כליבה הפוכה-שלום חברים

כליבה הפוכה-שלום חברים

אני מחפש שני אביזרים ולא יודע איך הם נקראים בשפה המקצועית. 1-כליבה הפוכה:אם כליבה מהדקת, אז אני צריך מכשיר שמרחיב/פותח. למשל שאפשר לשים אותו בין שני משקופים ולהרחיב את הפתח. או בארוך שהדפנות נוטות פנימה, אז שיחזיק אותן עד שנחבר את הגב 2-עקרון דומה. סוג של מוט עם תופסנים בקצה שיכול לשמש כמוליך לחיתוך קווים ישרים בעזרת ג'יגסו. תודה

Ron 99

New member
תמצא בדרור או חנויות אחרות

1. קליבה של IRWIN שנקרא QUICK GRIP. מגיעה באורכים וסוגים שונים. הראש הקבוע ניתן לשליפה ולהרכבה בקצא השני. במצב זה, מרחיק. 2. זה ניקרא סרגל חיתוך. מגיע באורכים של עד 1.20 מטר. יש יותר מסוג אחד בשוק. הזול הוא לא מוצלח.

yoavliberman

New member
סרגל הכוונה והידוק לחיתוכים תוצרת ישראל.

כמו רון, גם אני ממליץ על הכליבה של IRWIN לצורך דחיקה של חלקים. חברה ישראלית בשם גטור מייצרת מוט הידוק וסרגל הכוונה כמו שאתה מחפש. http://www.gatorclamps.biz/cnc.aspx

yulevi

New member
קליבה הפוכה של GATOR

למעשה היא משמשת גם להידוק עליה שמעתי חוות דעת חיוביות מחברים שמשתמשים בסדרה זו של הקליבות

milch

New member
כליבת צינור רגילה

מיעדת לכך ע"י הפיכת הלחחים, במקום להדק, לפסק. אני משתמש כך לפילוס ותמיכה של ארון עד לקיבוע על הקיר. כל מה שצריך זה צינור מתאים באורך/גובה. חבל על הכסף לכליבה יעודית לפיסוק בלבד.

miromiro

New member
אלכס,תוכל לפרט את ההסבר

או עוד יותר טוב לצרף תמונה. הכליבה של גטור דיי יקרה אני חשבתי לבנות כזה ממוט הברגה גדול, עם איזה אום ארוך באמצע-לא יודע לא סגור על זה. תודה

milch

New member
יותר טוב לצרף תמונה

מה שנשאר זה להתאים את אורך הצינור

igal1albag

New member
כליבה הפוכה

אתה יכול לבנות לבד בעזרת מוט הברגה עבה אשר נכנס לתוך צינור מים לדוגמה של חצי צול בעזרת אום על מוט ההברגהלסובב אותו וליצור לחץ בהתאם לנדרש.

למעלה