ככה קרה שאת מכורה...

עדי XD

New member
אני מכורה לשינויים.

בלי שינויים יהיה משעמם. אני צריכה שינויים כל הזמן. אני מכורה להרגשה שאחרי השינוי. אם זה בחיצוניות, או בפנימיות. לא שינויים קיצוניים אלא הרבה שינויים קטנים שאולי אחרים לא שמים לב אליהם, אבל לי הם עושים טוב.
מרחוק שינויים נראים מפחידים, אבל הכי מועיל לצמוח מהם. לא הרבה אנשים עוצרים פתאום באמצע החיים ומחליטים לעשות שינוי, כי השינוי עובר דרך הרבה פחדים. השגרה מפחידה אותי יותר משינויים, ולפעמים אני משתגעת משגרה רגילה ומשעממת. אז כן, התמכרות מוזרה אבל פיתחתי סוג של תלות בשינויים.

daniel ben ari

New member
אני מכורה ל..

כן אני יודעת שצריך לכתוב בחוץ אבל בלי ההסבר זה ישמע מוזר
אז אני מכורה לאמבטית קצף רותחת עם דיסק ברקע (רצוי קרן\רונה קינן\המכשפות)
אני בקושי מעבירה יום בלי אמבטיה כזו (ולא הרבה מים כי אין מים בארץ
) מומלץ בחום ד"א
זה יותר טוב מלקחת רגיעון!

khvh5

New member
אני יכולה להפסיק מתי שאני רוצה P:

חחח סתם עלתה לי השורה הזאת בראש. אני מכורה לנסיעות לחו"ל. בכל מקום אווירה אחרת. בטיסה לחו"ל יש את ההתרגשות הזאתי שלפני המטוס שאנחנו עוזבים את הארץ לבקר במקומות חדשים.. ללמוד מילה או שתיים מהשפה של הארץ שבה היית ואז להתגאות שלמדת. ואז לחזור לארץ עם מלא חוויות,מזכרות ולהגיע לארץ ולשמוע את כולם מדברים עברית XDD לחזור לשיגרה[אולי לפעמים ג'ט לג.] לשים את התמונות באלבום ולהזכר שוב. [או שלקנות כובע בברצלונה ואז להגיע יום אחד לבית ספר ולגלות שילדה אחרת קנתה אותו בתל אביב!!
] ומזל טוב לזוכים

daniel rubin

New member
אני מכורה ל...../images/Emo218.gif

בהתחלה חשבתי לכתוב על ההתמכרות שלי לעגבניות. אבל מה יש לכתוב על העגבניות?!# ואז חשבתי לכתוב על שירה, ואז חשבתי לכתוב על מוזיקה בכללי, ואז חשבתי לכתוב על קרן, אבל הגעתי למסקנה שהדבר שאליו אני מכורה יותר מהכל הוא: אמא שלי. אני לא יכולה להעביר יום בלי לדבר איתה ולספר לה כל מה שעבר עלי.. היא האדם הכי מתחשב והכי טוב שאי פעם הכרתי, וכנראה שאי פעם אכיר. גם כשטעיתי הייתה לצידי, ותמיד תהיה.. היא תומכת בי בהכל. אם יש לי שיגעון כמו ללמוד בבית-ספר שלוקח שעתיים נסיעה להגיע אליו בבוקר, היא תתמוך ותעזור לי להבחן אליו. אם אני ארצה ללכת ל7 הופעות של קרן, והיא תראה שזה באמת חשוב לי, היא תקח אותי אליהן. ובקיצור, אין אהבה בעולם כמו אהבה לאמא..:)

נעה 124

New member
אני מכורה ל...

ספרים :) (ואל תחשבו שאני חנונית..
) אין כזה דבר אצלי ללכת לישון בלי לקרוא לפני זה אם אני כועסת, אני לא מסוגלת להירגע בלי לשבת ולקרוא בשקט ספרים ישר משכיחים ממני הכול. את כל הלחץ, הדיכאון והכעס כשאני קוראת אני מנותקת מהעולם. לא מרגישה מה קורה מסביבי וזאת הרגשה שאני ממש אוהבת :) ואני לא מצליחה להוסיף תמונה.. (והיא לא גדולה מדי)

BRANGELINA

New member
אמממ.........

אני מכורה לכמה דברים לקרן
-אני פשוט לא יכולה להעביר יום בלי לשמוע את הקול שלה(ז"א שיראו משהו אחר) אול לראות תמונה שלה..
ובתוך זה נכלל הפורום
ויש לי מקדש מגניב בחדר שלה ושל מירי כל הדיסקים שלי עומדים לתצוגה על הספריה...ככה זה חוסך לי לבוא למחשב שאני לומדת למבחנים... אני מכורה לטיולים-בארץ(ולפעמים בחו"ל..) אני לא יכולה להעביר תקופה מסוימת בלי טיול אני משתגעת..אני חייבת לראות איזשהו נוף מרגיע..ים הרים לא משנה מה...מעדיפה ים.....אני ממש יכולה לשבת ולבהות בים שעות על גבי שעות...זה ממש מרגיע אותי.. ולסיום..מים תפוח-עוד התמכרות מוזרה...פעם שתיתי בקבוק של ליטר וחצי ב10 דק'...חחח בהצלחה וכולם ומזל"ט לזוכים

BRANGELINA

New member
וכמובן ש

אף פעם בחיים לא תתםסו אותי בלי אוזניות על האוזניים עם מוזיקה... אפילו במבחן במתמטיקה..חח עד שהמורה תפה אותי.. יש לי חיים משעשעים תודו... אני מפחדת מקרן

yaharoola

New member
מכורה ל...

יש הרבה דברים חשובים שאין מצב שאוותר עליהם בשום זמן או מקום... אבל אני חושבת שמה שהכי משפיע זה המוזיקה, שמעודדת בכל הרגעים האלה שמעמידים אותנו בפניהם החיים, אני חושבת שתמיד יש מקום למוזיקה.. עם השוקולד, והגלידות והקרטיבים בקיץ והשוקו והפוך בחורף... לוקחת המוזיקה

אני מכורה ל.....

התמכרויות..... אני חייבת להיות מכורה למשהו.......................... עכשיו אני מכורה לדיאט קולה..... (6 פחיות ביום קטן עלי..), לפני זה הייתי מכורה למנטוס, לפני זה למסטיקים וככה..., כל תקופה בחיים אני מכורה למשהו אחר

ה 22

New member
אווי מיי גאד!! דיאט קולהההה../images/Emo198.gif!!!!!!!!!!!

שקראתי שכתבת שאת מכורה ל"דיאט-קולה", התפללתי שאני לא אקרא גם "מנטוס"- ושניה אחרי רשמת את זה.. אז מה שיש לי לומר זה שיש לך מזל שלא היית מכורה אילהם בו-זמנית כי השילוב הזה קטלני! - מהבחינה של רעלים איומים בטירוף שעלולים להוביל לכל מיני תופעות. צריך להזהר. גם ככה דיאט קולה זה רעל בפני עצמו (וסליחה שאני הורסת לך את ההנאה של התמכרות..) אבל בבקשה רק אל תשלבי בינהם...

למעלה