כל אחד אומר לי משהו אחר

כל אחד אומר לי משהו אחר

שאלתי באורנג' לגבי הגודל של כרטיס זכרון מקסימלי שאפשר לשים ב 6230 והם אמרו עד 1 ג'יגה. כשהתקשרתי ליורוקום אמרו לי שאפשר עד 256 מגה. פה בפורום הבנתי שאפשר עד 512 מגה. יש למישהו פה ניסיון עם המכשיר ועם אחד הגדלים ויכול להגיד לי בבקשה אחת ולתמיד מה באמת מתאים ומה לא? תודה רבה וסליחה על המגילה.

ב ן 21

New member
יש לי גירסא 5.35

וזה תלוי גם בסוג כרטיס אם זה סוג כרטיס טוב או לא, כמו קינגסטון זה כרטיס טוב, אבל טראנסכארד הוא דפוק

ב ן 21

New member
החברה טובה

אבל הגירסא לא! ויכול להיות שזה לא יהיה טוב בגירסא הזאת

ב ן 21

New member
אני לא מכיר תגירסא

אבל זה גירסא די מיושנת לא כדאי לך לשדרג? אגב אתה יכול לקנות הכי הרבה תעדכן גירסא! יש לי חבר שמשתמש אם זה בגירסא 5.35 ואני בדקתי אם הוא נותן להוריד ולא עושה בעיות כשזה מופעל וזה עבד בסדר גמור, כך שהכי הרבה אתה משדרג גירסא

fire 10

New member
לאלי שאער,

שלום רב. יש לי מכשיר נוקיה 6230, ולפני זמן מה קניתי כרטיס זיכרון MMC של 512 MB. עובד מצוין. בברכת ערב טוב

לי יש 3.41

מה בעצם ההבדל בין הגרסאות? יש באמת שינוי גדול? זה שווה את הכסף של השדרוג? תודה.

fire 10

New member
אלי שאער

שוב שלום. בעיקרון, בכל גרסא יש תוספות ושיפורים של גרסאות קודמות, ושל באגים שמתוקנים. אני מניח שאם תפנה ליורוקום/חברת הסלולאר שלך ותשאל איזה גרסא תתמוך בכרטיס שמכיל 512, הם לא יענו לך כיוון שהם לא מוכנים להתחייב לקיבולת כזו, אלא רק ל 256. אני כן מציע לך לשדרג את הגרסא גם בשביל שיפורים במכשיר וגם כדי להיות בטוח (כמוני) שכרטיס 512 MB יעבוד. כאמור אני לא אומר לך מה לעשות אלא רק ממליץ, ועל כן ההחלטה שלך היא רק שלך בלבד , ואני מאמין שתעשה את השיקולים שלך. בהצלחה, בברכה,

למעלה