כלילת קורס ישן במסלול לימודים חדש

Another Girl

New member
כלילת קורס ישן במסלול לימודים חדש

היי,

שאלת תם (כנראה שבאמת
): בעבר הייתי רשומה לתואר במסלול של לימודי תקשורת. במסגרת התואר עברתי (בהצלחה מרובה) את הקורס "מבוא לסוציולוגיה". לאחר הפסקה ממושכת חזרתי ללימודים, הפעם לתואר במסלול דו חוגי - תקשורת וקולנוע. לצערי אותו קורס לא נכלל בו (וחבל, כי אני עדיין לומדת תקשורת, וזה היה קורס חובה אז).

פניתי במייל לחבר'ה מהאוניברסיטה ושאלתי האם יש אפשר להחשיב את הקורס ונקודות הזכות שלו במקום אחד מהקורסים האחרים שאני צריכה לקחת במסלול החדש. בכל זאת, חבל על הכסף, הזמן והציון הגבוה. התשובה שקיבלתי הייתה "לא ניתן" שרירותי.

השאלה שלי היא בעצם אם אני צריכה להסתפק בתשובה הזו, או שיש סיכוי לקבל תשובה אחרת בערכאה אחרת. אם כן, איזו? איך לפנות? והאם הם נוטים להיעתר לבקשות מהסוג הזה?

תודה מראש על כל תשובה.

אני מניחה

שלא הייתה לך תכנית לימודים מאושרת שהמשכת לפיה.
ברגע ששינית מסלול, בעצם הסכמת לתנאים של המסלול החדש.
זה חלק מהעניין של האו"פ -
מצד אחד נותנים להמשיך מהנקודה שהפסקת, מצד אחר זה נתון כמובן לשינויים בתוכניות הלימודים.
לתוכנית לימודים מאושרת יש "פג תוקף" (אינני זוכרת של כמה שנים בדיוק. 5 או 6).

אם היה במסלול שלך קורסי בחירה חופשית

היית יכולה לשלב את הקורס כנקודות בחירה חופשית. עד כמה שזכור לי במסלול שלך אין בחירה (מלבד בחירה בתוך התחום למשל בין מגוון קורסים שונים בקולנוע וכו) ועל כן הקורס לא יוכל להשתלב

אני לא חושבת שיש סיכוי שישנו את תכנית הלימודים באופן ספציפי עבורך ויאשרו לך לא ללמוד קורס חובה אחר בכדי לכלול את הקורס שעשית בעבר.

לא נורא - הצלחת אז, אני בטוחה שגם תצליחי בקורסים הנוכחיים

למעלה