כלבים ונקיון. לבעלי חוש הומור בלבד!

efratos25

New member
כלבים ונקיון. לבעלי חוש הומור בלבד!

עלה לי היום תוך כדיי ניקיון הבית... תוספות יתקבלו בשמחה

החוקים, כלבים ונקיון

1. יש יחס בלתי הגיוני בעליל בין כמות הפרווה שעל הכלב שלך לבין כמות הפרווה שממשיכה לנשור מידיי שבוע על הרצפה.
2. פרווה לא באמת יוצאת אי פעם מהספה. גם לא עם השואב. באמת. כבר תפסיקו לנסות.
3. המצב באמת גרוע כשאתה מגיע לשטיפת מכוניות והבחורצ'יק שם רואה את הרכב שלך ומאיים להתפטר.
4. בסוף אגב זה נסגר על העלאה במחיר כי "זה ממש איום".
5. שני כלבים זה פי שלוש פרווה. למה? חזרו לסעיף 1.
6. קיים כוח גיאופיזיקאלי שכל תפקידו הוא לוודא שהפרווה הנושרת תתקע במקומות שהכי קשה לנקות: ליד התנור, מתחת לספה ובפינות שמאחורי הלשונית של הדלת.
7. אותו כוח גיאופיזיקאלי אגב גורם גם לכך ששיער כלבים ייכנס גם למקומות בהם הכלבים לא היו מעולם.

החוקים, הגרסה הכלבית:

1. השואב הוא אוייבך! כאשר הוא נוהם עלייך, תקוף אותו על ידי נביחות וקפיצות נמרצות!
2. המטאטא הוא חברך למשחק! נסה להזמין אותו לשחק איתך ואל תוותר עד שתצליח!
3. היה נכון! כאשר בעלייך מנקים מתחת לספה היה סמוך ובטוח שיצא משם איזה כדור אובד.
4. מצאת ערמה של חול/ שיער/ לכלוך? זה הזמן לנחות שם ולהעיף הכל לכל עבר!
5. כאשר מים עם סבון נשפכים על הרצפה, תפקידך הוא לטייל בין המים, ולעלות ולרדת מהספה/ מיטה כמה שיותר פעמים.
6. אם הבעלים שלך מתחכמים ומוציאים אותך בזמן השטיפה, אל תוותר! תנסה להתלכלך במשהו בוצי במיוחד טרם תחזור לבית הנקי. אפשרות סבירה נוספת היא להתגלגל בקוצים ולפזרם בבית
7. בעלייך מנסים להעלים זכר לקיומך על ידי טאטוא הרצפה! התעקש להשאיר חלק ברצפה שלא יטואטא על ידי שכיבה ללא תזוזה באמצע הסלון. אם יש באפשרותך, מקום אסטרטגי יותר כגון המעבר או המסדרון יהיה אף משמעותי יותר.

עד כאן
לילה טוב. ממני, שאני נשבעת שהבית היה מצוחצח. אז מה אם עכשיו הוא מלא קוצים?

sivi1964

New member
חסרה השורה התחתונה....

מה התוצאות???

ואת מוזמנת לקורס קצר ובסיסי בנוהל ניקיון וצחצוח הבית כשהולכי על 4 הם במסות.....

{מי סופר 2 כלבים?
את עושה צחוק.
}

efratos25

New member
נו יאללה!

נראה אותך! לג'וי יש ADHD ברמה קשה, אפ'חד לא יכול עליה

האמת שדווקא עם השואב והמטאטא היום היא בסדר, אבל כל השאר...

אלדיה

New member
השורה התחתונה אצלנו....

איזה יופי שהבית נקי, עכשיו אפשר לעשות מחדש פיפי בדיוק מתחת לשולחן אחרי שהכיסאות הורדו ממנו

ויקי123

New member
עוד אחת

כשהבעלים מחליפים מצעים, חייבים להתיישב באמצע...
אצלנו הכלבים די אדישים לשואב ולמטאטא. טורנדו דחף את האף לפתח של השואב, כנראה כדי להבין מה עושה כ"כ הרבה רעש או אילו ריחות יוצאים ממנו.
הכי מבאס בשבילו היה כשניקיתי את הספה עם אבקת כביסה וחסמתי אותה עם כריות כדי שלא יעלו עליה. הוא הסתכל עליי, על הספה, עליי, על הספה, לא הבין מה נפל עליי.

בילי28

New member
אצלי אלה החתולים (במיוחד רומי)

שמתיישבים באמצע המיטה כשאני מחליפה מצעים. או לחילופין, על המזרון, כך שהמצעים החדשים נפרשים מעליהם. בד"כ הם לא זזים מהמקום גם במצב כזה.

אoיה

New member
גם אצלי החתולה

נדחפת לתוך ציפות או עושה הר קטן מתחת לשמיכה ולפעמים לסדינים.
היא מוכשרת מאד במעבר בין המיטות ובין המצעים הטריים.

elin86

New member
לחלוטין

רק שאצלינו כנראה יש את הגרסא החתולית שאומרת
שכשבעלייך התחילו לשטוף איזה חדר והוא רטוב תתגנב פנימה תתחבא מתחת לספה ותן להם לנסות להוציא אותך משם.. אחלה משחק להעביר את הזמן!
מים זה כיף וסיבה מעולה ללכת לבדוק מקרוב את הרצפה הרטובה!
אצלינו מילי היא מלאך.. היא גם לא משירה שיער וגם יושבת יפה על השטיח בזמן במנקים מסביב ולא זזה עד משתייבש..את צ'אי אנחנו סוגרים בחדר אחרי ששטפנו אותו. זה הכי בטוח :)

אלדיה

New member
ועוד גרסה חתולית

אה, יש שם חדר נקי, אני אתגנב לאט לאט עם כפות רגלים שבאו מהחצר וטבלו במים שבסלון, ואמא תוכל לאתר אותי לפי פסיעות הבוץ שעשיתי בחדר הנקי

בילי28

New member
לי אין שואב, ואני מטאטאת את הבית עם מגב

ובאופן סיסטמטי, כל פעם שאני מתחילה לטאטא את הבית, בילי מביא לי את הכדור שלו כדי שאשחק איתו. אז אני משלבת את הטיאטוא עם משחק, ומשחקת איתו גולף. כלומר, הודפת לעברו את הכדור עם המגב.

אגב, הכלב של הורי, צ''יקו, אשר נלקח מצער בעלי חיים לפני מספר שנים, פוחד פחד מוות ממטאטאים או מגבים. כל פעם שהוא רואה מטאטא או מגב הוא נמלט על נפשו. ייתכן מאוד שכאשר הוא היה גור הרביצו לו עם מטאטא או מגב.

netaliem

New member
הסבר הכוח

הכוח למעשה איננו גיאופיזיקאלי אלא כימי לחלוטין.
שיער על הכלב למעשה יוצא בתהליך אוסמוטי בו הכלב יודע שכאשר כמות השיער מחוץ לכלב קטנה מאשר עליו
השיער יופרש החוצה. מטרת הכלב להגיע למצב בו הבית בעל יותר שיער מאשר על הכלב ובמצב זה הוא יישאב בחזרה.
זהו תהליך טבעי שמטרתו לחסוך בגידול שיער אבל אנחנו מפריעים לו בעזרת שואבי אבק ומטאטאים.

אoיה

New member
רק עכשיו אני מבינה שזכיתי

מרגו כמעט ולא משירה שיער. הסיבירת האפורה מאידך.. לפעמים אני חושבת שאני ישנה בתוך גוש פרווה (זה לא עוזר שהיא מאד-מאד אוהבת לישון דבוקה לעורף).

ועכשיו שעברנו בית...

ומרצפות קרמיקה בהירות החליפו את הבלטות הישנות והמנוקדות שהסתירו בכשרון רב את המצב האמיתי...צריך בהחלט להפעיל את החוש ההומור כי המטאטא והמגב כבר לא עוזרים...
טולה היא הנושרת הלאומית, שגם אחרי סירוק נמרץ עוד יש לה מה לתרום ..
וואלה ביום ו' בין 14:00-14:15 היה פה ממש נקי.

אלדיה

New member

מתאים במיוחד אחרי היום ניקיון שהיה לנו אתמול!
ג'ולה כבר למדה לחפש את המקום הכי עמוק בארון ברגע שמתחילים להפוך לה את הבית למשהו לא מוכר
ושופי עדיין מחפש מקום אחר ובטוח שאם יזוז מטר מאיפה שהזזתי אותו - כנראה שלא אגיע אליו
אבל גוסי-לוסי וג'וסקוס קיסר השובבים מיד נרתמו ונקראו לקרב!
הקראתי את ההודעה הזאת גם לאיש ושנינו צחקנו בכל משפט

למעלה