אגב) אינה מבצעת שום, אבל שום ACTIVE MONITORING. מה שהיא כן עושה, לעומת זאת, זה ניגשת לנתונים שכבר שמורים במערכת ע"י המערכת עצמה ומציגה אותם בפריסה נוחה ומובנת, כך שיהיה ניתן להסיק מסקנות מהנתונים הללו. בכל הפעלה, האפליקציה ניגשת לנתונים המבוקשים, מבצעת REFRESH לעצמה, ומציגה את הנתונים. תוך כדי שימוש באפס משאבי CPU.

ויותר מזה , תוכנה שפועלת ברקע כדי לאסוף מידע לוקחת סוללה כמו כל שירות אחר.

טעות, היא לא פועלת ברקע בשום שלב, כפי שהסברתי למעלה.

הדבר הכי מסוכן ברוט זה שכאשר אתה מתקין תוכנה ומאשר לה רוט אתה נתת לה הרשאה לכל המכשיר לעשות בו כרצונו

אז הנה, זאת בדיוק הבעיה. אתה, ורק אתה, אחראי לאפשר לאפליקציות גישת רוט. לא תתן לה הרשאה כזו - ועליך לעשות את הפעולה הזו בצורה מפורשת על מנת שהאפליקציה תהיה מסוגלת לכתוב קבצי מערכת - היא פשוט לא תגיע לשם. עצם זה שהרוט קיים, אין בכך כל סיכון, הסיכון הוא המשתמש.

אלא אם אתה יושב עם דיבאגר אתה לא באמת תדע מה המתכנת הכין לך .

ממש, אבל ממש לא - יש לי דברים יותר טובים לעשות עם הזמן שלי. עם זאת, יש מודים נהדרים ואפליקציות נפלאות שעושות את העבודה בשבילי. אני מקבל התראות על כל פעילות חשודה של אפליקציה מהרגע שבו היא מותקנת, עוד בשלב ההתקנה עצמה, ולמשך כל חייה על המכשיר. בכל התראה כזו, אני יכול לנקוט אמצעים. אני יכול למנוע מאפליקציות לגשת למקומות ולבצע פעולות גם מראש. יש אפליקציות שמסוגלות לעשות המון נזק בלי שום גישת רוט בכלל, כמו הווידג'ט שהסרת, שהחליט שבא לו לטחון לך את הרשת או משהו (כנראה גם לשלוח את הזיהוי המלא שלך ושל המכשיר אלוהים יודע לאן - הרי זה לא שקוף לך).

לסיכום, רוט אינו הבעיה ומעולם לא היה. אם כבר משהו, אז גישת רוט עוזרת, מקלה ומגינה עליך מפני דברים שאין לך שום יכולת לשלוט עליהם אחרת. בנוסף - תבדוק את העובדות לפני שאתה מציג השערות ותובנות אישיות ככאלה.

se7en7

New member
או שכן או שלא , באנדרואיד בניגוד למערכות

אחרות אתה יכול להתקין דברים מכרטיס הזכרון , דברים שלא נבדקו בכל המכשירים ודברים שלא נבדקו כלל .
הרוט שלעצמו נותן גישה כללית ולא פרטנית בניגוד לגישה של תוכנה שמותקנת כדת וכדין דרך החנות .

ההבדל בין האחריות לרוט לבין אחריות בהתקנת תוכנות היא גדולה בהרבה , רוט זאת גישה כללית בעוד שהתקנתי את התוכנה נתתי הרשאה פרטנית ואתה לא יכול להפיל את האחריות על המשתמש אלא על המתכנת של התוכנה , לספר לך על ה-backdoors שהמתכנתים מכניסים בתוכנות ( משעמום , מחשבה לעתיד ודרישות הממשלה ) דוגמאת nsa.

אני אישית סומך יותר על מפתחים מ-xda שמפרטים מה הם כותבים ( xposed ) מאשר על דברים מהחנות שלא נבדקו כלל והביקורת כוללות , לא עובד או סבבה.

alexdei

New member
לאחר כשבוע עם הרום->

אני כנראה השתמשתי קצת יותר ממך במכשיר

מכשיר עם רוט כמובן. 30 דק שיחה. 2:40 זמן מסך. WIFI דלוק באופן קבוע כמעט. ה SYNC היה דלוק גם כן מאתמול בבוקר ועד אחה"צ.
*מאתמול ב 12 בלילה ועד היום בשעה 8:45 המכשיר היה על מצב טיסה.

המכשיר - I9500 עם רום של פניקס V 10.1.

CrH

New member
תודה רבה לך

אני מקווה שזה הבהיר לכולם את הנקודה.

למעלה