כלל ממליצים על אלרוב ואלרוב נדלן

מצב
הנושא נעול.

גידעון1

New member

לפי שער של 68 ש"ח לאלרוב נדלן ושער של 105 לאלרוב האמא

אתה פשוט בנאדם רע

אתה פשוט בנאדם רע
מה אתה מנסה לעשות ? לגרום למוריס/מאור/סטנלי התקף לב ? בגללך הוא עוד יפסיק לתת לנו סקירות על שוק המעו"ף.

Inoni

New member
ואני יצאתי ב-38.5... ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo163.gif

ואני יצאתי ב-38.5...

גידעון1

New member
חבל שלא קראת משהו שקוננדרום כתב

(גם בגלל דברים שקראתי פה...)
חבל שלא קראת משהו שקוננדרום כתב
היה שירשור שבו הוא ואני התייחסנו להמלצות והסברים שונים בפורום אם תאתר את השרשור הזה אני ממליץ לך בחום לקרא אותו

מאור08

New member
נאלץ להסכים איתך כלל תקועים באלרוב

בלי לגרוע מאכות החברה
אני יוצא מתוך הנחה שכלל הוציאו את ההמלצה כי יש להם סחורה לשחרר.
נדלן וזה הזמן לשחרר לפראיירים את הסחורה לפרצוף.

avi015

New member
מילא כלל תקועים אבל מה עם ibi

נדלן וזה הזמן לשחרר לפראיירים את הסחורה לפרצוף.
מילא כלל תקועים אבל מה עם ibi
שנתנו היום שער 70 שח גם הם תקועים האמת מי שנראה לי תקוע זה אתה אדון מאור

גידעון1

New member
אני דווקא לא מסכים איתך

בלי לגרוע מאכות החברה
אני יוצא מתוך הנחה שכלל הוציאו את ההמלצה כי יש להם סחורה לשחרר.
אני דווקא לא מסכים איתך
סך הסחורה הצפה בשוק של אלרוב נדלן עומד על 12% ושזה מעט לכל הדעות. בנוסף לכך אין במאיה אינדיקציה לכך שכלל פננסים הן בעל עניין בחברה כלומר אין אפילו אחזקה מינימלית של 5% במניה. נוסיף לכך את העובדה שאכן אלרוב נדלן מוכיחה את עצמה בשיעור ריווחיות יוצא מן הכלל פלוס נכסים איכותיים ביותר, מכאן נובע שהסבירות לסיקור מתוך רצון למכור סחורה נמוך בהחלט

גידעון1

New member
מוריס מה עם הסקירה של מעריב?

אני דווקא לא מסכים איתך
סך הסחורה הצפה בשוק של אלרוב נדלן עומד על 12% ושזה מעט לכל הדעות. בנוסף לכך אין במאיה אינדיקציה לכך שכלל פננסים הן בעל עניין בחברה כלומר אין אפילו אחזקה מינימלית של 5% במניה. נוסיף לכך את העובדה שאכן אלרוב נדלן מוכיחה את עצמה בשיעור ריווחיות יוצא מן הכלל פלוס נכסים איכותיים ביותר, מכאן נובע שהסבירות לסיקור מתוך רצון למכור סחורה נמוך בהחלט
מניית הברזל?

מאור08

New member
למעונינים בטריידים יומיים במעו"ף

מניית הברזל?
למעונינים בטריידים יומיים במעו"ף
מוזמנים להגיע לפורום של דוביד שם אני נותן טריידים יומיים במעו"ף.וזהירות מהשחלה באלרוב נדלן זאת מנייה לשחיטה.

מצד אחד אני מסכים איתך

אני דווקא לא מסכים איתך
מצד אחד אני מסכים איתך
מצד שני אני מאמין שכל מי שמתעסק בעסק הזה, בלי יוצא מן הכלל, יוצא מתוך אינטרס צר ואישי של ריווחיות. לגבי אלרוב עצמה, אני אכן חושב שהחברה היא חברה טובה, שאולי תהיה שווה 80 ש"ח עוד שנה שנתיים, אבל קפיצה של 30% בשלושה ימים נראה לי קצת יותר מידי.

גידעון1

New member
אני לא מסכים איתך אבל זאת זכותך

מצד אחד אני מסכים איתך
מצד שני אני מאמין שכל מי שמתעסק בעסק הזה, בלי יוצא מן הכלל, יוצא מתוך אינטרס צר ואישי של ריווחיות. לגבי אלרוב עצמה, אני אכן חושב שהחברה היא חברה טובה, שאולי תהיה שווה 80 ש"ח עוד שנה שנתיים, אבל קפיצה של 30% בשלושה ימים נראה לי קצת יותר מידי.
בכל מקרה בהצלחה

תודה

בכל מקרה בהצלחה
תודה
זה הכל כי אני בוכה שקניתי ביום חמישי ומכרתי אחרי 5 דקות... אינטרסים צרים, אני אומר לך
דרך אגב, אני גם התאהבתי בחברה אחרי שהתקשרתי ואמרתי שאני בעל מניות ונתנו לי את אקירוב. בעל בית שאכפת לו מהמשקיעים שלו, זה אחד הדברים החשובים שצריך לחפש בחברה.

מאור08

New member
מחזק את ידך סוחר יום צודק ב1000%

מצד אחד אני מסכים איתך
מחזק את ידך סוחר יום צודק ב1000%
המשך כך בטיפול שקבלת. ומעקב ההודעות בגלובס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה