ככה הפרקליטות השמאלנית המושחתת מעודדת את הטרור הערבי הרצחני

ככה הפרקליטות השמאלנית המושחתת מעודדת את הטרור הערבי הרצחני

המחבל דקר יהודי בגב אך לא מואשם בנסיון לרצח.

ארגון חוננו פנה לפרקליטות בדרישה לשנות את סעיף האישום של מחבל שדקר יהודים בליל שבועות, אך לא הואשם בנסיון לרצח.

"פיגוע הדקירה היום הוא תשובה כואבת להימנעות של הפרקליטות להאשים בניסיון לרצח את המחבל שדקר נערים יהודים בליל שבועות", אומר עו"ד יאדו המייצג מטעם ארגון חוננו את אחד הנפגעים

ארגון חוננו יוצא למאבק משפטי במטרה לשנות את סעיף כתב האישום של מחבל שביצע פיגוע דקירה בירושלים בליל שבועות.

המחבל דקר באזור שער שכם שני נערים יהודים שהיו בדרכם לתיקון ליל שבועות, אך למרות שהצטייד מראש בסכין באורך 30 ס"מ ודקר את אחד היהודים בגבו, החליטה הפרקליטות לא להאשימו בניסיון לרצח. תחת זאת החליטה הפרקליטות להאשימו בעבירה של חבלה בכוונה מחמירה. מתחם הענישה הנהוג בגין שתי העבירות שונה בצורה משמעותית, מה שאומר שהמחבל צפוי לקבל עונש קל.

עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו המייצג את אחד הנערים שנדקרו כנפגע עבירה, פנה לפרקליטת מחוז ירושלים נורית ליטמן ודרש לשנות את סעיף האישום לנסיון לרצח.

"אנו סבורים כי העובדות והנסיבות המפורטות בכתב האישום מגבשות בבירור עבירה של ניסיון לרצח", כתב עו"ד יאדו."הנאשם קנה סכין עם להב של 30 ס"מ ודקר באישון ליל קטינים יהודיים, ולגבי מרשי הדקירה היתה כסנטימטר מעמוד השדרה בגב ובריאות. ברור כי היתה לנאשם כוונה לרצוח, התוצאה שלא צלחה בידיו איננה מאפילה על הכוונה".

"לא מדובר באירוע פלילי פרטי אלא באירוע טרור על רקע לאומני אשר לו השלכות ישירות על תחושת הביטחון של תושבי ישראל בכלל, ויושבי ירושלים בפרט, על אחת כמה וכמה כאשר המצב הביטחוני רגיש כמו בימים אלו"", הוסיף עו"ד יאדו במכתב שנשלח בטרם התרחש פיגוע הדקירה הנוסף בשער שכם בו נדקר שוטר מג"ב.

"הפרקליטות פועלת ברפיון ידיים נגד המחבלים שחוזרים ומפגעים בירושלים", אמר הערב בתגובה עו"ד יאדו מארגון חוננו. "פיגוע הדקירה היום הוא תשובה כואבת להימנעות של הפרקליטות להאשים בניסיון לרצח את המחבל שדקר באותו אזור שני נערים יהודים בליל שבועות".
שימו לב למיקום הדקירה בגב:

http://rotter.net/forum/scoops1/221251.shtml
 

פלרית

New member
ערבי שדוקר אזרח יהודי בגב זה לא ניסיון לרצח...

הערבי רק רוצה לבדוק את איכות הבד של החולצה.
 
מצד אחד הם משתפים פעולה עם פושעים נתעבים, ומצד שני...

מעודדים את הטרור הערבי הרצחני נגד יהודים.
 

Mesarim

Member
מדוע הם לא מעודדים אשפוז בכפיה ? זאת השאלה


 
למעלה