כללים בססים בזמן נהיגה

davidx

New member
כללים בססים בזמן נהיגה

אני עוד מעת מתכוון לגשת לטסט אז כתבתי כמה כללים בססים כדי לא לשכוך (באיקר מהיתרגשות) עודה לכם אם תוכלו להוסיף לי עוד 1-לפני עצירה או תחילת נסיע להיסתכל במרא הפנימית והחיצונית 2-להיסתכל קדימה לאופק להיות יצירתי בתנוע בסתיע והישתלבות 3-לא עוברים לנתיב מבלי להיסתכל לכול עורכו 4-לפני פניה להעת ולהחליף להילוך שני 5-כש הסדע ראיה מוגבל יש לנסוע בהילוך ראשון 6-לפני פניה שמואלה להיסתכל אם הכביש חד סיתרי או דו סיתרי 7-לפני פניה להיסתכל במראה הפנימית 8-כניסה לכיכר בהילוך שני 9-בין שתי מכוניות צמודות נוסעים בראשון 10-לנסוע בנתיב הימיני של הכיבשה 11-במהלך פניה להיסתכל אם סיבוב הראש לשני הכוונים 12-לצד שמאל לכביש דו סיתרי פונים בקשת רחבה 13-לנסוע כמטר מהמכונית החונות 14-כאשר יש כמה נתיבים לפניה נכנסים לנתיב הימיני ביותר 15-לצאת כאשר עומדים לוחצים גז חלש ולעת משחררים את הקלץ'בנסיע לאחור 16-לא לוחצים גז רק משחחררים את הקלץ 17-התסטרים בודקים את השליטה ברכב בפניה ימינה 18-כאשר פונים לצד שמואל נכנים לנתיב השמאלי וחוזירים לימין 19-לצאת מחניה מסתכלים בחוץ ומאותתים 20-בפניה לא מחזיקים את הקלץ 21-להיות ארני לתנוע מסביב!!!!!!!!!!!!(הכי חשב)

RozwareZ

New member
טוב

דבר ראשון אם אתה רוצה שאני יכתוב התייחסות למה שכתבת אני יכתוב לך כי יש פה כל מיני דברים לא מובנים ולא ממש נכונים ותוסיף שחובת איתות בכל תנועה של הרכב (פנייה, סתייה, התחלת נסיעה וכו) וגם שבפנייה ימינה הפנייה צריכה להיות קרוב כמה שאפשר... ובתמרור עצור ללא קו עצירה יש לעצור בשדה ראייה אין לי כח לחשוב על עוד
אבל יופי של דבר עשית זה בטח יעזור לך

davidx

New member
כן אבל

אלו דברים ממש מובנים וברורים ואני רשמתי כול מיני דברים שאני פשוט מפחד לשכוח שלא ברורים ממלו

sattla

New member
וב-14 יש לך טעות

אם אתה ברמזור שיש 3 נתיבים ושלושתם פונים שמאלה אתה מסיבה לא ברורה באמצעי לאיזה נתיב אתה נכנס? לפי מה שאתה אומר אז לימני אז מה יקרה לאוטו שליידך? אז כשאתה פונה אתה פונה מהנתיב שלך לנתיב שלך ולאחר הפנייה אתה חוזר לנתיב הימני! ואתה בשום אופן לא עובר (או אפילו חושב על לעבור) נתיבים בתוך צומת.

sattla

New member
ועוד משהו... לגבי 5 ו-9

פעם הבאה אני יקרא הכל ורק בסוף יגיב
אז לגבי נסיע בראשון... זה לא בריא לאוטו כלל אני לא בטוח לגבי טסט אולי בטסט צריך לסוע בראשון אם כן אז אני אתפלא... בכל מקרה אל תק את זה כהמלצה פשוט תשאל את המורה שלך אם לא עדיף לאט בשני..

למעלה