ככה זה יהודים טיפשים

ronenr121

New member
ככה זה יהודים טיפשים

רק היהודים נלחמים בינם לבין עצמם הערבים מאוחדים זה מראה כמה אתם חכמים אומנם משחק מלחמה אבל במקום להתאחד ולהלחם בערבים ובסינים אתה נלחמים ביהודים ממש חכמים מצד אחד תוקפים אותך יהודים ומהצד השני ערבים זה רק מראה איזה חוסר שכל יש כאן אני לא מבין למה אתם מפחדים להלחם בערבים לפי דעתי תגלו הרבה הפתעות ולא שאני גזען אבל זה משקף את כל מה שהולך גם היום בעם זה מראה את חוסר התעוזה שלכם וזה שאתם מוגי לב ופחדנים לכו תלמדו מהערבים ומהסינים הם מאוחדים לא כמוכם

from the graves

New member
אויייייי שתוק כבר

עוד אחד שמדבר על "שליטה" במשחק ע"י ישרלאים ואם לא יקרה אסון

FuckingShit69

New member
משחק מלחמה זה משחק מלחמה

לא יקום אף אחד ויקבע שלא תוקפים מאותה מדינה [ארץ,לא מדינה בגינדיס] , כי זה בחיים לא ילך .. במטקדם או במאוחר גם הסינים והעברים יתקפו אחד תשני.. זה רק עניין של זמן

FuckingShit69

New member
במוקדם*

סעמק מה יש לי היום ?

ronenr121

New member
אני לא קובע אבל כל המלחמות בינינו

מיותרות אתה לא חושב כל הזמן עסוקים בלהלחם אחד בשני במקום להתאחד ולהלחם במי שבאמת מהווה איום על המשחק עוד מעט הם גם יעברו אותנו נחייה ונראה

Dr koko

New member
למה אתה חושב שהערבים מאוחדים?

סתם לקטע כנס לאו"ם לרשימות שוחד ותראה שכל ההצעות שם הם של ערבים נגד ערבים. ואנחנו לא נלחמים בערבים בגלל שהם בכלל לא בדירוגים שלנו.

ronenr121

New member
בוא תראה כמה כבר ערבים תקפו אותי

לא ראיתי שהם תוקפים אחד את השני אז מה אם יש הצעות באום?????? הם ביחד לא תוקפים אחד את השני תבדוק ותראה

Dr koko

New member
נו בסדר...

אני מניח שאתה תקפת איזה מישהו ערבי והוא החזיר לך עם חבר שלו, וגם אם לא אני מבטיח לך שאם איזה יום אחד בעתיד תיהיה מלחמה רצינית בין הישראלים לבין הערבים, הישראלים ישארו מגובשים ולא בגלל שאנחנו אוהבים אחד את השני אלא בגלל שאנחנו רוצים לשלוט במשחק, והערבים לא ישארו מגובשים.

realizer321

New member
יותר מידי אתם,

אתה לא ישראלי? אתה לא יהודי? אתה לא גר בארץ? לא טוב לך ? תתגיר, תעבור לסין ותקרא את התעודת זהות. חוץ מזה, אפשר להבין את זה שאנחנו לא נלחמים בערבים כי אין ערבים בכח 14 טרליון. שהם יגעיו ל14 טרליון תיהיה מלחמה לפני זה יש אנשים בדרוגים נמוכים שאוהבים לחסל אותם.

למעלה