ככה קרה שאת מכורה...

shir828

New member
לא נורא.. יש לך את הצילום של הציור><

אני מחר נוסעת אליהם, יש להם טיול וכשהם חוזרים הם יאספו אותי><

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifאחי הקטן.../images/Emo23.gif

עמית, אחי הקטן, בן השנה וחצי, הוא הילד הכי מדהים בעולם. הוא מבין הכל, למרות שלא באמת יודע מה המילים שאנחנו מוציאים מהפה. כשאני בוכה- הוא מגיע לחבק אותי. כשאני צוקחת- הוא צוחק יחד איתי. כשאני חוטפת שגעון- הוא משתגע יחד איתי. כשאני נותנת לו נשיקה- אני מקבלת ממנו נשיקה חזרה. הילד הזה הוא הסם היחיד בחיי.

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifתמונה נוספת.../images/Emo23.gif

רק כדי להראות את החיוך המדהים שלו.. (בבקשה אל תתייחסו לפרצוף- פרה שיצא לי כאן)

OpenYourEyes

New member
וואי הוא ילד יפהפה!

ואני שמחה שהוא שותה מבי פרי, אוונט רעילים

ה 22

New member
בלי עין הרע!../images/Emo57.gif איזה ילד מהמם../images/Emo13.gif

וגם את.

LEEkm

New member
אני מכורה לציפור'לה:

אנסמבל ציפור'לה הם עשרה בוגרי ניסן נתיב (בית ספר למשחק) שמביימים, כותבים ומשחקים בעצמם בהצגה "עקיצה טבעית", הצגה סאטירית המורכבת ממערכונים ארוכים וקצרים. "עקיצה טבעית" מופיעה כמעט שנתיים וחצי בצוותא, ומתוך השנתיים וחצי הללו אני הולכות להופעות כבר שנה ו...שבעה חודשים לערך. בארבעה חודשים האחרונים פספסתי רק הצגה אחת (שהייתה בירושלים, לפעמים הם מתפרעים). חברי האנסמבל הם: אפרת אביב, דאנה איבגי, לוטוס אתרוג, דודו גולן, עמרי דורון, תומר נהיר-פטלוק, בן פרי, גל פרידמן, רותם קינן ותמרה קליינגון. באופן לא ממש מפתיע כל חברי האנסמבל מכירים אותי, עם חלק גדול מהם אני בקשר ממש טוב וכנ"ל עם מנהלת ההפקה שלהם. הופעות קרובות למעוניינים: שישי ה-11.4 (מחר) ב-14:00 בצוותא, או בשישי ה-25.4 ב-22:00 גם בצוותא.

LEEkm

New member
אני לא אהיה,

יש הופעת בכורה של "התבוננות", המופע החדש של מארינה מקסימיליאן. זה יהיה מוזר נורא לא להיות >< אבל תהני המון! (אין לי ספק שתהני
)

I מ י ר ב I

New member
שאלה:

מי זה הבחור ליד דנה אבגי? ראיתי אותו פעם בהופעה של ציפורל'ה ופשוט הופנטתי ממנו-ממש מוכשר!

veredmp

New member
מוזיקה ../images/Emo79.gif

כשאני קמה בבוקר אני שמה לי 4-5 שירים במחשב בזמן ההתארגנות. כשמגיעה לעבודה ישר פותחת את הרדיו במחשב (בד"כ על גלגל"צ, למרות שגיליתי שברשת ג' יש שירים טובים, והם מאוד אוהבים את קרן ומירי
), בדרך ל/מהעבודה כמובן הרדיו פתוח (אמנם אין לי IPHONE אבל יש לי רדיו ו-MP3 בסלולרי שלי
). כשאני נמצאת בחברות שאין לי שם רדיו (אני הרבה מחוץ למשרד) אני פשוט מתחרפנת.......... בהצלחה לכולם!

Koala Girl

New member
מכורה לבע"ח...

קשה להגדיר את זה בשורה
וגם לא במאה שורות,אבל בע"ח זה הדבר הכי יפה בעולם,וחבל שבני אדם(גם סוג של בע"ח,מהזן המכוער
) הורסים אותו. וכמובן מכורה לארנבון שלי

djur iskare

New member
לא בעיה- מכור לכלב שלי

הבאתי אותו לפני שנה וחצי מתנו לחיות לחיות, אחרי המלחמה, כשדודים שלי הגיעו למסקנה שזה מה שיוציא מהאבל על מה שהיה שם. אני זוכר, שמהרגע שהחלטנו להביא אותו עד שהגענו לתל"ל אמרתי שאני רוצה את הכלב הכי מכוער, זה שלא יהיו לו סיכויים רבים לאימוץ רק בגלל שטחיות של אנשים. אז הגענו לכלביה והוא ישר קפץ על השער והתחיל ללקק אותי, בדיעבד הבנתי שיש בזה משהו מוזר, כי הוא עבר התעללות והוא פוחד מכל אדם זר, כאילו הוא ידע שאני זקוק לו. היום הוא ישן איתי באופן קבוע, ודודים שלי באמת צדקו:)

למעלה