כלבים נטושים !!!

כלבים נטושים !!!

היום ביקרתי אצל השירות הוטרינרי העירוני בעיר מגוריי תל אביב, על מנת לחסן את כלבי. חצר השירות הוטרינרי היתה תחוּמה בכלובים ובהם עשרות כלבים נטושים נבחניים מסכנים שכאילו קוראים לעזרה, קוראים לנו לתשומת לב, שנבחין בהם, שנתייחס אליהם, ש...נאמץ אותם. פשוט מאד, כלבים שמחפשים אהבה, ומחפשים בית חם ואוהב, שרוצים שנוציא אותם מבית הכלא הנוראי הזה. כל כך כואב הלב על החיות המסכנות הכלואות האלה, בחוסר תנאים. אנא, אם יש מי מכם שאוהב כלבים, שאכפת לו מכלבים, שלא מחפש דוקא כלב גזעי למען הרושם, אזי, אנא, בואו ואמצו לכם כלב. תאמינו לי, תמצאו בו חבר אמיתי, חבר שיאהב אותכם יותר מכל , חבר שתמיד יהיה נאמן לכם, מסור לכם, ולעולם לעולם יודה לכם על כך ששחררתם אותו מבית כלאו ונתתם לו חיים אמיתיים של כלב ביתי. עדכנו גם את החברים שלכם. תאמינו לי, תעשו מעשה נהדר, וגם תרוויחו נשמה אוהבת.

אהובה חסרה

גם אני קורא כאן ,ובמיוחד למי שגר בקומת קרקע, לאמץ גור כלבים. ת'מינו לי שההשקעה משתלמת.

קונן היפה

הערה לתגובתך. אני איני גרה בקומת קרקע, ואימצתי כלב, כך שגם בדירה, אמנם יותר קשה, אבל ניתן לגדל. ו...לא חייבים לאמץ רק גור, יש גם המון כלבים בוגרים שמחפשים בית חום ואוהב. וכלב בוגר לא צריכים כבר לחנך, זה הליך קל יותר מאשר לאמץ גור כלבים.

למעלה