כלבנית בצבא

ברה

New member
כלבנית בצבא

לא, אני עדיין לא כלבנית, אני עדיין בי"ב ואני גם לא יודעת עדיין מה קורה איתי בקשר לצבא אבל מה שכן אני מנסה ורוצה מאד להתקבל ליחידת הכלבנים לשכת גיוס לא עוזרת לי ורק אומרת כי המיונים ליחידה אינם קד"צ ושאני אוכל לברר פרטים ולבט את רצוני רק ביום גיוסי(עוד הרבה זמן אגב)בבקום ואני לא מתכוונת לחכות אז במיוחד משום שאיני מאמינה כי אקבל הענות גם שם. דיברתי עם חובש מהיחידה באחד מהפורמים והוא אמר לי שלבנות בעיקר צריך פרוטקציה, אני מתה על חיות ומעריצה כלבים ולכן אני כל כך רוצה ששרותי בצבא יהיה זה. שמעתי קצת סיפורי זוועה על כך שהתנאים בכלבייה שם לא משהו ולא נותנים לכלבנים לקחת את הכלבים איתם הביתה בעיקר כדי שלא יקשרו עליהם מידי משום שמבוא מועד הם יאלצו אולי להפרד אבל אני מאמינה שאם אני אתקבל לשם, אני אעשה את כל שביכולתי לשנות את מצבם שם למרות שאני לא ממש יודעת לביטחה מהו אני יודעת לפי כתבה שקראתי בעיתון על היחידה שהקשר והאהבה בין השניים(הכלב והכלבן) הוא מאד חזק. בנוסף בינתיים לכלבניות פתוח רק אגף חילוץ והצלה שמצידי זה מצוין עוד יותר. אני יודעת שאולי ההודעה לא הכי קשורה לנושא הפורום אבל קיוויתי שאולי חלק מבינכם יודעים משהו בנושא ואולי יותר טוב יש בידיהם את הידע או היכולת כדי להגביר את סיכויי להתקבל ליחידה מצפה לתגובה מכם

TheFinalCow

New member
התמזל מזלך...

ומנהל הפורום (השני) היה כלבן
כעת רק נותר לחכות לאדון "הגולדי" שיבוא ויחלוק עימנו חוויות.... ולמרות זאת אני אנצל את השרשור להתחיל שרשור על ניצול כלבים בצבא: אני יודעת שעברנו על זה בעבר, אבל זה בדרך כלל היה לגבי כלבי נחייה ולא לשימוש צבאי... אני חושבת שכל שימוש וניצול שפוגע בכלבים, למטרות האדם הוא פסול. עכשיו רק נשאר לראות מה חברי הפורום האחרים חושבים... ובעיקר חברי הפורום שמצדיקים כלבי נחייה - גם כלבים ב"שירות" הצבא זה בסדר

TheFinalCow

New member
נפלא אבל...

תשתדלי בבקשה לשרשר את ההודעות שלך לאותו השרשור... כלומר - ללחוץ "הוספת תגובה" לאותה הודעה שאת רוצה להגיב אליה ולא ללחוץ על "הוספת הודעה" בעמוד הראשי מכיוון שהודעות באותו נושא צריכות להיות מחוברות אחת לשניה.... שרשור הוא שרשרת הודעות באותו נושא... עכשיו אני העברתי את הודעתך לשרשור המתאים, אך השתדלי בבקשה לעשות זאת בעתיד על מנת שיהיה רצף של אותו הנושא... ליזי
ואהה כן - ברוכה הבאה לפורום

adva g

New member
כלבים בצבא

ברגע שמסכנים את הכלב או גורמים לו לסבל- לדעתי זה פסול. אין לי כל כך הרבה ידע בנושא, אבל אני משערת שברוב התפקידים של הכלבים בצבא, הכלבים לא מוחזקים בתנאים טובים ובטח צריכים לעבור אילוף, שיכול לגרום להם לסבל והכי גרוע הם התפקידים בשטח אש שמהווים סכנה ממשית לכלב. אם היו תפקידים לא מסוכנים ושלא דורשים אילוף אכזרי, אלא רק שימוש בחושים המפותחים יותר של הכלבים, לא הייתי מתנגדת, אבל הבעיה היא איפה הכלבים יוחזקו.

goldyboy

New member
שלום לך ברה ../images/Emo24.gif

וברוכה הבאה לפורום. אז ככה, את רוצה להיות כלבנית בצבא? אוקיי. אז ככה. כשהגעתי לצבא לא היה לי מושג על יחידת הכלבנים. לא ידעתי בכלל שיש דבר כזה בצבא. רק כשהגעתי לבסיס קבוע ראיתי ואז התחלתי להילחם שיעבירו אותי לכלביה, מה שבסוף הצליח, אחרי ריתוקים ומעצר. מקווה שאת לא תיאלצי לעבור את דרך הייסורים שאני עברתי, ושזה יבוא לך בקלות. אז נשלחתי לקורס (הייתי בחיל האויר) בבסיס חצור ליד צומת כנות, קורס שנמשך 3 וחצי חודשים. הוא אמור היה להיות יותר קצר אבל חלק מהזמן סינג'רו אותנו לבניית הכלביה של הקורס. מקווה שגם את זה לא תצטרכי לעבור. בקורס למדנו אילוף למשמעת בסיסית, ויצאנו משם עם שלב 5 (היה לנו תג שלב מגניב עם ציור של ראש של כלב וסימן השלב וכל מקום שהלכתי אנשים התלהבו מזה). ואז חזרתי ליחידה שלי ושירתתי עד השחרור בתור כלבן. זה הסיפור שלי בקצרה מאד. יש לי המון מה לספר מהתקופה שלי בצבא. למרות שעבר כמעט עשור מאז הייתי בצבא אני ממש זוכר את הכל כאילו קרה אתמול. חשבתי להתחיל פינה חדשה, "יומן כלביה", ולספר על דברים שקרו שם. לא בטוח שהחבר'ה יאהבו את זה, בעיקר החבר'ה שמתנגדים לכלבים בצבא. אם תרצו, אפתח. איך מתקבלים ככלבנים לצבא? או שמבקשים את זה במנילה או שמבקשים את זה בבסיס, אם יש שם כלביה (בחיל האויר קרוב לוודאי שיש), או שאפשר לבקש לעבור ליחידה אחרת, ששם יש כלביה. מה בנוגע לתנאים של הכלבים? לא מעודד. אבל הרוב המוחלט תלוי בכלבן. אם הכלבן הוא אחד שממש אוהב כלבים ומשקיע, הכלביה והכלבים ייראו בהתאם
. לעומת זאת, אם הכלבן "זורק זין", הכלביה והכלבים ייראו בהתאם
, ויש מקרים כאלה, שכלביות נראות זוועה, כלבים מתים או חולים ולא מטופלים. כאן בפורום התנהלו הרבה דיונים על הנושא אם זה בסדר להחזיק כלבים בצבא. מאחר ובתור כלבנית אני מניח שלא ממש תוכלי לשנות את המצב (ע"י זה שתגרמי לצבא לא להחזיק כלבים) אני בטוח שלפחות תדאגי לשפר את התנאים שלהם ולדאוג לרווחתם. ואני לא מאמין בגישה של הכל או כלום - ז"א, אם יש כלבים בצבא אני לא הולך להיות כלבן. שלא יהיו כלבים בצבא! ברור שזה עדיף, שלא יהיו כלבים בצבא. אבל אם כבר יש והמצב לא הולך להשתנות בקרוב, אז עדיף כן ללכת ולדאוג לפחות שהתנאים שלהם יהיו כמה שיותר אנושיים, בהתאם לנסיבות. אם אין מצב לזכויות, לפחות נדאג לרווחה. אני השקעתי את הנשמה שלי בכלביה ובכלבים ולכן במשך שנתיים הכלביה שלי היתה מקום ראשון בחיל האויר, והכלבים נראו כאילו יצאו מתוך ז'ורנל. אז בואי נסכם שהתנאים ההתחלתיים של הכלבים הם זוועתיים (קשורים לכבל כל היום, חשופים לפגעי מזג האויר), אבל מי שהולך להיות כלבן באמת מתוך אהבה לכלבים יכול לשנות בהרבה את המצב. ודווקא אני לקחתי כלבים הביתה מהבסיס ואף מסרתי כמה לאימוץ בבתים של אנשים מהבסיס. רק דבר אחד חשוב! זה מקצוע מסוכן, ואני ננשכתי 25 פעמים במהלך השירות שלי. כלב הוא חיה מאד לא צפויה ויש להיזהר מאד. אני לא אומר את זה בכדי להפחיד אותך, ואולי תעברי שירות שלם בלי שריטה, אך יש לקחת בחשבון את כל האפשרויות. שיהיה בהצלחה

TheFinalCow

New member
שאלה לי אליך גולדי...

למה הצבא בכלל מחזיק כלבים
(הרי יש סיבה לניצול הזה) מה התפקיד שלהם שם

goldyboy

New member
כלבים בצבא

בחיל האויר, למשל, כלבים מוחזקים לשם הרתעה (בצבא יוצאים מנקודת הנחה שערבים מפחדים מכלבים). רוב הכלבים בחיל הם כלבי כבלים, והם מתרוצצים על הכבל שלהם באזור שמוגדר להם ויש להם שם מלונה וכלים לשתיה ולאוכל. חלק מהכלבים הם כלבים אישיים של הכלבנים, על פי רוב מאומנים למשמעת בסיסית, חלקם מאומנים לתקיפה והגנה (מי שעבר את שלב 7), חלק מאד קטן מהם (כמה אחדים) מאומנים בגילוי חומרי נפץ (רק מי שעבר את שלב 12, שזה קורס של כמה חודשים שעוברים במשטרה, ורק מדריכים נשלחים אליו, וגם לא תמיד). ביחידות קרביות מסוימות הכלבים משמשים לפיזור הפגנות ולוחמה בטרור, ושם מלמדים את הכלבים לזהות טרוריסט (על פי רוב, האיש הכי דומיננטי בחדר. יש פעמים שהוא היחיד שעומד כשכל השאר שוכבים או יושבים). זה מה שלימדו אותי בקורס. אולי דברים השתנו מאז.

בומבמלה

New member
גולד תגיד

חשבת פעם מאיפה הכלבים מגיעים? ומה הם עוברים? כי אני יודעת. אני עברתי משרד בצבא כי התנגדתי בכל תוקף. לצערי הרב אני לא יכולה לפרט מפאת סודיות (משהב"ט.

goldyboy

New member
מכלביות עירוניות

אני אישית הייתי נוסע לכלביות עירוניות לקחת משם כלבים. חלק מהכלבים הצלחתי גם להוציא מהצבא לבתים של חיילים מהבסיס.

doronimous

New member
צהב

שימוש בכלבים בצבא, לצורכי לוחמה (ביזנס לאנשים בלבד) דומה לשימוש בילדים בסרטי פורנו (ביזנס למבוגרים בלבד) רק שהכלבים גם נהרגים לפעמים ולא רק מז... להם ת'צורה

למעלה