כללי זהירות ברשת האינטרנט-ספר דיסק

Jony Jerusalem

New member
כללי זהירות ברשת האינטרנט-ספר דיסק

שאחרי ששמענו על הסיפור של אופיר רחום. אחרי שאני שומעים מידי יום ביומו על צעיר או מבוגר שהותקפו פיזית או נפשית, אונס או כל דבר אחר נגמלה ההחלטה לכתוב ספר שכותרתו: כללי זהירות באינטרנט הפפר מוגש בשתי גרסאות: גרסה לילדים ונוער - מחמירה גרסה לבוגרים - מכתה ט ועד ......אין סוף הספר בימים האלה מוצע להוצאות ספרים לצורך נסיון להפיק את הספר ברמה ארצית אבל בשלב זה החלטנו על הרצון לא לבזבז זמן ולתת להורים שרוצים לקנות את הספר בשלב זה ולא לחכות חודשיים שלושה עד שייצא בהוצאה כלשהי. ניתן לרכוש את ספר הילדים, ספר הבוגרים או את שניהם. הספר קיבל ברכת דרך של מספר גורמים ואנו הולכים כיום להראות אותו ולקבל את ברכת הדרך (כך אנו מקווים) של משרד החינוך. כל אדם שקרא את הספר עד היום נשאר פעור פה וכולי תקווה שהספר הזה ילמד את ילדכם ואולי גם אתכם קצת על כללי הזהירות ברשת האינטרנט כל הפרטים בקישור בתחתית ההודעה זמינות הספר לשליחה - מייד לאחר ראש השנה

אורית ג.

New member
יש לי שאלה וזו שאלה ולא התחלה של

ריב: למה ארתה עושה פה פרסומת? יש לך אינטרסים בספר או לא? לא קראתי את הלינק ולא יודעת אולי זה ספר מעולה אבל בכל זאת, אני יודעת שאתה מנהל בתפוז : למה אתה מנצל את הבמה הזו לפרסומת?

Jony Jerusalem

New member
תשובה

דוקא הכוונה שלי היא טובה יותר מאשר אתם חושבים. כל הכוונה באמת היא להביא את המודעות לנושאים שנמצאים בחיים אבל מותר לכם לכעוס עלי ובצדק. אני לא באתי פה לפרסם מוצר של חברה עיסקית גדולה או רחבה, כתבתי ספר, הספר אני מקווה יופץ בדרכים מקובלות ובנתיים ראיתי לנכון להפיצו פה בשביל ההורים והילדים הצעירים. אבל כנראה שזה רחוק מליבכם, כנראה שהילדים שלכם מחוסנים מתקיפות ופגיעות אז כל מה שנותר לי הוא לבקש מכם סליחה על שרציתי להיות טוב ומבחינתי אתם יכולים למחוק את ההודעה הזו. הרווה של 10 שקלים מספר כזה תאמינו לי הוא לא הדבר שאני אתעשר ממנו ואני בטוח שאתם תתעשרו מזה שהילד שלכם יהיה יותר מוגן אבל כמו שאומרים - זכותכם לכעוס ואם אתם לא מבינים את העניין חבל אבל תמחקו את ההודעה הזו

אורית ג.

New member
דווקא הכוונה שלך היא נורא נורא טובה

הרבה יותר טובה מהכוונה שלי שפגיעה בילדי רחוקה מלבי. כי ככה זה אני, שהילדים שלי מחוסנים מפגיעה ותקיפה , לעומת אתה שרק רוצה 10 שקלים מכל גולש בתפוז אבל לא מתכנן להתעשר מזה. לפחות לא בדרכים מקובלות. אז בינתיים אתה עושה כאן פרסומת וגם מאשים אותי שלא אכפת לי ורק רוצה שהילדים שלי יקראו מה שיש לך להגיד על ניצול באינטרנט וישלחו לך 10 שקלים. ומותר לנו לכעוס עליך. ובצדק. הבנתי נכון? פיספסתי משהו?

למעלה