ככה קרה שאת מכורה...

תמרוש5

New member
מכורה לגמילה../images/Emo11.gif

תמיד מנסה להיגמל מכל מיני אובססיות,אבל לא מצליח.

איתי

סתאאאאם. קראתי לו נבו והוא בן חודש. אני אגלה לך עוד משהו - הוא השלישי שלי :) אבל אל תגלי כי ככה יתברר שגילי מאוד מופלג, למרות שהרושם שעשיתי הוא של ילדה בת 13 :)

razpg

New member
../images/Emo196.gifלפתור בעיות...../images/Emo38.gif

כן כן... הראש שלי עובד שעות נוספות איך לפתור בעיות בכל תחום אפשרי... והאמינו לי שזה בכל תחום אפשרי.
לפעמים אני מבקש מאלוהים שירחם עליי ויתן לי רק שעה כל יום שאני לא ינסה לפתור בעיות.
ואם לא שעה אז 10 דקות ואם לא 10 דקות אז דקה...
מכאן הסקתי שאני מכור... אפילו מכור כבד...
ת'אמת שזה לא כזה נורא! אני מוביל את זה לדברים חיוביים. משתדל לפחות. ויעידו על כך כמה אנשים בפורום...

ה 22

New member
מוצא-חן בעיני, אתה תגיע רחוק...

רוצה להיות שותף שלי, אני צריכה באמת כזאת תכונה..

shir828

New member
אני מכורה לתנועה. נראה לי לפחות...

אם אפשר לקרוא לזה התמכרות, אבל זה באמת משהו שאני ממש אוהבת. הסבר: בני המושבים. (
) תנועה שהיא חלק מהנוע"ל, עד כמה שאני מבינה
, אבל לא קשורה בשום אופן חוץ מהחולצה (שרוך אדום, חולצה כחולה) אבל שלנו פי אלף יותר מגניבה!!!! אני כל כך אוהבת את התנועה... לא באתי בגלל זה למפגש עם קרן (מוזמנים לסקול באבנים. אני מטומטמת, מה לעשות?) אני ישנה עם החולצה של הקבוצה שלי משנה שעברה (כפרה עלינוXD
) קשה לי לעבור ימי שלישי בלי פעולה שתי האחיות שלי היו חניכות, מדריכות, מש"ציות ועשו שנת שירות של התנועה (אחת מהן עדיין) יש לי קופסא שלמה של דברים בפעולות מכיתה ד' אני לא חושבת שפיספסתי פעולה כמעט חוץ מהפעולה האחרונה ופעולות צבע/מים באתי עם חולצה כחולה (מכיתה ד'!!) הייתה לי יומולדת 12 במחנה פסח ויצאתי לשם בכל זאת. היה מפדחXD אלה שעכשיו מדריכים שלי הרימו אותי (בלי כיסא...) והם לא היו מדריכים שלי אז.><" מהטיול פתיחת שנה שלנו השנה חזרתי צרודה כמו שאני אף פעם לא זוכרת שהייתי צרודה. אני נדחפת לקומונת מד"צים/מד"חים שפה בתפוז וקוראת *אני מקווה שלא יסגרו אותה עכשיו
* כמה שלפעמיים אני שונאת מלא דברים שם, אני לא מצליחה לראות את עצמי לא מגיעה לתנועה. הקבוצה שלי זאת הקבוצה הכי טובה בקן
כולם אומרים את זה, אין טעם להכחיש
אנחנו תמיד עושים מורל. |ומביכים את עצמנו על הדרך, אבל חפיף| נשארתי במסע פלמ"ח כל הימים למרות כל מה שהיה לי קשה ~נעה תבין..~ אני כנראה נוסעת לאחותי לקומונה (איפה שהיא גרה כשהיא עושה את השנת שירות) בחופש עם אחות של אחת מאלה שאיתה בקומונה וגם היא הייתה בפלמ"ח אבל לא ראיתי אותה. לא משנהXD סגול וירוק זה הכי אחי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! קיצר, אני
בני המושבים
יאללה, בהצלחה. הנה הסמל של בני המושבים
פאק. אני מתרגשת מזהXDDDDDDDDDDDDDDDD

shir828

New member
נגי"ע זה צירוף של כמה מושבים במועצה.

נווה ירק גני עם ירקונה עדנים נגי"ע:]

daniel ben ari

New member
ריגשת אותי../images/Emo7.gif

טוב שיש עוד מורעליי תנועה בשטח!!!
ואיפה אחותך עושה את הגרעין?
אני לצערי (ולשמחתי) ויתרתי על גרעין עודד לטובת שנת מכינה שאני עושה שנה הבאה.. מקווה שאני לא אצטער על ההחלטה הזו, בני המושבים בהחלט חלק גדול מהחיים שלי (מכיתה ב' עד י"ב זה הרבה לא?) ובהחלט התמכרות שולטת!!!11111 מגיע לך מקום ראשון

shir828

New member
יאP:

בבאר טוביה. למה לשמחתך?
איזה ציור יפה של החולצה

daniel ben ari

New member
באר טוביה אימפריה!!!

אני מתה עליהם
ולשמחתי כי עשיתי לי שכלולים של בעד ונגד והחלטתי שאני מעדיפה מכינה ואני שלמה עם זה
והציור ממש מדהים והוא בכניסה לקן שלנו! למרות שעכשיו הוא כבר נראה נורא
מזג אויר הרס אותו

למעלה